EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: pomoc gosp. Lazica  (Read 56468 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: pomoc gosp. Lazica
« Reply #20 on: May 20, 2009, 07:14:16 PM »
etoooo   :clap:
nastavi samo, nemoj da posustajes  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline bucka_bgd

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 131
  • Gender: Female
Odg: pomoc gosp. Lazica
« Reply #21 on: May 20, 2009, 08:03:54 PM »
ni meni nista nije jasno ali valjda cu skapirati  :wallbash1: :blush:



Offline jejaaaa89

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Female
Odg: pomoc gosp. Lazica
« Reply #22 on: May 20, 2009, 08:16:02 PM »
Pa daaaaaaa tako je u startu.... ali mnogo se bolje osecas vec posle nedelju dana... sve je lakse :) ja nijednom jos nisam zgresila... tj jesam sa sladoledom sinoc, ali desava se  :blush: samo idem dalje :) ipak sam od krvi i mesa i volim sladoled :)

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: pomoc gosp. Lazica
« Reply #23 on: May 20, 2009, 08:20:38 PM »
kaloricna bomba
mozes ti da volis sta hoces ako planiras da izgubis te kg ne mozes da jedes sladoled, i ostale slatkise
nemate vi da skinete 2,3 kg pa da odugovlacite. kad jednom zgresis nije problem, al je psiha cudo, kad vam se provuce jedan put bez posledice onda ide drugi, pa treci, pa bude "nije mi nista bilo proslog puta, nece ni sad, samo jos ovaj put" itd
malo stisnite, izdrzite dva-tri meseca, kad se malo stanjite mozete sebi dozvoliti neki izlet. a ne tek pocela, 2 nedelje a vec je zgresila. a sta mislis koliko treba da drzis dijetu? mesecima draga moja, a ti gresis vec na drugoj nedelji lol


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline jejaaaa89

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Female
Odg: pomoc gosp. Lazica
« Reply #24 on: May 20, 2009, 08:27:28 PM »
 :blush: dobro... nisam znala da mi je to toliko naskodilo. ali u svakom slucaju sada znam... :yes:

Offline S.Z.

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 100
  • Gender: Male
Odg: pomoc gosp. Lazica
« Reply #25 on: May 20, 2009, 08:30:59 PM »
Pa bre ima 19 godina, nece je sladoled unistiti, i da jede po jedan svaki dan (iako ja tako ne radim :)), ukoliko sve ostalo radi kako treba..to je bar moje misljenje,ispravi me ako gresim...opet sto se tice ovog slucaja visak je dosta veliki tako da ne znam  :dunno: .. @ jajaaa ako vec zgresis, pokusaj da to bude u ranijim casovima  ;)

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: pomoc gosp. Lazica
« Reply #26 on: May 20, 2009, 08:51:08 PM »
uh ... ne, nece je ubiti jedan sladole al visak je velik a ako nastavi sa sladoledima proci ce par meseci a ona nece videti neke znacajnije rezultate i sta onda? onda ce najverovatnije bataliti sve
ako nesto radis radi kako valja, o tome sam pricala
znaci ako si na dijeti i regulisala si ishranu onda si na dijeti, onda nema sladoleda i cokolada, pogotovo sa takvim viskom
da, 19 godina, i visak od 40kg na zalost, a sladoled ima oko 200-300kcal nicega, nikakvih potrebnih nutrijenata. druga stvar prosti uh traze proste uh, kad ti secer padne opet ce ti se jesti nesto slatko, veca je sansa da pokleknes, trece sa tom kolicinom kg viska verovatno su joj fat celije ins. senzitivne sto znaci da joj se sve lepi .... mora malo prvo da se sredi pa onda nek ponekad jede sladoled
moje misljenje, e sad opet, ona ce raditi kako ona hoce  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Zeka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 167
  • Gender: Male
Odg: pomoc gosp. Lazica
« Reply #27 on: May 20, 2009, 09:02:28 PM »
Test karaktera...  ;)

Offline jejaaaa89

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Female
Odg: pomoc gosp. Lazica
« Reply #28 on: May 20, 2009, 10:05:02 PM »
Und3i2c0v3i2 zaista cenim tvoj savet :) ipak sam na pocetku, ranije sam ga jela svakog dana, sada sam zgresila posle 2 nedelje, pa nije smak sveta... zato ste vi tu da me ispravite. sada znam kako treba, tj kako ne treba, a ne treba jesti sladoled :) ja znam da sam dosta toga korigovala, lepse se osecam, prestala sam da pusim, setam sto vise, a plus idem na treninge, sve to ranije nisam radila. u gradu pijem u prepodnevnim satima cedjeni limun bez secera, a posle podne obicnu ili mineralnu vodu... itd. vec vidim neke rezultate i necu da posustajem, kao sto rekoh, nisam se brzo ugojila, necu brzo ni smrsati. hvala svima na savetima!

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: pomoc gosp. Lazica
« Reply #29 on: May 20, 2009, 10:09:18 PM »
izdrzi mesec-dva, leto je, sad je lakse nego zimi u svakom slucaju ...


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads