EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Vanadyl Sulfate  (Read 3943 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Vanadyl Sulfate
« on: February 26, 2007, 12:59:02 AM »
Dakle da objasnim kad sam vec se uhvatio ovog;



Funkcije Vanadyl Sulfate;

- Regulira zdrave levele secere u krvi (radi slicno kao inzulin)

- Smatra se da pomaze misicnim stanicama da uzmu glikozu, umjesto da je uzmu masne stanice preusmjere je na pravo mjesto

- Imitirajuci inzulin "gura" protein, ugljikohidrat i aminokiseline bolje u misic

- Daje punocu misicima i dobar osjecaj za pump te vaskularnost

- Preporuka je 30mg do 50mg iznad toga moze doc do predoziranja i trovanja jer ipak se radi kao o mineralima u tragovima, ako je previse onda moze cak i otrovno da bude...

Dakle sad kad sam ovo preveo, i srocio na svoj nacin, zanima mene da li ovo moze da bude opasno pa cak i steteno za organizam, nasao sam negdje na netu na nekom forumu (da me ubijes ne mogu se sjetit kojem) oprez pri konzumaciji ovog preparata, da cujem sto govorite, posebno takmicari i powerlifteri su konzumenti ovog preparata...

Meni izgleda interesantno jer krecem na defku, a zelim zadrzat snagu, misice i iskoristit UH maximalno a ovo mi se cini nekako idealno rjesenje (nemojte krivo shvatit znam da je sve u PREHRANI i CARDIU)

Lazic zna o cemu smo pricali neki dan, a potaknut sam razmisljanjem jednog takmicara da on kad radi definiciju nikad ne spusta tezine, vec radi i dalje sa maximalno koliko moze u tom momentu i na taj nacin tijelo gura i da u definiciji stvara misicne stanice velikima...

Da vidim...
« Last Edit: February 26, 2007, 01:04:24 AM by N_E_Z_N_A_L_I_C_A »
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Vanadyl Sulfate
« Reply #1 on: February 26, 2007, 01:05:49 AM »
Pazi to je ok stvar, ne moze da skodi kada je propisana doza.Koliko je realna morao bi da eksperimetnisem sa mnogim kombinacijama...Mada je on za ljude koji pro koji korite insulin, kao tribulus posle ciklusa..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Vanadyl Sulfate
« Reply #2 on: February 26, 2007, 01:09:11 AM »
Pazi to je ok stvar, ne moze da skodi kada je propisana doza.Koliko je realna morao bi da eksperimetnisem sa mnogim kombinacijama...Mada je on za ljude koji pro koji korite insulin, kao tribulus posle ciklusa..
A mi koji ne koristimo inzulin? Dakle naturalcima, radi li on barem malo nad nama ? Sve mi izgleda ovaj proizvod kao misterij jer sam googlao i nigdje nema tocno napisano to i to, nego sve nesto kao kroz pretpostavku, mozda se radi o dosta individualnom preparatu, nije skupo, probat cu nije valjda da mogu samo izgubit? Pozdrav
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Vanadyl Sulfate
« Reply #3 on: February 26, 2007, 05:30:17 AM »
ODLICAN PREPARAT...ALI LAZIC JEODLICNO OBJASNIO..

EFIKASNO RADI U KOMBINACIJI SA CHROMIUM PICCOLINATOM