EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: .Vrlo jeftin brend allfitness.de  (Read 5591 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline andra_

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: Vrlo jeftin brend allfitness.de
« Reply #10 on: September 27, 2010, 09:15:53 PM »
Mi smo samo analizirali ovaj whey,pa svima nam mirise na fejk  ;) nego,jel ima psenicni protein da se kupi?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Vrlo jeftin brend allfitness.de
« Reply #11 on: September 27, 2010, 09:19:24 PM »
pa ima psenisni UN protein, kao da ni nema razlike u cjeni izmedju ovih... :nonono:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline miki87

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: Vrlo jeftin brend allfitness.de
« Reply #12 on: September 27, 2010, 10:34:35 PM »
a da te pitam sto ne ustekas malo prae sacekas i kupis konkretno protein tipa Prostar il ON gold?? brate batalite te homemade german i britanske bulk supse tipa ovo https://www.buybulkwhey.com/ ... :lol:
brate ja prodajem preparate koje si naveo, tj ultimate ne nabavljam, ali optimum,bsn, muslcetech, universal animal seriju itd... i sto se tice wheya nisam toliko ni zainteresovan, ali glutamin, creatin i malto su mi veoma zanimljivi...a i sigurno si upoznat sa markom cheap suplement u SAD, pa vrijeme je i u evropi za takvo nesto :)

Offline Spartak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 366
  • Gender: Male
Odg: Vrlo jeftin brend allfitness.de
« Reply #13 on: September 27, 2010, 10:34:35 PM »
cak ne pise whey u nazivu nego  nesto protein plus 90 sta li,
imas da kupis ultimate protein isolate, psenicni izolat

Offline miki87

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: Vrlo jeftin brend allfitness.de
« Reply #14 on: September 27, 2010, 10:35:51 PM »
a da te pitam sto ne ustekas malo prae sacekas i kupis konkretno protein tipa Prostar il ON gold?? brate batalite te homemade german i britanske bulk supse tipa ovo https://www.buybulkwhey.com/ ... :lol:
brate ja prodajem preparate koje si naveo, tj ultimate ne nabavljam, ali optimum,bsn, muslcetech, universal animal seriju itd... i sto se tice wheya nisam toliko ni zainteresovan, ali glutamin, creatin i malto su mi veoma zanimljivi...a i sigurno si upoznat sa markom cheap suplement u SAD, pa vrijeme je i u evropi za takvo nesto :)

Offline andra_

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: Vrlo jeftin brend allfitness.de
« Reply #15 on: September 28, 2010, 01:13:18 AM »
Koliko cenis Optimum creatine od 600 gr?