EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: forum.teretana.net  (Read 7765 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
forum.teretana.net
« on: November 04, 2012, 01:38:10 PM »
Izvinjavam se sto postujem ovde,posto ne znam gde drugde da pitam..dali neko odavde zna sta se desava sa ovim forumom (forum.teretana.net),tj registracijom na isti,posto confirmation od admina uopste ne stizu...

dali je neko clan ,pa da moze da pita...


hvala unapred

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: forum.teretana.net
« Reply #1 on: November 04, 2012, 01:39:25 PM »
admini tamo to jako lose rade.mozes da se nacekas.na to ne mislim na savetodavce, nego tehnicko osoblje
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: forum.teretana.net
« Reply #2 on: November 04, 2012, 01:54:28 PM »
yep thats the problem :(

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: forum.teretana.net
« Reply #3 on: November 04, 2012, 03:43:33 PM »
Izvinjavam se sto postujem ovde,posto ne znam gde drugde da pitam..dali neko odavde zna sta se desava sa ovim forumom (forum.teretana.net),tj registracijom na isti,posto confirmation od admina uopste ne stizu...

Registrovao sam se pocetkom godine, ali mi jos uvek nije stigao confirmation  :lol:

Offline Robert

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 70
  • Gender: Male
  • PANSPORT Smederevo
    • Pansport
Odg: forum.teretana.net
« Reply #4 on: November 04, 2012, 06:37:34 PM »
Ista stvar.  :lol:


Offline filip85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 963
  • Gender: Male
Odg: forum.teretana.net
« Reply #5 on: November 04, 2012, 11:13:25 PM »
pošalji mail adminu na mosor@teretana.net da ti aktivira nalog...

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: forum.teretana.net
« Reply #6 on: November 16, 2012, 06:26:16 PM »
Ne znam samo sta ce vam clanstvo na tom forumu. Tamo se hvale kako jebu cetnikuse, Tompsonom, uvek su Srbi u negativnom kontekstu, kad Hrvat izvredja Srbina sa kilometarskim postom koji je prepun psovki ne dobija ban vec se samo edituju psovke.Danas nam psuju cetnicku majku i sl.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline filip85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 963
  • Gender: Male
Odg: forum.teretana.net
« Reply #7 on: November 16, 2012, 07:45:17 PM »
Što se nerviraš? :)

Nego, šalu na stranu, taj forum su uglavnom i podigli Srbi, možda i zaboravim neke ali npr. - Pergam, Markoni, Kano, Aragorn, Milan Jovanović, Enantator, ranije Peđa itd... koliko primećujem, u poslednje vreme tamo preovlađuje poprilični nacionalizam i maltene svi ovi su oterani osim Kana koji je tamo zbog posla ali i on redovno dobija uvrede na nacionalnoj osnovi preko kojih se prelazi... forum bi im bio NULA bez ovih ljudi...
momci ne bi ni znali šta je to powerlifting da nije bilo nekih sa ove strane da ih upute, poput aragorna, a znamo kako je završio tamo, gde se na njega istresala neka dečurlija koja je prošle-pretprošle godine ušla u teretanu...
ne znam što i postavljaš tamo snimke kad ćeš uvek dobiti komentar "plitko" na svaki čučanj, a čučanj dublji od jedno 70% onih koje su oni radili na takmičenjima... o tehnici neću ni da pričam, ali koliko sam skontao, njima je tehnika u suštini i nebitna, tj. možeš da radiš kako hoćeš, sve je to tehnički ispravno...
taj forum je bio ok do pre par godina, a sad se samo gleda ko će bolje da ismeje nekog novajliju i ispadne "faca"...


al da ne dužim, ključno pitanje je - što se ti nerviraš? :)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: forum.teretana.net
« Reply #8 on: November 17, 2012, 08:47:18 AM »
Ja sam se registrovao samo da mogu staviti na ignore onog duduka sto ne zna sastaviti dve recenice na podforumu AAS...

Onaj sto sve odvaraca i govori kako je on jedva prezivio, tj. zavrsio u bolnici, smara za medalju, a nepismen u tri lijepe...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline BUKAS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 983
  • Gender: Male
Odg: forum.teretana.net
« Reply #9 on: November 28, 2012, 01:36:02 PM »
Ne, to nije nacionalizam, to je sovinizam. Njima na obraz. Nista drugo od njih nisam ni ocekivao.
Long live Galenika!

Bukas- Lični trener
https://www.facebook.com/BUKAS88?ref=aymt_homepage_panel

Free Fighters Gym- FFG Novi Sad