EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kardio i skidanje sala  (Read 15844 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zwerko

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
  • Pocinjem da vezbam (opet)
Odg: Kardio i skidanje sala
« Reply #10 on: May 16, 2013, 11:22:35 AM »
Stvari ovako napreduju:
Za 1,5 mesec sam skinuo 7 kg.  ;)
Naravno, kao i svako ko želi da smrša, očekivao bih i više i brže.  :help:
Kardio radim ujutro na prazan stomak. Samo pipujem TW Ripped Fuel EXTREME sagorevač 15-20 min pre vežbanja.

Moram priznati da nisam imao neka veća odricanja. Manje više onako kako se inače hranim. Kombinovanje hrane, slatko što manje (skoro 0), uveče bez UH...

U poslednjih par dana sam pojačao kardio na 50-60 min.  :clap:

Imam jednu malu nedoumicu:
S'obzirom na to da se trudim da radim u fat-burn zoni, da li ima razlike ako se na traci radi brzi hod i lagano trčanje ili se radi sporiji hod ali na većem usponu?

Oba daju isti rast pulsa, ali me zanima da li ima neke razlike za sam kardio i sagorevanje?

Još jedna stvar. Dešava mi se da mi je muka od ovog sagorevača ili me peče želudac. Nije stalno ali se dešava. Da li je neko imao takva iskustva sa TW Ripped Fuel EXTREME sagorevačem? Ko ja bi bila neka preporuka za jak sagorevač, koji daje i bolji kick od ovoga?

Pozdrav i hvala svima.

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Kardio i skidanje sala
« Reply #11 on: May 16, 2013, 11:51:06 AM »
Bitno je samo da je puls u istoj zoni.

Offline Zwerko

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
  • Pocinjem da vezbam (opet)
Odg: Kardio i skidanje sala
« Reply #12 on: May 16, 2013, 11:52:24 AM »
Hvala.

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Kardio i skidanje sala
« Reply #13 on: May 16, 2013, 12:00:15 PM »
Pokusaj vise da utegnes ishranu, pa tek onda da se oslanjas na sagorevac. Jaci su meltdown, lipo 6x itd.

Offline Mihailo

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
Odg: Kardio i skidanje sala
« Reply #14 on: June 16, 2013, 05:33:53 PM »
Evo da ne otvaram novi thread,ovdje da pitam.Ovako za 37 dana ,kilazu sam sveo sa 112 na 98kg,treniram svaki dan ,teretana posle kardio 25minuta i regulisao sam ishranu .Izbacio gazitrano,slatko,1 parce hleba dnevno i iskkreno prezadovoljan sam rezultatima.Interesuje me posto je postalo dosta vruce,mislio sam da malo smanjim sa treninzima treba mi da skinem jos nekih 8 kg ,da li da uzimam neke sagorevace ili da nastavim ovako.Jedino malo sala je ostalo na stomaku,visok sam 188cm imam 26godina.Eto ako bi me neko posavjetovao,i da li da uzmem onaj pojas ?Hvala

Offline Zwerko

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
  • Pocinjem da vezbam (opet)
Odg: Kardio i skidanje sala
« Reply #15 on: June 16, 2013, 06:04:24 PM »
1. Mislim da je bolje prvo kardio pa teretana.
2  Od sagorevaca ćeš se još više znojiti i bice ti još više vruće.
3  Taj pojas je sranje i nije zdrav.
Pozdrav.

Offline Mihailo

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
Odg: Kardio i skidanje sala
« Reply #16 on: June 16, 2013, 06:18:47 PM »
Hvala,samo eto ako neko jos moze da kaze da li cardio prije ili posle treninga.Posto su me ucili posle treninga?

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Kardio i skidanje sala
« Reply #17 on: June 16, 2013, 07:00:20 PM »
Ovako za 37 dana ,kilazu sam sveo sa 112 na 98kg,treniram svaki dan ,teretana posle kardio 25minuta i regulisao sam ishranu .Izbacio gazitrano,slatko,1 parce hleba dnevno i iskkreno prezadovoljan sam rezultatima.Interesuje me posto je postalo dosta vruce,mislio sam da malo smanjim sa treninzima treba mi da skinem jos nekih 8 kg ,da li da uzimam neke sagorevace ili da nastavim ovako.Jedino malo sala je ostalo na stomaku,visok sam 188cm imam 26godina.Eto ako bi me neko posavjetovao,i da li da uzmem onaj pojas ?Hvala

Sagorevac ne moze uopste da zameni trening druze, ne mozes popiti 1-2 kapsule i smanjiti vezbanje.

Pojas ne sluzi nicemu.

Offline Mihailo

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
Odg: Kardio i skidanje sala
« Reply #18 on: June 16, 2013, 07:39:16 PM »
Ljudi hvala Vam,samo mi jos recite za kardio da li da ga radim prije ili posle treninga?

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Kardio i skidanje sala
« Reply #19 on: June 16, 2013, 08:01:51 PM »
Ljudi hvala Vam,samo mi jos recite za kardio da li da ga radim prije ili posle treninga?
Posle.