EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Stetni Proteini  (Read 50183 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tanatos

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: Stetni proteini!!! :P
« Reply #80 on: April 09, 2008, 11:16:02 PM »
Iz iskustva znam da sa budalama ne vredi raspravljati, jos ako su to edukovane budale :suicide: ili :rocket:. Samo iskuliraj. ;)
 

UPOZORENJE: OVA PORUKA NIJE NAMENJENA MLADJIM OD 18 GOD. :lol: :lol: :lol:

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Stetni proteini!!! :P
« Reply #81 on: April 09, 2008, 11:31:13 PM »
Danas sam iz biologije ucili zlezde u ljudskom telu, i nastvnica spomenula steroide, i naravno, ortaci odmah kazu da ja pijem proteine...
I tu pocinje nastavnica da mi prica zasto proteini nisu dobri za mene...
Nisam je bas najbolje razumeo, ali dobro...
Kaze da kada unosim vestacki konstantno proteine, onda neka zlezda prestane da radi...Samo sam zaboravio da je pitam koja, jer zlezde ne proizvode proteine...Posto se u pubertetu "ravnaju" zlezde, onda to moze da ostavi trajne posledice...
Pretpostavljam da je mislila na pankreas...Ne znam ja nesto mnogo o ovome, pa cu mozda da nalupam nesto...
I sad, ja popijem whey, onda pankreas treba da izluci zlezdu(ili sta vec) u krv...Ja popijem i dextrozu, i onda pankeras izluci te zlezde...Dal je ona mislila na dextrozu, ili sta vec, nemam pojma...
Dajte mi nesto da je razuverim... :wow:


uzmi cekic pa je razuveri,drugacije ne vredi


Uploaded with ImageShack.us

Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: Stetni proteini!!! :P
« Reply #82 on: April 09, 2008, 11:33:42 PM »
Pa ne mogu da kazem da je ona budala...Ona je jedna od najboljih predavaca u bg-u, bila je nekoliko puta na televiziji i u emisijama...Samo hocu da joj objasnim da ne postoji zlezda koja luci proteine.... :lol:Salim se, samo da objasnim da proteini nisu stetni...

Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Stetni proteini!!! :P
« Reply #83 on: April 10, 2008, 12:14:22 AM »
Pa ne mogu da kazem da je ona budala...Ona je jedna od najboljih predavaca u bg-u, bila je nekoliko puta na televiziji i u emisijama...Samo hocu da joj objasnim da ne postoji zlezda koja luci proteine.... :lol:Salim se, samo da objasnim da proteini nisu stetni...


e pa ako je bila na televiziji,onda zna o cemu prica...ja prestajem da pijem proteine  :evillaugh:


Uploaded with ImageShack.us

Offline Spartak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 366
  • Gender: Male
Odg: Stetni proteini!!! :P
« Reply #84 on: April 10, 2008, 08:32:32 AM »
Pa ne mogu da kazem da je ona budala...Ona je jedna od najboljih predavaca u bg-u, bila je nekoliko puta na televiziji i u emisijama...Samo hocu da joj objasnim da ne postoji zlezda koja luci proteine.... :lol:Salim se, samo da objasnim da proteini nisu stetni...


ko sve nije bio na tv-u
covjece, iskuliraj sve sto kenjaju.Znaci kroz ushi propuh.
ona neka se drzi ameba bichara i trepljara

Offline Tanatos

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: Stetni proteini!!! :P
« Reply #85 on: April 10, 2008, 11:25:09 AM »
Batali se toga da ti njoj nesto dokazujes i da se pravis pametan, jer ima da je iznerviras (zene su sujetne, ne znam da l' znas :)) i ima da te lepo pozove na tablu i ako ne znas (a sve nesto mislim da neces znati) ima da ti nabode jednog takvog KECA da cisto sumnjam da ces ga popraviti i u avgustu !!!

Razmisli malo.

Offline NebojsaZemunTrg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 114
  • Gender: Male
Odg: Stetni proteini!!! :P
« Reply #86 on: April 10, 2008, 01:35:43 PM »
GOSPODE BOZE KOGA SVE DANAS PUSTAJU DA BUDE PO TV-U!!! :crazy: :crazy: :crazy:
 :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Stetni proteini!!! :P
« Reply #87 on: April 10, 2008, 01:50:30 PM »
Brate jesam lepo okacio tekstove o whey koje sam nasao na netu, uzmi  ostampaj pa joj pokazi ;)

Quote
Article Source: http://EzineArticles.com/?expert=Dan_Phillips
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline ninon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 130
  • Gender: Male
Odg: Stetni proteini!!! :P
« Reply #88 on: April 10, 2008, 03:20:48 PM »
To je sukob generacija, nema tu sta da raspravljas ;)

Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: Stetni proteini!!! :P
« Reply #89 on: April 10, 2008, 03:32:31 PM »
A joj...Tanatos, nece ona zbog toga da me izvede na tablu...To je sasvim miran razgovor, ne znam sta si ti umislio... :hitself:
Naravno da ja necu prestati da pijem whey...Jel ima neko ko se malo vise razume u te zlezde, kako ljusko telo funkcionise...
Mada mislim da cu je sledeci cas ubediti i sa ovim znanjem koje imam... :rolleyes01:

Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!