EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: definicija nakon ciklusa  (Read 4629 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Trust

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
definicija nakon ciklusa
« on: February 28, 2008, 01:00:24 AM »
Pozdrav svima na forumu.Prije nego sto postavim pitanje da se malo preddstavim.Dolazm iz BiH,imam 28 godina,bodybuildingom se bavim 4 godine trenutna kilaza 99kg ,visina 187 cm.na forum sam dosao na preporuku i pozitivno sam iznenadjen  :clap:..

Prije dvije sedmice sam zavrsio kuru sve proslo i bolje nego sto sam ocekivao ALI nakupilo se tu svega.Definiciju nisam nikad radio kako treba da budem iskren jer imam brz metabolizam i tako da je dovoljno samo malo da smanjim UH i kilaza spada veoma brzo drugim rijecima dugo sam isao na masu i eto da kazem pazio na stomak.medjutim sve je se pocelo da nakuplja vremeneom oko grudi u obrazima ko loptica pogotovo nakon kure a i poslije ove zadnje je i stomak narastao cisto zbog moje nepaznje oko ishrane.gledo sam samo da se trpam proteinima i ugljikohidratima a bilo je noci kad se moralo uciti pa nisam imao vremena za kuhanje pa potegnem za junk food  :blush:..
Sad zelim da odradim varijaciju Uh po prvi put u zivotu pa sam mislio ovako : konstantan unos proteina 350 gr zatim UH 150,75,200,0,150,75,200 itd ili da idem 150,75,0,150,75,0,0 bojim se da me ova druga opcija ne pojede previse..Naravno kao i svi zelim da ocuvam misicnu masu.Od suplemenata spremno 10 kg Whey-a od scitec nutrition,2 kg glutamina ultimate nutrition i BCAA..Kardio planiram HIIT na sobnom biciklu 3 x sedmicno-ujutro nakon ustajanja i plus navece poslije treninga obicni kardio svim danima..s tegovima radim 4 puta sedmicno (prsa,ledja,pauza,ramena i noge,ruke,pauza,pauza)

PITANJE:da li je ok varijacija poslije kure jer sam negdje citao da bi psolije kure trebao unos uh trebao cak povecati za nekih 20 % pa me to malo buni  :dunno:??Ako neko ima nekih pridloga dodatnih kako bi mogao ovo jos bolje odraditi bio bih zahvalan na savjetima..
Nadam se da ova tema nije pisana ja nisam nasao.nasao sam varijacije al nisam nasao dal je ok za poslije kure,u slucaju da jeste izvinjavam se i molim ako moze link od teme.Pozdrav svima  ;)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: definicija nakon ciklusa
« Reply #1 on: February 28, 2008, 05:53:17 PM »
dobro dosao trust..
da li imas neku fotografiju kako izgledas sada ipak si ti ozbiljan vezbac da bi ti delio savete ovako slepo i na osnovu napisanih reci, steta da ne ulozimo neki maksimum sto se tice saveta da tu pricu privedes kraju kako treba
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Trust

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: definicija nakon ciklusa
« Reply #2 on: February 28, 2008, 06:00:35 PM »
dobro dosao trust..
da li imas neku fotografiju kako izgledas sada ipak si ti ozbiljan vezbac da bi ti delio savete ovako slepo i na osnovu napisanih reci, steta da ne ulozimo neki maksimum sto se tice saveta da tu pricu privedes kraju kako treba
hvala na odgovoru i na dobrodoslici gosp. Lazic!slike saljem ubrzo.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: definicija nakon ciklusa
« Reply #3 on: February 29, 2008, 12:10:45 AM »
eto vidis svaka slika govori 1000 reci..video si i sam..

Quote
dovoljno samo malo da smanjim UH i kilaza spada veoma brzo drugim rijecima dugo sam isao na masu i eto da kazem pazio na stomak.
pada zato sto nije kvalitetna masa

Quote
gledo sam samo da se trpam proteinima i ugljikohidratima a bilo je noci kad se moralo uciti pa nisam imao vremena za kuhanje pa potegnem za junk food
vidis kako steroidi prihvataju sve sto im ponudis a ti si im davao dosta junka i to je vezivao i za misic i za potkozno tkivo..sada kako bude prestajalo dejstvo steorida to nece imati razloga da ostane na tim mestima i obimi ce drasticno da padnu..
ne trubimo mi zadzabe ovde da se jede sto kvalitenije za vreme ciklusa jer to kasnije ostaje..

Quote
Sad zelim da odradim varijaciju Uh po prvi put u zivotu pa sam mislio ovako : konstantan unos proteina 350 gr zatim UH 150,75,200,0,150,75,200
probaj

Quote
.Naravno kao i svi zelim da ocuvam misicnu masu.Od suplemenata spremno 10 kg Whey-a od scitec nutrition,2 kg glutamina ultimate nutrition i BCAA
odlicno

Quote
Kardio planiram HIIT na sobnom biciklu 3 x sedmicno-ujutro nakon ustajanja i plus navece poslije treninga obicni kardio svim danima
nemoj odmah hiit idi low kardio da to polako topis a u u isto vreme dozvolis telu da pocne normalno da raste...ako pocnes naglo da se topis telo nece moci da prihvati veliku kolicinu hrane posle ciklusa..racunaj da su ti sci receptori sada blokirani i ako si uradio dobar pct ko zna kada ce tvoj prirodni homon da pocne da radi za tebe



Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Trust

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: definicija nakon ciklusa
« Reply #4 on: February 29, 2008, 12:25:47 AM »
pogresno sam se izrazio u prvom citatu gore kad sam rekao da pada kilaza mislio sam na masne naslage dok su mi obimi ostajali ali tu se onda javi problem jer to padanje masnih naslaga stane pa sam zato odlucio varijaciju..problem je u tome sto sam prije ciklusa usao hajd da kazem umasten.za vrijeme ciklusa junka je bilo par puta.i to je sve.al vidim da je prihvatilo sve sto sam uzeo.hiit cu za sada da izbacim i raditi lagani kardio.dal je ok da idem ujutro rano sa kardiom na prazan stomak i kolkiko puta sedmicno?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: definicija nakon ciklusa
« Reply #5 on: February 29, 2008, 12:33:02 AM »
mozes svako jutro ali low do 30 minuta..znaci da stimulises masti da se pokrecu ali da ih ne topis previse i da ne rizikujes da misice uvodis u katabolizam..pratis stanje pa onda polako uvodis jaci tempo, pa onda treci korak hiit
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Trust

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: definicija nakon ciklusa
« Reply #6 on: February 29, 2008, 12:42:52 AM »
mozes svako jutro ali low do 30 minuta..znaci da stimulises masti da se pokrecu ali da ih ne topis previse i da ne rizikujes da misice uvodis u katabolizam..pratis stanje pa onda polako uvodis jaci tempo, pa onda treci korak hiit
ok.vidim da se upropastio  :nonono: nebi mi tolko zao bilo da nisam znao kako da se hranim nego ono glupo od jednog junka nece nista biti i tako jedan po jedan.hvala jos jednom na odgovorima.pratit cu sve kako se odvija pa cu se javljati za slijedece korake.moram se izvuci iz ovoga pa i po cijenu misicne mase.