EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ishrana i savremen nacin zivota  (Read 6790 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline garovix

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
  • Gender: Male
Odg: Ishrana i savremen nacin zivota
« Reply #10 on: February 01, 2008, 09:03:13 AM »
To je melem za dusu, nemoze da skodi!

Ma jedi bre sve, nemoj da mi budes gladan.
Samo kidaj, ali... SPRZI svaku unesenu kaloriju, pa makare i mislima.  :yes:

 :clap: :clap: :clap:

@ Medonjak

med i propolis su nesto sto bi svako od nas par puta nedeljno trebao da konzumira... ali neznanje je cudo.

sa vratom cu ponekada da se zasladim... znaci  :blush:

squash je sport kojim se trosi NAJVISE kalorija, pa mislim da bi baba sigurno ostala na terenu   ;)



@all, kapiram da cu mozda ovo da pitam na pogresnom forumu, mene zanima da li je ljudima koji ovde pisu od ishrani bitno samo da dobro izgledaju ili ima i neku "medicnsku" zaledjinu?

Konkretno vise puta sam citao o konzumiranju lubenica (naravno kada je sezona). Primeri tipa, slobodno je krkaj koliko hoces, uvece....

Prevelika kolicina unete tecnosti (lubenaja to jeste) opterecuje rad bubrega, besike, sto itice na povecanje krvnog pritiska.... i da ne sirim dalje, a opet to sve ima za posledicu los san... pa to dalje povlaci .....


lepo je izgledati lepo, ali gde je balans izmedju lepog i zdravog..

ne zelim da nabijam postove i raspaljujem vatru, samo pitam?
Nemoj da me nocas pitas sto na nebu zvezde sjaju,
to andjeli "bushu" rupe, da se tebe nagledaju...

Offline jankerr

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: Ishrana i savremen nacin zivota
« Reply #11 on: February 05, 2008, 06:37:48 PM »
Pročitaj članak o insulinu na ovom forumu,i malo o hrani koja ima nizak glikemijski indeks sve se vrti oko toga.Izbegavanje belog brašna,prostih šećera,manji a češći uz kombinaciju sa aerobnom fizičkom aktinosti bar tri puta dnevno...blogpost.imageshack.us/blogpost/postblog.php?id=img223/1934/dsc00018it5.jpg
jankerr

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Ishrana i savremen nacin zivota
« Reply #12 on: February 09, 2008, 05:18:39 PM »
Mr.Bond  ;) po meni pokusaj

2.Da izbegavas Frojda(zasad)


Pa sad...mozda ne bi trebalo da zaboravi na Frojda...Znas da on sve resava sexom...tako da ako zeli da smrsa samo povecaj konzumiranje Frojdovog leka i eto tebi fitness tela, zdravog duha i osmeha na licu... :lol:
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.