EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moj program ishrane za masu!  (Read 8875 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline GoXi89

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Moj program ishrane za masu!
« on: August 20, 2009, 05:04:23 AM »
Visok sam 175cm tezak 80kg

07:00h.....10-12 belanaca i 100g ovsenih pahuljica

10:00h......200g belog mesa i 100g pirinca

13:00h......200g belog mesa i 100g pirinca

16:00h......200g belog mesa i 100g pirinca

18:00h (posle treninga) dve merice Whey proteina+10g glutamina+10g kreatina+5g BCAA i
70g dekstroze

19:00h......300g belog mesa i 100g pirinca

22:00h......200g belog mesa 50g pirinca

00:00.......Whey protein + ela sir i 10g glutamina

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Moj program ishrane za masu!
« Reply #1 on: August 20, 2009, 07:01:39 AM »
Previshe bjelog mesa, postaces alergican na njega...ubaci govedinu, teletinu, oslic, tunjevinu...imas koliko-toliko izbora.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline GoXi89

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: Moj program ishrane za masu!
« Reply #2 on: August 20, 2009, 07:57:28 AM »
a to sam napisao pa me mrzelo da prepravim  :)
Naravno da ne jedem samo belo meso vec i teleci but, oslic (mada njega ne volim bas nesto)...

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Moj program ishrane za masu!
« Reply #3 on: August 20, 2009, 08:26:46 AM »
Nisam ni ja ljubitelj nekih izvora proteina, ali sta ces...

Uglavnom da znash da je bolje konzumirati sto razlicitije izvore proteina zbog njihovog razlicitog aminokiselinskog sastava.

Izbaci pirinach u 22...ne trebas skrob tako kasno...skrob ti je najbolje pojesti sve do 15:00, najkasnije do 17:00, ali posto opet moras poslije treninga konzumirati ok...jedino ako mozesh ranije na trening, recimo oko 14 ili 15 sati bilo bi idealno.
Trebao bi ubaciti i nesto oraha, badema ili kikirikija cisto da zadovoljis potrebe za kvalitetnim mastima..i ne zaboravi mjeriti kalorije...lako se mozesh zamastiti ako ne pazis.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline GoXi89

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: Moj program ishrane za masu!
« Reply #4 on: August 20, 2009, 08:58:44 AM »
jos nisam u mogucnosti da treniram ranije ali bicu uskoro...
znam da ne valja kasno skrob...ali da ga moram uneti posle trninga, a upravu si u 22:00 mogu da izbacim...
hvala na savetu

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Moj program ishrane za masu!
« Reply #5 on: August 20, 2009, 09:05:42 AM »
skrob ti je najbolje pojesti sve do 15:00, najkasnije do 17:00

momak radi na masi


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Moj program ishrane za masu!
« Reply #6 on: August 20, 2009, 09:44:32 AM »
Opet ce mu ti UH uneseni u 22:00 zavrsiti gdje ne trebaju...Sta ce mu energija u 4 ujutru dok spava?? :) :) :)
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: Moj program ishrane za masu!
« Reply #7 on: August 20, 2009, 12:09:38 PM »
Opet ce mu ti UH uneseni u 22:00 zavrsiti gdje ne trebaju...Sta ce mu energija u 4 ujutru dok spava?? :) :) :)

Tako je... Posle treninga ( u zavisnosti kad je) jedini uh bi trebao da bude dex ili malto ili neka fenci kombinacija.... A ostalo vlakno i protein.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Moj program ishrane za masu!
« Reply #8 on: August 20, 2009, 12:33:37 PM »
meni je drago sto se slazete  :lol:
samo sto sam ja citirala drugi deo tenssine izjave
skrob ti je najbolje pojesti sve do 15:00, najkasnije do 17:00
a nije mi najjasnija ni ova konstatacija  :boxed:

Posle treninga ( u zavisnosti kad je) jedini uh bi trebao da bude dex ili malto


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Moj program ishrane za masu!
« Reply #9 on: August 20, 2009, 01:09:17 PM »
Pa kazem najbolje bi bilo da odradi trening u recimo 14:00 pa poije pwm, a zatim kad dodje kuci cvrsti obrok (sa skrobom), ne znam koliko je dobro kada se unosi skrob poslije 17:00 (nisam do sada unosio skrob poslije pet)...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.