ExYu-fitness Galerija > ::Legende ostalih sportova::

Fedor Emelianenko

<< < (3/9) > >>

Sandra:

--- Quote from: Lazic on January 31, 2007, 03:19:13 PM ---Znas kako sport je boks ,bilo da je amaterski ili profi,profi znaci da su placeni da se biju.Tako i ovo ovo je skup svih tih sportova i neko je platio da se biju.Samo to je razlika.

--- End quote ---

Nikao se s tim ne mogu složiti. Psi i njihove gazde su takodjer plaćeni da se tuku, pa jer mozemo borbe pasa smatrati kao sport. Ljudi su zeljni krvi, i poradi svega toga nesto sto se zove Ulthimate fight proglasava se sportom. Sport ne moze biti scena kad netko pada na pod, i da se borba nastavlja, te je iduca scena udarac nogom u glavi onoga tko je pao. Ako su jedan i drugi placeni za to, to ne znaci da se radi o necem sto se zove sport.

Igy81:
i sah je sport..a neka mi neko objasni kako i zasto?:)

Milan:
sandra mislim da prevod ultimate fighta nije "krajnja tuca" kako si ti uzela tj jeste bukvalni prevod ali treba prevesti nesto da budu u duhu jezika na koji prevodis
mislim da je ultimate fight predstavlja najvisu borbu koja sakuplja sve borilacke sportove u taj jedan-vrhovni
neki omalovazavaju i bb kao sport pa ne znaci da nije ;)

vuksa:
fedor je kompletan borac...parter mu je odlican...gore je isto dobar...inace on trenira rvanje sambo i dzudo...naravno ide na jos neke treninge da usavrsi udaracke tehnike...takodje je bio u ruskim specijalnim jedinicama...gledao sam covek kako radi u tim jedinicama...qq pa ono je da gdedas i netrepces...
sve u svemu zver :twisted:

Milan:
gledao sam mu deo treninga,radio je samo boks i to na fokuserima,i ima opasne eskivaze

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version