EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 30ak kilograma viška !! HELP !! :)  (Read 7945 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: 30ak kilograma viška !! HELP !! :)
« Reply #20 on: January 24, 2013, 05:21:19 PM »
IZBEGAVAJ so
nebi bilo lose da izbegavas i ostale zacine
ono sto je bitno je da nikako ne jedes UH  posle 6h.

Losi saveti.



Med jeste zdrav,ali za dijetu kazu da je dobar za one koji su sladokusci,pa da im je bolje da zasladjuju medom,nego secerom.
Moze da kupi i one vestacke zasl. u tabletama za limunade, kafu itd.

Offline Filip@992

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Male
Odg: 30ak kilograma viška !! HELP !! :)
« Reply #21 on: January 24, 2013, 05:43:02 PM »
E Becks a sta ne valja kod ovoga?Nemoj da me razumes pogesno,samo me zanima jer ce i meni trebati kad krene faza definicije pred leto...

Offline BoDz4

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 97
  • Gender: Male
  • Imperare sibi maximum imperium est.
Odg: 30ak kilograma viška !! HELP !! :)
« Reply #22 on: January 24, 2013, 05:48:16 PM »
@Becks
Ja ih licno koristim,ali ne bih se usudio drugome da ih preporucujem,jer se pricaju svakakve price za te zasladjivace,pa sam ih zato namjerno izostavio. Ali da,svakako,ako voli zasladjeno i ako nece pretjerivati u uzimanju,moze da koristi natren  :)
-Scientia potentia est.
-Οι πρωταθλητές δε φτιάχνονται στα γυμναστήρια, φτιάχνονται με ό,τι έχουν μέσα τους: μια επιθυμία, ένα όνειρο, ένα όραμα.
-Радићу данас оно што други неће да бих сјутра могао да радим оно што други не могу!

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: 30ak kilograma viška !! HELP !! :)
« Reply #23 on: January 24, 2013, 05:49:49 PM »
E Becks a sta ne valja kod ovoga?Nemoj da me razumes pogesno,samo me zanima jer ce i meni trebati kad krene faza definicije pred leto...

So ne treba izbegavati, samo treba biti umeren... Pogotovo ako neko se neko aktivno bavi sportom, dosta se znoji...

Svi ostali zacini su ok, nema nista lose u njima, slobodno koristi biber, kari itd. Super su oni kotanyi zacini, recimo beli luk u prahu+so ili mesavina zacina za ribu, taj mi je omiljeni, plasticni slanik je pakovanje.

I tajming hidrata je nebitan... Ako si na defki svakako ces biti u deficitu tako da nema veze hoces pojesti to malo hidrata ujutru ili uvece.


Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: 30ak kilograma viška !! HELP !! :)
« Reply #24 on: January 24, 2013, 06:01:42 PM »
Kotyani zacini predobri, obavezno ih koristim...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Filip@992

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Male
Odg: 30ak kilograma viška !! HELP !! :)
« Reply #25 on: January 24, 2013, 06:07:40 PM »
Nemam pojma meni su svi zivi napunili glavu pricama o natrijumu  zadrzavanju vode,a posto je kuhinjska so puna natrijuma ja je izbegavam,mislim sad mi je svejedno kad sam se navikao na neslano  ;) E sad za ovu pricu UH posle 6,da li to znaci da je taj tajming onda bitan samo kada si u plusu sa kalorijama tacnije na masi,posto kazes da je nebitno ako si u deficitu?

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: 30ak kilograma viška !! HELP !! :)
« Reply #26 on: January 24, 2013, 06:14:33 PM »
Nemam pojma meni su svi zivi napunili glavu pricama o natrijumu  zadrzavanju vode,a posto je kuhinjska so puna natrijuma ja je izbegavam,mislim sad mi je svejedno kad sam se navikao na neslano  ;) E sad za ovu pricu UH posle 6,da li to znaci da je taj tajming onda bitan samo kada si u plusu sa kalorijama tacnije na masi,posto kazes da je nebitno ako si u deficitu?

Mozes zadrzavati vodu ako solis sve u ogromnim kolicinama, ne vezbas i pije 2 case vode dnevno  :) Vise problema mozes imati ako unosis premalo. I svakako pijes puno vode tako da neces zadrzavati ne brini se i pocni da solis.

A ono, zavisi kad treniras, kako ti je organizovan dan itd. Ja ne pazim na to uopste, i nisam primetio razliku, svaki obrok mi ima hidrate, ali mi je zadnji najkasnije 8-8.30, nije da pazim na tajming nego jednostavno tako ispadne.

Offline BUKAS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 983
  • Gender: Male
Odg: 30ak kilograma viška !! HELP !! :)
« Reply #27 on: January 24, 2013, 06:15:39 PM »
Sta jos ima u kuhinjskoj soli?
Long live Galenika!

Bukas- Lični trener
https://www.facebook.com/BUKAS88?ref=aymt_homepage_panel

Free Fighters Gym- FFG Novi Sad

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: 30ak kilograma viška !! HELP !! :)
« Reply #28 on: January 24, 2013, 06:16:30 PM »
Ali samo ne preterivati kao sto kaze Beks, soli umereno.Mozes vise problema da imas ako izbegavas so. Uostalom, jel se neko ovde sprema za binu? Do juce smo jeli pice i pomfrit a sad nam i malo soli smeta (govorim uopsteno, ja i dalje jedem junk  :lol: ).
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: 30ak kilograma viška !! HELP !! :)
« Reply #29 on: January 24, 2013, 06:18:40 PM »
Voda je dobra ko je na masi, ali umjereno...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.