EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: da li ja to radim ispravno?  (Read 5153 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: da li ja to radim ispravno?
« Reply #10 on: November 05, 2008, 12:02:42 PM »
napisala sam gore ali nema veze evo ponovit cu. idem svaki dan u fitness centar imam dvaki dan trening koji traje sat vremena i to tai bo, pilates, aerobik vjezve s loptom uglavnom mi je svaki dan drugaciji. eh pazim na to kad je jedan dan jaci trening da sledeci bude malo blazi da se odmorim jer puno se trudim pokusavam da dam maximum od sebe. eh sad treba da pocnu treninzi kick box pa sam mislila i tu da se prijavim bojim se da necu pretjerati   mislim da mi ne moze skoditi? i jos nesto negdje sam na forumu procitala da laktoza nije dobra da li neko zna da mi objasni zasto jel mi dozvoljeno ikako piti mlijeko?

Plasim se da se ne pretreniras,obrati paznju da povecas kalorije koliko toliko ako imas u planu da ubacis jos treninga,kao i to da uzmes neki dobar multivitamin....ili ode sve u ...........

sto se tice laktoze,nije neko zlo,ako si na striktnoj dijeti treba je izbegavati,ako cisto malo korigujes ishranu,kao sto je tvoj slucaj,samo ne treba da se nalivas mlekom,casa,dve dnevno je ok
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!