EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Dijete jednostavno nemaju efekta!!!  (Read 19232 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: Dijete jednostavno nemaju efekta!!!
« Reply #20 on: March 28, 2007, 09:18:50 PM »
....Znam da su svi zivi hvalili neku kupus dijetu. Valjda kupus treba da se skuva na na neki poseban nacin, pa onda stalno to pijes...

Kupus dijetu sam probala za 5 dana,nisam mogla dalje,brzo ogladnim,posle kupusa nista... :thumbdown
Nema sanse da posle ovog obroka da odem u trening il u setnju...nema sanse,ne moze za zadrzati,ni mogu da koncentrisem na posao...Protiv sam Atkinsonove dijete i kupus!  :protest1:


u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline Dragana

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Female
Odg: Dijete jednostavno nemaju efekta!!!
« Reply #21 on: March 29, 2007, 01:23:38 AM »
I dobro je sto nisi izdrzala "kupus" dijetu. Pa, nismo mi zecevi. Mi ovde pricamo o necemu mnogo vaznijem od toga kako zavarati glad jednom vrstom vlakana. Poenta je u ocuvanju misicne mase i zato se prica o visoko proteinskoj ishrani. A Atkinsova dijeta je vrlo slicna ishrani o kojoj ovde pricamo. S tim da po Atkinsu prve dve nedelje unosis do 20gr UH ( vlakana), gde ljudi najcesce odustanu, jer dodje do slabosti i stagnacije u mrsavljenju, pa se kasnije kolicina UH povecava. Da nebi tako bilo, mi ovde  preporucujemo varijacije ugljenih hidrata, gde se unosi i skrob, koji Atkins ne preporucuje zbog viseg glikemskog indexa...

Should I stay, should I grow...

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Dijete jednostavno nemaju efekta!!!
« Reply #22 on: March 29, 2007, 10:36:01 AM »
medi je pas moje bake,pudlica smrdljiva.... :dog:

pedjo, :)
nista nisam rekla,samo sam pitala sta je i kako to ide,ustvari priznajem da sam ostala bez teksta  :zip:
ti si super,andjeo sa neba... :thumbup1:
..

aha,,,sada je nedoumica otklonjena..dakle...to je pas...super.. :hitself:....poljubi ga u moje ime..

enivej....kljucna rec za tebe....posto je alzic ovde se mnogo trudio i dao milion primera ajd da kazemo "dijeta",najbolje da sto god pre shvatis lakse ce ti biti..

TREBA JESTI DA BI SE ZDRAVO MRSAVILO!!!!..

to je poenata...dakle...ne biti gladna,zedna,zeljna svega,secer da pada,pritsak da raste,da te nerivarju svi po kuci..i pas naravno. :help:,nego treba da bude zadovljna sama sa sobom po ceo dan..

pazi...proces skidanja kg je spor..te viska kg sto imas..nisi ih dobila za 20 dana..isto ih tako ne mozes ni da skines za 20-30 dana....

sto god se sproije resis viska.....mozes biti uverena da ti se nikada nece vratiti....o tome se radi..a to mozes na jedan jedini nacin....DA JEDES...da jedes zdravo...i pravu hranu..

primera ima ovde milin...i nije bas toliko jednoliocno..

imas recimo...posni sir ella....pa posni ela sir sa whey-m..pa sir posni sa whey-om....pa merica whey-a sa ella sirom... ;D ;D ;D ;D..moras pricnati da je raznoliko..

salim se naravno...

kick ass

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Dijete jednostavno nemaju efekta!!!
« Reply #23 on: March 29, 2007, 10:38:20 AM »
I dobro je sto nisi izdrzala "kupus" dijetu. Pa, nismo mi zecevi.



hahahahaha :lol: :lol:..Moja keva jela taj kupus...dobro da je u vreme kad nisam bio u kuci..hahaha...cela kuca smrdi na kupus..svaki obrok kupus...Ma da je kupus dobar,zec bi bio ko medved!!
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: Dijete jednostavno nemaju efekta!!!
« Reply #24 on: March 29, 2007, 11:41:04 AM »
naravno,pedjo,u pravu si... TREBA JESTI DA BI SE ZDRAVO MRSAVILO!!!!.. i ja tako mislim... :)
da poljubim psa u tvoje ime,ne bih....smrdi pas,njegov dah....ama, ja moram sve da radim po kuci, otac mi je udovac i tu je njegova mama ( :wallbash1:), zbog nervoze jedem vise,nego ikad...rekla sam  stop,dosta
mnogo zahvaljujem boga sto sam se ovde uclanila,svi ste moja podrska, zahvaljujem Lazicu za jelovnik,drzim se toga i idem dalje   :weight_li  :boxing:
ovih dana sam izgubila 1/2kg,polako i bice ok...   :clap1: :thumbup1:

igi81,jeste smesno,ceo stan smrdi,takodje i kad se kuva SARMA!!!   :yuk:

u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Dijete jednostavno nemaju efekta!!!
« Reply #25 on: March 29, 2007, 11:51:45 AM »
Medena,glavu gore...i samo  :weight_lift1: :weight_li :showoff:
 :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Dijete jednostavno nemaju efekta!!!
« Reply #26 on: March 29, 2007, 01:16:37 PM »
I dobro je sto nisi izdrzala "kupus" dijetu. Pa, nismo mi zecevi.



hahahahaha :lol: :lol:..Moja keva jela taj kupus...dobro da je u vreme kad nisam bio u kuci..hahaha...cela kuca smrdi na kupus..svaki obrok kupus...Ma da je kupus dobar,zec bi bio ko medved!!
..ili da je riba meso..vuk bi skakako u more a ne u obor....