EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!  (Read 96073 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #190 on: August 24, 2007, 09:23:32 PM »
po meni radis extra variajtnu..pogotvo ako si jojs uvek u fazi defke..

posle teretane da sam na tvom emstu :rolleyes01: :rolleyes01:,ja bih oprasio 20 gr glm i 15-20 gr bcaa bez proteina i icega drugog..i onda na kick box...

pa tek onda posle owm..

stari...veruj da ces biti vise i nego iznenajden sa rezualttima

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #191 on: August 24, 2007, 09:37:06 PM »
kao bivsi takmicar (dugogodisnji) u kick box-u mogu ti reci da ti kombinacija nije sjajna. Pazi misici ,tetive i ligamenbti su posle tezinskog treninga napeti i pomalo skraceni,e sad ti prelazis na jednu sasvim drugaciju vrstu napora i izlazes ih jednom pomalo agresivnom istezanju,plus sto su misici vec prazni i tesko ces moci da uspostavis koncentraciju i koordinaciju pokreta. Plasim se da te pre ili kasnije ceka neka povreda pripoja ,vezivnog tkiva ili samih misica,a to ti sigurno moze poremetiti sve planove


Uploaded with ImageShack.us

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #192 on: August 24, 2007, 09:39:06 PM »
kao bivsi takmicar (dugogodisnji) u kick box-u mogu ti reci da ti kombinacija nije sjajna. Pazi misici ,tetive i ligamenbti su posle tezinskog treninga napeti i pomalo skraceni,e sad ti prelazis na jednu sasvim drugaciju vrstu napora i izlazes ih jednom pomalo agresivnom istezanju,plus sto su misici vec prazni i tesko ces moci da uspostavis koncentraciju i koordinaciju pokreta. Plasim se da te pre ili kasnije ceka neka povreda pripoja ,vezivnog tkiva ili samih misica,a to ti sigurno moze poremetiti sve planove

burazere..ali on niti je prof takmicar u bb niti u kick boxu..

dakle...ti si u pravu sto se tice teorije po kojoj bi ti sada ili ja imao strahvte probleme da se uradi tako ensto

ali s obzierom da je on sada na diejti i da radi prilicno sa manjim opterecenjem..bas mislim da ce lagani trening kick boxa koji sigruno nije prof pomoci

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #193 on: August 24, 2007, 09:40:34 PM »
burazere..ali on niti je prof takmicar u bb niti u kick boxu..

dakle...ti si u pravu sto se tice teorije po kojoj bi ti sada ili ja imao strahvte probleme da se uradi tako ensto

ali s obzierom da je on sada na diejti i da radi prilicno sa manjim opterecenjem..bas mislim da ce lagani trening kick boxa koji sigruno nije prof pomoci
ok nisam video na kakav trening misli,sorry moja greska...


Uploaded with ImageShack.us

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #194 on: August 24, 2007, 09:42:15 PM »
sve zavisi koliko ozbiljno radi taj kick..a da ce ga sagoreti u pozitivnom smislu-hoce, samo je pitanje koliko moze da izdrzi..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #195 on: August 24, 2007, 09:45:08 PM »
ja sam pre za klasican box u toj varijanti...manje je stresno za telo,a napor i efekat je isti...cak sta vise ja i sada pomalo treniram ,ali osim low kicka nozne udarce ne pokusavam


Uploaded with ImageShack.us

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #196 on: August 24, 2007, 09:47:40 PM »
@Ekipa

Pa naravno da ne idem za titulu prvaka svijeta, idem se malo iznojit, a ostajem jos malo na low carb dijeti, pa cu 01.10 krenut na masu, sad jos moram da ucim i ispite dajem a ovo bi me malo ispuhalo uz gym, dakle treninzi su oko 19:00h (kickboxa, pon,,srijeda,petak), a sad kombinacija Pedje nije losa, dakle nakrkam se svega i produzim do PWM-a, a reci cu treneru da mi ne treba fizicka snaga  :lol: vec samo malo udaraca i istezanja.
Ted je dobro napisao, krut ic radit neke tehnicke stvari je opasno, ali ja cu se koncentrirat malo na tehniku a snagu cuvam za gym, a probat cu jedan mjesec malo da vidim ako bude islo islo, a ako ne nista onda, a i ono sto je Laki rekao necu radit kardio danima kojima ne treniram a ubacit cu nekako ta 3 kickbocing treninga, doduse ne znam na sto to lici...
Pitao sam putem maila trenera ali me otkantao misli da sam neki klinji vjerojatno...
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #197 on: August 24, 2007, 09:55:32 PM »
Dakle kad bi vi preporučili:

- Treninge kickboxa (ako su u 19:00h, Pon-Srij-Petak)
- Kad da popijem PWM
- BCAA i GLUTA odma nakon zeljeza pa na kickbox (ako sam dobro ubra)
- Kako da idem u dane kad ne treniram kad idem 5 mišićnih skupina u tjednu, a još sam NATURAL 100%


Sad sam zabrinut za katabolizam i pretreniranje...hmm...a idem na zimu a tad se volim zaokruzit...dajte pisite jos molim vas...vasa iskusta i sto bi napravili na mom mjestu, Pedja je vec reako da cujem daljnje ideje i zlatnu sredinu...
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #198 on: August 24, 2007, 11:40:08 PM »
to sa aminokiselinama se podrazumeva bilo da ides odmah ili posle dva sada nije dovoljno samo pwm..
ja sam ipak za dane kada ne vezbas..ili radi to kako se radi , na kik ili nemoj da radis..
takav je sport, taj covek vodi sve na kondicioni , ne moze da kaze e sada cu tebe da postedim itd..
vidi odluci..sta god odlucis cuvaj se od povreda i podrzi sav rad supementima i hranom.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #199 on: August 25, 2007, 02:52:58 AM »
to sa aminokiselinama se podrazumeva bilo da ides odmah ili posle dva sada nije dovoljno samo pwm..
ja sam ipak za dane kada ne vezbas..ili radi to kako se radi , na kik ili nemoj da radis..
takav je sport, taj covek vodi sve na kondicioni , ne moze da kaze e sada cu tebe da postedim itd..
vidi odluci..sta god odlucis cuvaj se od povreda i podrzi sav rad supementima i hranom.
OK, ali nema sanse da mu ja tamo pumpam sklekove  :nonono: :lol: :lol: :lol: ;)

Hrana i Suplementacija + Odmor + Teretana a ovo ostalo nek bude malo boxa  :clap: :yes:

Hvala Ekipa!
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)