EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Eliminacija sala = hiit + cardio + koji suplementi  (Read 2201 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bqd

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Eliminacija sala = hiit + cardio + koji suplementi
« on: August 02, 2009, 11:29:45 PM »
zdravo drustvo... treba mi veliki savet od vas koji ste upuceni u tematiku...
naime, visok sam 181cm i tezak oko 110kg, to ne izgleda toliko lose u slici kao u brojkama ali definitivno je problem salo na stomaku
e sad, obzirom da mi je dan jako dinamican zbog posla na koji odlazi i do 12h dnevno ponekad odlucio sam da uzmem nordic cross masinu
(stize sutra sa sve nekom elektronikom za merenje pulsa i programiranjem ko zna cega, Hammer Zx2) i da krenem sa hiit i klasicnim kardiom
(3-4x nedeljno hiit a ostalim danima klasican kardio)... trenirao bih ujutru u 7 cim se probudim... snage imam kao i izdrzljivosti za neki srednji rezim
sto sam probao kod drugara na slicnoj masini... e sad, sta bi mi preporucili od suplemenata koji bi mi pomogli u ovoj mojoj ideji?
drugar mi je preporucio Animal Cuts... da li se on preporucuje uz hiit? takodje ne bih hteo da mi ovaj rezim treninga "pojede" misice kojih ipak ima ne malo...
da li tu ide neki glutamin? proteini? dajte mi neku preporuku, novac nije nikakav problem tako da bih uzeo najkvalitetnije u ponudi...
takodje dijete ne dolaze u obzir zato sto nemam uslova za iste ali trudim se da se hranim zdravo i slatkise jedem mozda 2x nedeljno ali to zelim
da nadoknadim vrednim treniranjem... dakle, molim vas za savet... hvala unapred! :)

zzz
Boki
fun starts above 5000rpm!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Eliminacija sala = hiit + cardio + koji suplementi
« Reply #1 on: August 02, 2009, 11:36:37 PM »
daj prvo jelovnik..to je najvaznija stavka.sve ostalo je manji udeo u procesu mrsavljenja
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline bqd

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: Eliminacija sala = hiit + cardio + koji suplementi
« Reply #2 on: August 02, 2009, 11:58:00 PM »
jutro oko 8h pola litre jogurta fit ili light imlekovog ili pola litre mleka imlek 1,5% zavisi da li je slan ili sladak dorucak, integralni hleb sa domacim dzemom ili light margarinom i nekom prsutom/pecenicom...
rucak oko 13h piletina ili curetina (cist file pecen) u 70% slucajeva ili red snapper filet ribe ili neka teletina + paradajz ili krastavci ili sampinjoni kao salata + integralna kajzerica + kruger 10+5 multi vitamin/mineral sumeca tableta
oko 16h jedna jabuka ili malo grozdja ili pomorandza ili kivi
oko 20h pola litre imlek mleka 1,5% i pola male plazme ili slicno a cesto bude i samo mleko...
vode unosim izmedju 2 i 3 litre dnevno...
fun starts above 5000rpm!

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Eliminacija sala = hiit + cardio + koji suplementi
« Reply #3 on: August 03, 2009, 12:26:14 AM »
taj tvoj jelovnik je propast..pretrazi malo po pdf problemi sa viskom kilograma kako treba da se hranis :)
al se nekad dobro jelo

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap