EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moj program ishrane za definiciju  (Read 24404 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Moj program ishrane za definiciju
« Reply #10 on: January 08, 2008, 10:18:52 PM »
HIIT trening moze i posle tegova bez ikakvih problema. Ne znam zasto stalno forsiras ujutru pa ujutru ... ??? Kardio se radi ujutru iz razloga sto se smatra da je glikogen prilicno istrosen ali tada je mozda cak i bolje raditi klasican kardio, i mislim da je preterano raditi HIIT odmah nakon budjenja.
Da malo preciziram ...
HIIT trening je takav da se delom radi u aerobnoj a delom u anaerobnoj zoni i samo takav je pravi HIIT. Ono sto ovde isto na neki nacin podrazumevamo pod tim treningom je rad sa intervalima ali u okviru aerobne zone. To je nacin na koji mnogo vezbaci rade. Sada, ako nekom kazes HIIT ujutru i taj neko podrazumeva pravi trening pod tim, onda nece da valja ;)
I da, HIIT je mnogo bolje raditi u kasnijim satima zbog potrosnje nakon treninga. Naravno, ne mislim na sat-dva pre spavanja ;)
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Moj program ishrane za definiciju
« Reply #11 on: January 08, 2008, 10:25:00 PM »
Ne znam zasto stalno forsiras ujutru pa ujutru ... ???

Kardio se radi ujutru iz razloga sto se smatra da je glikogen prilicno istrosen .evi zasto ...i sama si odg ,a i nisam ja to poceo da pricam sam od sebe....to mi je neko morao reci i preporuciti da bi to tako shvatio i naucio
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline futo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 71
  • Gender: Male
Odg: Moj program ishrane za definiciju
« Reply #12 on: January 08, 2008, 10:32:48 PM »
alem i ja imam isti problem.. izdrzim dosta dugo.. i onda jedan dan pojedem pola kg milke, i mnoge druge stvari koje ne bih trebao.. i posle toga umesto da se vratim na redovnu ishranu ja nastavim sa  slatkisima i prestanem raditi hiit.. i naravno vratim skoro sve sto sam skinuo.. a uvek lepo skinem  :nonono: :nonono: :nonono: :nonono: :nonono: :nonono: :nonono:

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Moj program ishrane za definiciju
« Reply #13 on: January 08, 2008, 10:34:04 PM »
@Tanor,
Znam da nisi poceo da pricas sam od sebe, smanji dozivljaj...niko te ne napada. Zato sam i objasnila odmah ispod svoje vidjenje cele price ... procitaj ponovo da ne objasnjavam vec objasnjeno .. pametan si momak ;)
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Moj program ishrane za definiciju
« Reply #14 on: January 08, 2008, 10:41:35 PM »
Quote
pametan si momak

ovo i meni cesto prica  :lol:

poslusaj je Tanor ;)
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Moj program ishrane za definiciju
« Reply #15 on: January 08, 2008, 10:48:30 PM »
Sada, ako nekom kazes HIIT ujutru i taj neko podrazumeva pravi trening pod tim, onda nece da valja ;)

Ne razumem...kakav pravi trening
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Moj program ishrane za definiciju
« Reply #16 on: January 08, 2008, 10:53:49 PM »
mene nervira kada se nesto napise a neko replicira a ne procita pazljivo sta je napisano ... konkretno Tanor sada ... citirao je deo moje poruke sa pitanjem koje se odnosi na hiit trening a on prica uopsteno o kardiu
plus sto je odmah odgovorio a nije se ni sek zamislio o tome zasto sam rekla da je bolje lagani kardio itd ... da se ne ponavljam sad
e deco, deco ...  :lol:

Tanor, pravi hiit trening a ne ono sto ljudi cesto rade, zovu hiit a u stvari rade intervalni kardio u okviru aerobne zone  :wallbash1:
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline alem

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 334
  • Gender: Male
Odg: Moj program ishrane za definiciju
« Reply #17 on: January 08, 2008, 10:58:09 PM »
alem i ja imam isti problem.. izdrzim dosta dugo.. i onda jedan dan pojedem pola kg milke, i mnoge druge stvari koje ne bih trebao.. i posle toga umesto da se vratim na redovnu ishranu ja nastavim sa  slatkisima i prestanem raditi hiit.. i naravno vratim skoro sve sto sam skinuo.. a uvek lepo skinem  :nonono: :nonono: :nonono: :nonono: :nonono: :nonono: :nonono:
haha ma znam i ja isto tako pokvarim prvo sa zdravijom hranom zobenim i tak pa onda krenem i kolače pudinge cokolade i tako se to nastavi dok ne vratim staro i obicno i odem jos malo u plus...zato ako sad ne uspijem nevjerujem da cu vise i ic na def ak nemoze sta cu onda ja kad se udebljam jedno 110kg onda cu morat htio to ili ne :nonono: :nonono:

 jel hiit puno oprterecuje srce posto bas imam neki manji problema nekad s tim...

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Moj program ishrane za definiciju
« Reply #18 on: January 08, 2008, 11:23:13 PM »
kakvih problema imas?
opterecuje, i preporuka je tri puta nedeljno da se radi
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline alem

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 334
  • Gender: Male
Odg: Moj program ishrane za definiciju
« Reply #19 on: January 08, 2008, 11:26:35 PM »
ma nako imo sam nekad ono kao ubrzano lupanje ili nekad probode s vremena na vrijeme al necu dzaba ic doktoru nije mi prvi put iso sam jednom i ekg bio ok...ma ok pokusacu ga tako ubacit al neznam onda sta je s ovim treningom ocul ga nastavit dalje radit ujutro ovaj obicni kardio lagani koji obicno traje 30-45 min...