EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Zatezanje stomaka  (Read 2939 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bunny

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Zatezanje stomaka
« on: April 30, 2015, 08:13:18 PM »
Pozdrav svima!:)
Citala sam razne teme na forumu i iskreno ne znam u kojoj da se pronadjem, pa sam resila licno da otvorim novu i ponadam se da ce mi neko odgovoriti  :innocent:
Imam 21 god, 168cm i 50kg. Mislim da bi to bilo skroz uredu, da ne postoji jedan problem. Naime, nikad nisam imala problema sa kilogramima, iako nisam vodila racuna sta jedem, a vec 4-5 god se ne bavim nikakvim fizickim aktivnostima. Studiram, a letos sam se i zaposlila, bila u manjem haosu i ugojila se 3-4kg. Kad sam to primetila, odmah sam izbacila fast food koji sam pocela redovno da konzumiram i veoma brzo sam se vratila na svojih 50kg.
Od zimus, resila sam da imam ravan i zategnut stomak. Izbacila sam, pored fast fooda, sve sokove, smanjila slatkise (kojima sam bila opsednuta), grickanje izmedju obroka, a alkohol, cigare itd nikad ni ne konzumiram jer sam strejt. To nije imalo nikakvog ucinka i pre dva meseca sam skroz preorijentisala ishranu i pocela da vezbam 4x nedeljno (20min nordijskog trcanja, i 3 serije po 20 puta klasicnih trbusnjaka i nekoliko vezbi za stomak koje sam nasla istrazivajuci po netu). Ne vidim nikakav, apsulutno nikakav pomak. Od ponedeljka krecem u teretanu i icicu 4 puta nedeljno. Osecam beznadezno, kao da se ''trudim u prazno''. Pokazacu vam na slici sta mi tacno smeta i volela bih da me posavetuje sta da radim za sigurni efekat, jer imam utisak kao da ne radim nista, a znam da se trudim. Moj cilj je da zategnem stomak, skinem ''spojlere'', i volela bih da mi se ocrtavaju ''linije'' po stomaku, mislim da ne trazim nemoguce. Nadam se da ce neko znati kako da mi pomogne, zahvaljujem se unapred na svim odgovorima! :)  :help:





Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Zatezanje stomaka
« Reply #1 on: May 01, 2015, 09:27:20 AM »
mislim da si premrsava za tu visinu,da bi trebalo da tezis povecanju telesne tezine u korist misicne mase, i samim tim telo ce imati veceg potrosaca
smanji kardio, povecaj rad sa tegovima.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline bunny

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Odg: Zatezanje stomaka
« Reply #2 on: May 01, 2015, 08:18:04 PM »
Slazem se za to sto mislis da sam premrsava, ali kao da mi je sve pogresno rasporedjeno. Vidis kako mi je stomak ''naduven'' i kad obucem farmerke ''spojleri'' sa strane ispadaju. Mislis da je u pitanju samo to sto ne radim dovoljno vezbi za stomak ili ih ne radim pravilno, jer stvarno ne zelim da imam jace noge ili ruke, vec samo ravan i cvrst stomak, sa malo naglasenim linijama.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Zatezanje stomaka
« Reply #3 on: May 02, 2015, 03:21:17 PM »
nema to veze sa stomakom, telo tako pakuje salo kod tebe, a na tebi nema sta da ga trosi, misici trose najvise kalorija, sto vise misica, veca potrosnja a samim tim manje sala
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline bunny

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Odg: Zatezanje stomaka
« Reply #4 on: May 02, 2015, 08:04:41 PM »
Oke, kapiram.. Koliko, odokativno, mislis da ce mi trebati da vidim neke prve rezultate, da ih ne ocekujem u nekom nerealnom roku i razocaram se, ili je mesec-dva dovoljno da se vide neke naznake da radim sta treba? I ako te ne mrzi da mi predlozis neke vezbe koje mislis da bi bile najkorisnije :)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Zatezanje stomaka
« Reply #5 on: May 02, 2015, 08:31:48 PM »
Za dva mjeseca ces sigurno vidjeti dobar napredak.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.