EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Trening moj plan, moja tema  (Read 88895 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Kajzla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
  • Kad dam znak glavom ti udri.
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #110 on: April 06, 2012, 05:05:02 PM »
@enforcer ... Nemoj se uzbudjavati zbog doticnog ....  ;) Prelistaj samo njegove prve postove i sve ce ti biti jasno.  :yes:

Elem, navodno se moze odjednom apsorbovati 40g proteina, ali to ne vazi u slucajevima posle treninga.
Neki tvrde da se treba bogato hraniti UH i danima odmora, jer se i tako ubrzava metabolizam.
U svakom slucaju sve zavisi kojoj grupi pripadas, pa se prema tome mora i korigovati ishrana (to su po meni bukvalno nijanse).
Isto tako sto se tice tunjevine ... Puna zive, bla bla, ne valja je cesto jesti. Jedem je 3 godine svaki dan i to kada se pretoci u kg, pojeo sam do sada 150 kg tunjevine. A ko zna kolika je to u stvari riba, ispada da sam ih pojeo 3, 4 (ovisi o vrsti tune) i neka me neko ubedi da sam sada toplomer koliko sam zive uneo u sebe.
Treba jednostavno napraviti svoj jelovnik i ako ima efekta, njega se i pridrzavati.
Unosio bih ja i 350g proteina dnevno, ali treba to finansijski potkrepiti .... I niko me ne moze ubediti da se mozes i sa malo para kvalitetno hraniti, jer znam koliko dajem, a idem 3 puta sedmicno u teretanu. Mogu samo da zamislim koliko daje neko ko se ozbiljno bavi time i ide 5 ili vise puta. (A gde je suplement ? )
May the force be with you !

Offline Alokin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Male
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #111 on: April 06, 2012, 05:24:00 PM »
Slažem se, koliko je finansijski moguće - toliki će i rezultati biti, ali se može i za 'male' pare dobro hraniti - piletina, tunjevina, pirinač, kod mene glavica kupusa od kg 35 din, itd itd

Offline Kajzla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
  • Kad dam znak glavom ti udri.
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #112 on: April 06, 2012, 05:52:25 PM »
Kilo filea 500 din. Malo li je :P
May the force be with you !

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #113 on: April 06, 2012, 05:56:27 PM »
nije bitno ko sta pise na pocetku..sve se da nauciti..samo u moru informacija, ipak neke stvari treba i probati na sebi kada neko kaze to i to..pa bilo da je sarcev, naucnik sa 5 ispitanika ili neko nebitan..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #114 on: April 07, 2012, 09:06:12 PM »
Braco hvala vam na pisanju, evo da vam kazem sada nesto!

Skoro sam vam govorio da mi desna sisa slaibje napreduje tj nepravilno, evo slika pa da vidite, ovo ne vodi nikuda i dodje mi da prestanem bildovati! :(  a u pm

http://fotkica.com/slike.php?slika=1_133382926_100_4413.jpg

Za grudi radim na klupi bucicama potisak, onda na gladijatoru odradim pec dec i onu vezbu kao razvlacenje!

Nzm koji mu je!, sumnjam da ne valja ovaj gladijator posto kada izbacim ono kada radim npr pec dec i desna strana kao da ne dodje do sredine kao leva, kao da nije sprava dobro napravljena o.O !


Mada to je 50% sumnje bacam na nju!

Ali vi kazete da genetika ima ovde presudnu ulogu, ja ovako ne bih isao na ljeto ! Kada budem jos vezbao do ljeta bice izrazenije ovo :( !



Evo slika i od pozadi, time sam zadovoljan mozda malo isto ta desna strana zaostaje ali to nije nishta, samo ne volim ovo iznad ramena kost sto ne mogu nikako da nabildujem da se bar manje vidi, posto ramena mi samo idu u sirinu nikako gore da nabildujem malo
http://fotkica.com/slike.php?slika=1_133382926_100_4412.jpg

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #115 on: April 07, 2012, 09:45:06 PM »
koristi bucice i dodaj po 1-2 pon za tu stranu..to samo kada su potisci i razvlacenja na ravnoj i kontrakosoj klupi
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #116 on: April 07, 2012, 10:18:17 PM »
koristi bucice i dodaj po 1-2 pon za tu stranu..to samo kada su potisci i razvlacenja na ravnoj i kontrakosoj klupi

Cek ako sam Vas dobro razumeo, ja kada odradim 4 serije sa bucicama da dodam jos 2 serije ali samo sa desnom rukom da radim a desnom nishta?

Ili da samo kada odradim 7-8 puta dizanje da produzim desnom rukom samo 2 puta?

I to da radim i sa razvlacenjem i potiskom?


Offline Kajzla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
  • Kad dam znak glavom ti udri.
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #117 on: April 07, 2012, 11:04:07 PM »
Produzis desnom rukom jos 2 puta.
May the force be with you !

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #118 on: April 07, 2012, 11:48:13 PM »
Produzis desnom rukom jos 2 puta.

Produzicu ja 3 puta!

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #119 on: April 08, 2012, 12:27:17 AM »
Dragi moji, kako bi vi isplanirali ishranu za npr da uzmem jedan dan kada idem na fax
odem ujutru u pola 8 dodjem kuci u 17:30 , ttrening odradim oko 20:00 do 21:30h.


Racunajte da jedem ujtru jaja i ovsene cu opet poceti , posto sam video da su mi znacile koliko god ih jeo zauvar je!

I onda kupim 300grama piletine i pojedem to i drzi do 17:30 ali nije to to osecam po sebi, videcu ako budem imao novaca da kupim 500grama ! Pa raspodelim da 2 puta jedem!