EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: od danas pa na dalje..  (Read 13680 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: od danas pa na dalje..
« Reply #20 on: August 18, 2009, 09:12:25 AM »
Ok, ali pored teretane zavisi kako je aktivan, ja recimo dosta vremena provedem pored kompa tako da mi ne trebaju josh dodatne kalorije za razliku od osobe koja recimo radi 8 sati na gradjevini...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: od danas pa na dalje..
« Reply #21 on: August 18, 2009, 09:52:06 AM »
pa ako ces misice praviti za kompom i ne trebaju ti,dosta ti je photo shop


Uploaded with ImageShack.us

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: od danas pa na dalje..
« Reply #22 on: August 18, 2009, 10:01:46 AM »
Ne ,e nisam na to mislio jbg..ne znam kako da ri objasnim...osim teretane imam i posao koji zahtjeva da sjedim za kompom 8 sati danas, dok ce neko drugi prenositi vrece iz kamiona u magacin 8 sati, mislis da je i njemu i meni potreban isti broj kalorija danas?


Naravno, sa 150 grama Uh se nece nista postici ni da zivi kao biljka...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: od danas pa na dalje..
« Reply #23 on: August 18, 2009, 10:13:20 AM »
Ne ,e nisam na to mislio jbg..ne znam kako da ri objasnim...osim teretane imam i posao koji zahtjeva da sjedim za kompom 8 sati danas, dok ce neko drugi prenositi vrece iz kamiona u magacin 8 sati, mislis da je i njemu i meni potreban isti broj kalorija danas?


Naravno, sa 150 grama Uh se nece nista postici ni da zivi kao biljka...
nisam ja nigde rekao da je svima potreban isti broj kalorija, vec da je 150 grama uh malo za bilo koga ko hoce da izgradi misice :dunno:


Uploaded with ImageShack.us

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: od danas pa na dalje..
« Reply #24 on: August 18, 2009, 10:17:52 AM »
 :yes:

Da..to se slazem...minimum minimuma je 3 gr po kg tjelesne mase.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Zoran Gusic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 361
Odg: od danas pa na dalje..
« Reply #25 on: August 18, 2009, 10:18:59 AM »
nisam bash neshto aktivan ... shto se tiche treninga , treniram aktivno i bez ZABUshavanja !! ;) 2-3 puta kardio , 4 puta teretana u jednoj nedelji ..
po struci sam gradjevinac ali ne fizichki radnik .. i josh se shkolujem ..
hvala vam puno na odgovorima .. ja sam opet za ogranichenje skroba .. u sluchaju da se chovek krece mnogo treba ga povisiti , a ako je sluchaj ko kod mene ( ne mnogo kretanje u toku dana ) onda ih treba ogranichiti bilo to 150-250g .. i to bi chowek trebao da primeti na sebi .. ako ne mozesh da trenirash kako treba ili osetish da si slabashan u toku dana ili  na treningu onda ih treba povisiti .. ipak se radi o gorivu za pokretanje tela ( znam da nije samo on gorivo za pokretanje ali koliko ja znam od skroba se dobija 60%-70% goriva za porektenje kod choweka)... a to gorivo treba da bude kvalitetno , recimo kao shto sam rekao krompir , ovsane, pirinach itd.. a taj pepsi ili slatkishe ili alkohol treba ogranichiti na neko minimalno konzumiranje ili ih treba skroz izbaciti kao shto sam ja uradio ..
ne znam , ali ako je nekom teshko da izdrzi bez gaziranog , njega mi je samo zao i nishta vishe ..  :dunno:
pre ovog predioda kada sam pocheo da se hranim zdravije bio sam jako debeo bash zbog tih gaziranih sokova , hleba , slatkisha ( ebeni 21 vek ) .. ima tu josh na meni shta da se popravlja ali to ce vreme , hrana i pravilno treniranje ispraviti  ;) ..
ispravite me ako negde greshim :)

Offline Zoran Gusic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 361
Odg: od danas pa na dalje..
« Reply #26 on: August 18, 2009, 10:21:53 AM »
3g x 80 kg = 240g UH u mom sluchaju  :) tako da cu da tezim na 250 UH svakodnevno ;)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: od danas pa na dalje..
« Reply #27 on: August 18, 2009, 10:46:06 AM »
Povecaj i na 4 slobodno, a ako se krenes mastiti onda smanji.

Ja sam trenutno na 4 i za sad mi odgovara...planiram povecati na 5 pa vidjeti kako ce mi odgovarati.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Zoran Gusic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 361
Odg: od danas pa na dalje..
« Reply #28 on: August 18, 2009, 10:58:54 AM »
vazi .. hvala ;)

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: od danas pa na dalje..
« Reply #29 on: August 18, 2009, 01:23:37 PM »
Povecaj i na 4 slobodno, a ako se krenes mastiti onda smanji.

Ja sam trenutno na 4 i za sad mi odgovara...planiram povecati na 5 pa vidjeti kako ce mi odgovarati.

upravo tako ... dajte malo experimentishite .. ne postoji savrshena formula .. i kao e treba da unosish 231 gr uh dnevno .. ako nemash snage , umoran si , bez energije , spava ti se  pojachaj .. ako krenesh da se mastish malo smanji i nadji shta ti odgovara ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!