EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: GAINERI  (Read 200407 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Punisher

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Male
  • Shut the fuck up and train man!!!!
Odg: Gaineri
« Reply #20 on: September 17, 2007, 10:31:38 PM »
NEZNALICA ja sam do sada koristio Dymatize i sad koristim Gold standard, zelen sam jos uvek u ovom sportu ali po onim tamo karaketristikama Dymatize je slabiji od ON i u to sam se uverio i kroz koriscenje,a ON Gold ima 80% proteina i zaista sam zadovoljan napredkom od kako ga koristim,pozzz svima na forumu i puno uspeha u borbi do zeljenog cilja
ZNATI NIJE DOVOLNO TREBA TO ZNANJE PRIMENJIVATI,ZELETI NIJE DOVOLJNO TREBA RADITI!!!!

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Gaineri
« Reply #21 on: September 17, 2007, 10:35:10 PM »
NEZNALICA ja sam do sada koristio Dymatize i sad koristim Gold standard, zelen sam jos uvek u ovom sportu ali po onim tamo karaketristikama Dymatize je slabiji od ON i u to sam se uverio i kroz koriscenje,a ON Gold ima 80% proteina i zaista sam zadovoljan napredkom od kako ga koristim,pozzz svima na forumu i puno uspeha u borbi do zeljenog cilja
a jel ti nije tesko da mi objasnis kako si primetio razliku tj kako si se uverio da je Dymaatize slabiji?


Uploaded with ImageShack.us

Offline Punisher

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Male
  • Shut the fuck up and train man!!!!
Odg: Gaineri
« Reply #22 on: September 17, 2007, 10:39:41 PM »
pa ispio sam nekoliko kanti Dymatizea i nekoliko kanti ON,dok sam pio i jedan i drugi whey trenirao sam istim tempom i klopao isto ali sta znam bolju "definiciju" sam postigao od kako koristim ON,jednostavno vidim mnogo vise promena na svom telu u pozitivnom smeru od kako njega koristim mozda gresim ali tako sam stekao utisak,ponavljam jos jednom da sam pocetnik tako da je moguce da gresim ali ipak ne bih rekao da me oci i fotografije varaju
ZNATI NIJE DOVOLNO TREBA TO ZNANJE PRIMENJIVATI,ZELETI NIJE DOVOLJNO TREBA RADITI!!!!

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Gaineri
« Reply #23 on: September 17, 2007, 10:47:43 PM »
pa ispio sam nekoliko kanti Dymatizea i nekoliko kanti ON,dok sam pio i jedan i drugi whey trenirao sam istim tempom i klopao isto ali sta znam bolju "definiciju" sam postigao od kako koristim ON,jednostavno vidim mnogo vise promena na svom telu u pozitivnom smeru od kako njega koristim mozda gresim ali tako sam stekao utisak,ponavljam jos jednom da sam pocetnik tako da je moguce da gresim ali ipak ne bih rekao da me oci i fotografije varaju
A jebemu kako meni na svakom najlonu pise 79% ???? Ne znam ali ja jos nisam nasao da pise 80  :evillaugh: :evillaugh:
A i jos me cudi kako si uspio da se tako muskulariziras kad ja nakon ovog nista nisam napravio od sebe  :dunno: :nonono: http://img299.imageshack.us/my.php?image=dsc05476cy6.jpg
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Spale

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 48
  • Gender: Male
Odg: Gaineri
« Reply #24 on: September 17, 2007, 10:49:40 PM »
Ja bih se usudio da pricam o tome koji je "bolji", kad bih pola godine zivio samo od jednog whey-a, pa pola godine od drugog... a ovako.. to je samo sastavni dio pwm-a, i mozda DODATAK nekom drugom obroku... Mnogo bi lose bilo kad bi razlika izmedju whey-a u pwm-u( u ovom slucaju dymatize i ON ), odradjivala ko brze napreduje:). Da je biftek, pa da shvatim nekako..:). Naravno, ovo je moj misljenje kad su rekreativci u pitanju...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Gaineri
« Reply #25 on: September 17, 2007, 10:50:22 PM »
dobro, dokazano je raznim ispitivanjima da u datom trenutku, kada su uzimani uzorci, dymatize je imao najmanju kolicinu proteina u 100 gr praha..

Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Gaineri
« Reply #26 on: September 17, 2007, 10:51:51 PM »
dobro, dokazano je raznim ispitivanjima da u datom trenutku, kada su uzimani uzorci, dymatize je imao najmanju kolicinu proteina u 100 gr praha..


Misliš na ono u Italiji provedeno ispitivanja???

@Spale

Stari bez krute hrane si goli ku**c!!! Whey je samo DODATAK i nema tu sto da se prica!!!
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Gaineri
« Reply #27 on: September 17, 2007, 10:54:35 PM »
dobro, dokazano je raznim ispitivanjima da u datom trenutku, kada su uzimani uzorci, dymatize je imao najmanju kolicinu proteina u 100 gr praha..


ma ok Laki,ali kako iko moze da oseti razliku ode proteina do proteina...pa nije bre to benzin pa da auto jace ili slabije vuce pa da tek tako vidis razliku..on bas oseti tih 1-2% razlike na sebi


Uploaded with ImageShack.us

Offline Punisher

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Male
  • Shut the fuck up and train man!!!!
Odg: Gaineri
« Reply #28 on: September 17, 2007, 10:57:08 PM »
OK to se ja u potpunosti slazem sa vama da bez klope dobre nema nista,ja sam samo izneo neko svoje malo iskustvo,moguce je da gresim ali ne moj te mi uzeti za zlo ipak sam pocetnik ponavljam i nisu godine iskustva iza mene,a to sto se vi sprdate i zbijate sale sad to je vec vasa stvar jbg "opaki momci" :lol: mislim svaka cast na iskustvu i sve to ja ne sporim ali dopustite da i neko mladji iznese svoje misljenje ne morate ga odmah gaziti
ZNATI NIJE DOVOLNO TREBA TO ZNANJE PRIMENJIVATI,ZELETI NIJE DOVOLJNO TREBA RADITI!!!!

Offline Punisher

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Male
  • Shut the fuck up and train man!!!!
Odg: Gaineri
« Reply #29 on: September 17, 2007, 10:58:57 PM »
TED verovatno si procitao na kutiji nije to samo razlika u dva grama proteina po merici ogromna je ralika u kompleksu amino kiselina kod Dymatize i ON po mom misljenju to je mozda i kljucna stvar
ZNATI NIJE DOVOLNO TREBA TO ZNANJE PRIMENJIVATI,ZELETI NIJE DOVOLJNO TREBA RADITI!!!!