EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ishrana- ko koga laze?  (Read 52184 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #160 on: August 11, 2011, 07:10:56 PM »
o kom sejku pricas ?
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline miss ja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #161 on: August 13, 2011, 03:46:32 PM »
Sto kaze moja drugarica to je shake koji kuva rucak, nadje ti decka, cuva decu, pere sudove... :lol:
salim se, nemam pojma, al ti ljudi kao da se za mene lepe, svaki al svaki dan me neko od njih MORA zaustaviti i smarati :bored:.. kao to je za zdrav zivot, ima  sve sto ti treba, trebat ce ili je ikada trebalo za ogranizam :)  nzm jel sad jasnije ;)

Offline Kajzla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
  • Kad dam znak glavom ti udri.
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #162 on: August 18, 2011, 01:22:59 PM »
Jedini shejk koji sam pio godinu i kusur dana je bilo 100 g surutke u prahu, 60 g dextroze i 50g nesquicka ... i nishta nisam postigao time osim shto sam mozhda regenirasao jetru 100 % :D Primetio sam chak i da se tezhe napijem (a pijem jednom u 6 meseci ako ima neka "bitna" proslava).
Shejkovi se piju jer se u technom obliku bilo koja vrsta hranljivih materija bolje razgradjuje ... Shta sam ja sve chitao po forumima od chega ljudi prave shejkove ... bljaaaakkk ... Na jednom sam chak prochitao kako neki lik pishe o svom ortaku koji pije spermu (jer ona ima najveci procenat belanchevina od svih zhivih i nezhivih stvari) ... Znachi, nemoj se otperecivati shta drugi nude i rade ... Radi kako tebi odgovara. Prochitao sam prvu i pretposlednju stranu tvog texta i vidim da si uspela da ispunish zadati cilj za 2 meseca. Svaka chast ...  :clap:
Ako si videla da ti je neshto delotvorno, onda sa tim i nastavi ... ochigledno da tvom organizmu prija. Nichiji organizam nije isti, tj. nije nam genetika svima ista.
May the force be with you !

Offline Kajzla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
  • Kad dam znak glavom ti udri.
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #163 on: August 18, 2011, 01:27:57 PM »
A, da ... to za komarce ...  :)
Zdravo se hranim (zdravoooooo  :)) vec godinu ipo dana i mogu ti reci da me satrashe komarci, samo ako im dam priliku  :). Punokrvan sam, imam sedimentaciju 1 i chest sam dobrovoljni davalac (prvenstveno zbog sebe jer valja da se napravi nova kolichina krvi u organizmu, a i zbog drugih kojima je potrebna) i pored svega toga ne daju mi mira. Oni imaju toplotno navodjenje i nashta temperatura tela ih jednostavno privlachi ... Ni ja ih ne volim al taki im je posao ...  :)
May the force be with you !

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #164 on: August 19, 2011, 01:22:54 PM »
Mislim da je devojka mislila na herba life
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline miss ja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #165 on: August 21, 2011, 03:13:33 PM »
A, da ... to za komarce ...  :)
Zdravo se hranim (zdravoooooo  :)) vec godinu ipo dana i mogu ti reci da me satrashe komarci, samo ako im dam priliku  :). Punokrvan sam, imam sedimentaciju 1 i chest sam dobrovoljni davalac (prvenstveno zbog sebe jer valja da se napravi nova kolichina krvi u organizmu, a i zbog drugih kojima je potrebna) i pored svega toga ne daju mi mira. Oni imaju toplotno navodjenje i nashta temperatura tela ih jednostavno privlachi ... Ni ja ih ne volim al taki im je posao ...  :)


ahahahhahaha, HVALA BOGU mene su prestali da smaraju.. valjda im vise ne prija moja krv ;) il je i njima lose od ella sira :)

Offline Kajzla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
  • Kad dam znak glavom ti udri.
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #166 on: August 21, 2011, 11:08:10 PM »
Nemam pojma. I ja hasam dudić, ovaj, ella sir, pa me i dalje grizu nemilosrdno :)
Btw, ella je brutalan sir. Ne mogu i dalje da verujem da je neko to smislio. Toliki procenat proteina u toliko grama uz skoro nimalo UH i masti ... Nobelova nagrada choveku :)
May the force be with you !