EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Semenke, orasasti plodovi...  (Read 3914 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DuleSrb

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
Semenke, orasasti plodovi...
« on: June 09, 2013, 11:58:32 PM »
Zanima me da li goje suncokretove i bundevine semenke, da li goje badem, lesnik i kikiriki, i da li je preporucljivo da se jede nesto od toga posle dijete sa rotacijama UH?

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Semenke, orasasti plodovi...
« Reply #1 on: June 10, 2013, 12:31:37 AM »
kako mislis posle dijete ?
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline DuleSrb

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
Odg: Semenke, orasasti plodovi...
« Reply #2 on: June 10, 2013, 09:50:58 AM »
Lepo, zavrsio sam dijetu, i ono, mislim da bih mogao da pojedem tonu slatkisa, grickalica, ali mislim da ce da me prodje zelja za slatkisima ako budem grickao nesto, pa sam razmisljao o semenkama ili orasastim plodovima, strah me je samo da necu da se gojim od toga, nezz cega sve ima u njima, koje vrste UH...  U sustini nov sam ovde, i ne znam bas, bas nista, pa mi treba pomoc oko toga kako da odrzim kilazu posle ove dijete, pa ono, svaki savet je dobrodosao :)

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Semenke, orasasti plodovi...
« Reply #3 on: June 10, 2013, 10:10:27 AM »
Zanima me da li goje suncokretove i bundevine semenke, da li goje badem, lesnik i kikiriki, i da li je preporucljivo da se jede nesto od toga posle dijete sa rotacijama UH?

Ljudi pobogu jel znate vi osnove? I koristiti zdrav razum.

Ni jedna hrana ne goji direktno. Ako jedes previse kalorije, vise nego sto ti treba za tvoj nivo aktivnosti, normalno da ces se ugojiti.
Uzmes izracunas koliko ti treba otprilike kalorija, tvoj nivo aktivnosti itd. uzmes tablice sastavis jelovnik i vidis koliko ti treba prot., uh, masti itd.