EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Tribulus za misicnu masu  (Read 63964 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Marko BG

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 84
  • Gender: Male
Odg: Tribulus za misicnu masu
« Reply #10 on: June 05, 2007, 07:11:57 PM »
@Marko BG

Ti kume zapeo za kemiju ko pijan plota, pa ja se recimo ne slazem, ja sam od tribulusa u puno vecim dozama osjetio pojacanu zelju za sexom, da se tako izrazim i trajalo je par dana a onda se odjednom ugasi...dakle nije revolucija ali probaj, igraj se nije to nista opasno, naravno ako imas para, a ako kalkuliras onda ulozi u protein isl...
Da brate, ali decko je pitao da li moze da dobije mis.masu od njega i ja sam mu odgovorio-NE!
Da je pitao da li ce da mu se dize patka odgovor bi bio drugaciji.
 Ako neko ima sexualnih problema tribulus bi mogao da mu donekle pomogne i to je to.
A price vezane za tribulus i misicnu masu ili ne znam vec sta u tom fazonu su gluposti!

Offline BEGINER

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • exyu neznalica(ima dovoljno strucnjaka ovde:lol:)
Odg: Tribulus za misicnu masu
« Reply #11 on: June 05, 2007, 07:40:11 PM »
Ja tribulus nisam probao ali sam skeptican prema tome da on daje masu...Malo snage i zelje sa sexom da,ali mase :hmm: :hmm: :hmm:To je vec diskutabilno,ali opet naglasavam da je to moje misljenje i da ga nisam probao...Pio ga je drugar i bio je zadovoljan,tvrdi da je dobio snagu ali sto se mase tice,bar po onome sto sam ja video nista specijalno :crybaby:
VRH(mackolina pise Tedu):"Ma ti si genije,nema sta...   
izvini,ali na ovom forumu vise lupetas ti,nego ja...
i mani se vise mene i Misela...ne razumem sto ti toliko smetam...kao prvo,ne pominjem te nigde,pa isto i od tebe ocekujem...i to sto si stariji,ne znaci da si pametniji...imaj to u vidu"
@Sale:Sta reci,omatorio si,vreme je da pustis nove generacije da sire znanje:D:D:D

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Tribulus za misicnu masu
« Reply #12 on: June 05, 2007, 07:51:20 PM »
@Marko BG

Moram da se slozim sa tobom ovaj put!!!  :thumbup1:
Ali placebo je jebena stvar, doduse ja sam rekao da saka orasastog voca i tribulus isti efekt... :wow:

Snagu sigurno nećeš dobit i nikakvu masu...samo ovo što smo ja i Marko naveli...
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline BEGINER

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • exyu neznalica(ima dovoljno strucnjaka ovde:lol:)
Odg: Tribulus za misicnu masu
« Reply #13 on: June 05, 2007, 07:57:57 PM »
@Marko BG

Moram da se slozim sa tobom ovaj put!!!  :thumbup1:
Ali placebo je jebena stvar, doduse ja sam rekao da saka orasastog voca i tribulus isti efekt... :wow:

Snagu sigurno neces dobit i nikakvu masu...samo ovo sto smo ja i Marko naveli...
I ja se slazem...Ja sam bio naveo sta je drugar rekao...Ali veruj mi da sva ta "navodna snaga" dolazi iz glave...Jer tripujes ono kao pijem tribulus i odmah ti je u glavi lakse zar ne???Ako nemas dobru ishranu,i suplementaciju,mani se tribulusa i kupi dobar protein...Tribulus bez svega ovoga je ko da si PARE POCEPAO NA SRED ULICE,a 1500dinara nije malo para :pullhair:
VRH(mackolina pise Tedu):"Ma ti si genije,nema sta...   
izvini,ali na ovom forumu vise lupetas ti,nego ja...
i mani se vise mene i Misela...ne razumem sto ti toliko smetam...kao prvo,ne pominjem te nigde,pa isto i od tebe ocekujem...i to sto si stariji,ne znaci da si pametniji...imaj to u vidu"
@Sale:Sta reci,omatorio si,vreme je da pustis nove generacije da sire znanje:D:D:D

Offline Marko BG

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 84
  • Gender: Male
Odg: Tribulus za misicnu masu
« Reply #14 on: June 05, 2007, 08:09:54 PM »
@Marko BG

Moram da se slozim sa tobom ovaj put!!!  :thumbup1:
Ali placebo je jebena stvar, doduse ja sam rekao da saka orasastog voca i tribulus isti efekt... :wow:

Snagu sigurno neces dobit i nikakvu masu...samo ovo sto smo ja i Marko naveli...
To ti pricam...

