EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Treba mi savet iskusnih clanova  (Read 1393 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline BajatDejan

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
Treba mi savet iskusnih clanova
« on: April 14, 2014, 05:47:31 PM »
Pozdrav,
Nov sam na forumu pa cu za trenutak da se predstavim. Mlad sam, 18 godina, nekih 8 godina sam trenirao odbojku, bio veoma zadovoljan stanjem svog tela, naravno ne patim za prevelikim misicima...A onda mi se desi peh i na redovnom lekarskom mi ustanove da imam hipertenziju koja je nasledana na oca, tako su mi i lekari rekli, jer sam lezao skoro mesec dana u tirsovoj u beogradu na svim mogucim pregledima, jednostavno ustanovljeno je da nemam problema ni sa cim, sem sa pritiskom i nekim malim zadebljanjem zidova leve s komore (granicno je) odradio sam test opterecenja i receno mi je da mogu da se bavim sportom.

E sad, iz prica nekih drugara i ljudi iz nekih teretana po Zrenjaninu cuo sam kako ja zapravo ne bih smeo da radim statice vezbe bla, bla. Pa me zanima, posto nisam nastavio sa treniranjem od onda, kako bi trebao da pocnem, da li uopste da idem u teretanu ili samo da radim neke vezbe kuci i slicno, da bih uspeo da se dovedem koliko toliko u red. Naravno, ne bih da pijem nikakve suplemente vec samo putem hrane i vezbi da vratim telo na neki zavidan nivo... Da razjasnimo Ni sad nisam debeo vec jednostavno imam jake noge i bukvalno sve mi ide u noge i poceo sam malo i na stomaku da dobijam, pa ako bih mogao da dobijem savete nekih iskusnijih ljudi. :blush:

Usput, mozda sam promasio temu pa bih molio urednika da me premesti ako jesam...