EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: BOKS  (Read 87700 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: BOKS
« Reply #160 on: February 24, 2011, 10:37:23 AM »
danas je sve svakom dostupno, ne shvatam kritike ljudi ovaj dobro izgleda jer uzima steroide.
svakom svačije.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: BOKS
« Reply #161 on: February 24, 2011, 11:05:14 AM »
Ko je pricao o tome?
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline srebrni vuk

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 78
  • Gender: Male
  • going hard
Odg: BOKS
« Reply #162 on: February 24, 2011, 11:13:59 AM »
kliko znam ja nisam kritikovao nista,ko uzima il ne uzima stvar je individue. :crazy:   koliko znam ni milan nije kritikovao nista. jednostavno smo se osvrnuli na to da doping kontrole nisu rigorozne kao nekad ili cak i da jesu da se dosta toga mjeri duplim arsinima.  :yes:
THE EASY DAYWAS YESTERDAY

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: BOKS
« Reply #163 on: February 24, 2011, 12:00:35 PM »
dobro onda je do mene, nisam vas dobro shvatio bio.

Offline Srdjan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: BOKS
« Reply #164 on: February 24, 2011, 02:21:33 PM »
Ma obozavam boks. Kad gledam K1 ili MMA, to izgleda kao sprdacina. Boks je umetnost, a Steve Cunningham je bruka boxer inace do skoro je radio kao pekar, jer nije mogao da zivi samo od toga. O gradji da ne govorimo, jedino sto nisi realan oko toga da su samo on i Miranda takvi, veruj mi gledao sam i mnogo bolje, samo slabijeg kvaliteta pa nisu toliko na TV-u. Konstatacije oko steroida...nista zlonamerno samo cinjenica da ih uzimaju i da su zbog njih takvi u vecini slucajeva. Ako ne verujete pogledajte slike boxera pre 60-tih i sad. Ne sporim da su trening i suplementacia 7 hiljada svetlosnih godina ispred, al' opet nisu bas toliko...

Offline Dusko1960

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
Odg: BOKS
« Reply #165 on: February 24, 2011, 05:23:37 PM »
Ma obozavam boks. Kad gledam K1 ili MMA, to izgleda kao sprdacina. Boks je umetnost, a Steve Cunningham je bruka boxer inace do skoro je radio kao pekar, jer nije mogao da zivi samo od toga. O gradji da ne govorimo, jedino sto nisi realan oko toga da su samo on i Miranda takvi, veruj mi gledao sam i mnogo bolje, samo slabijeg kvaliteta pa nisu toliko na TV-u. Konstatacije oko steroida...nista zlonamerno samo cinjenica da ih uzimaju i da su zbog njih takvi u vecini slucajeva. Ako ne verujete pogledajte slike boxera pre 60-tih i sad. Ne sporim da su trening i suplementacia 7 hiljada svetlosnih godina ispred, al' opet nisu bas toliko...


A po cemu je bruka bokser, decko  ima pojas u vlasnistvu IBF pojas , prvi je na ranking listi od 911 njih.
I tukao se je sa teskasem sto je 4. u heavyweight kategoriji tacnije tomasem adamekom. Koji je iza brace klicko  i dejvida heja  iza odmah na ranku.

Edit Milan:Haj jos jednom se obrati nekom tako...