Offline Marko BG

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 84
  • Gender: Male
Odg: Tribulus za misicnu masu
« Reply #15 on: June 05, 2007, 08:11:04 PM »
@Marko BG

Moram da se slozim sa tobom ovaj put!!!  :thumbup1:
Ali placebo je jebena stvar, doduse ja sam rekao da saka orasastog voca i tribulus isti efekt... :wow:

Snagu sigurno neces dobit i nikakvu masu...samo ovo sto smo ja i Marko naveli...
I ja se slazem...Ja sam bio naveo sta je drugar rekao...Ali veruj mi da sva ta "navodna snaga" dolazi iz glave...Jer tripujes ono kao pijem tribulus i odmah ti je u glavi lakse zar ne???Ako nemas dobru ishranu,i suplementaciju,mani se tribulusa i kupi dobar protein...Tribulus bez svega ovoga je ko da si PARE POCEPAO NA SRED ULICE,a 1500dinara nije malo para :pullhair:
Nisi bacio pare jedino ako ga uzimas kao pct ili imas problema sa erekcijom!

Offline BEGINER

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • exyu neznalica(ima dovoljno strucnjaka ovde:lol:)
Odg: Tribulus za misicnu masu
« Reply #16 on: June 05, 2007, 09:02:37 PM »
@Marko BG

Moram da se slozim sa tobom ovaj put!!!  :thumbup1:
Ali placebo je jebena stvar, doduse ja sam rekao da saka orasastog voca i tribulus isti efekt... :wow:

Snagu sigurno neces dobit i nikakvu masu...samo ovo sto smo ja i Marko naveli...
I ja se slazem...Ja sam bio naveo sta je drugar rekao...Ali veruj mi da sva ta "navodna snaga" dolazi iz glave...Jer tripujes ono kao pijem tribulus i odmah ti je u glavi lakse zar ne???Ako nemas dobru ishranu,i suplementaciju,mani se tribulusa i kupi dobar protein...Tribulus bez svega ovoga je ko da si PARE POCEPAO NA SRED ULICE,a 1500dinara nije malo para :pullhair:
Nisi bacio pare jedino ako ga uzimas kao pct ili imas problema sa erekcijom!
Marko slazem se za PCT ili u vezi erekcije(ja bih ga prvi pio kao PCT,ali ipak bih prednost dao TRIBESTANU),ali kazem da je u svrhu izgradnje misica i na dobitku neke snage ko ku*ac :crazy:
VRH(mackolina pise Tedu):"Ma ti si genije,nema sta...   
izvini,ali na ovom forumu vise lupetas ti,nego ja...
i mani se vise mene i Misela...ne razumem sto ti toliko smetam...kao prvo,ne pominjem te nigde,pa isto i od tebe ocekujem...i to sto si stariji,ne znaci da si pametniji...imaj to u vidu"
@Sale:Sta reci,omatorio si,vreme je da pustis nove generacije da sire znanje:D:D:D

Offline ognen

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: Tribulus za misicnu masu
« Reply #17 on: March 26, 2008, 09:23:12 PM »
Treniram atletiku(400m i 800m)dal uzimanje tribulus moze da mi pomoci da ostvarujem bolje rezultate?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Tribulus za misicnu masu
« Reply #18 on: March 26, 2008, 10:17:01 PM »
Treniram atletiku(400m i 800m)dal uzimanje tribulus moze da mi pomoci da ostvarujem bolje rezultate?
nazalost ne
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline bjelac

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Male
Odg: Tribulus za misicnu masu
« Reply #19 on: May 23, 2008, 02:53:07 PM »
I mene interesuje da li vredi uzimati tribulus?

Sta se tacno njim postigne? Naravno uzmimo default da se dobro trenira, i jede i pazi na sve sta treba.
Sta tribulus povecava?? (mozda samo onu stvar??)  :lol: :lol: