EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Vreme razlaganja i apsorbcije odredjenih namirnica u nasem organizmu  (Read 93928 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Vreme razlaganja i apsorbcije odredjenih namirnica u nasem organizmu
« Reply #60 on: September 06, 2008, 12:11:32 AM »
jok ti si  :lol: :lol: :lol:

@lokks123  :lol:..vidi..na zalost ovo ja cudoh mnogo pre nego sto je tebe i sve ostale sprski prosvetitelj krenuo da uci o tome da se jaja ne bacaju..ili whatver..
da ti cika peki nesto kaze..tebi od 3-6 zumanaca dnevno nece biti nista..to je anravno
ali ja jedem dnevno 40 blenaca...a ti pitas pa nisu jajaj jedina hrana..pa i nisu...ali 40 bleanca imaju jedva 120 gr proteina..a meni treba 300...pa ti vidi gde je matemika kada bi jeo 2 kg mesa itd..itd..itd..itd..

a da pojedm 40 celih jaja svaki dan....mislim da si veoma pametan momak..ovo sikreno kazem..da poptunor azumes sta bi bilo.....

te budalstine sto se lupaju jesu sa obicnim ljudima kojji kinuzmiraju do 10 jaja denvno!!!!!..i to je previse...kada bi se to radio svaki dan..

ali vidi ovako..veoma jednsotavno ti mozes sam an sebi bez da citas i sluas gluposti od prosvetitlja srpkosg i raskog. :lol: :lol:

u narednih 20 dana..jedi svaki dan samo 10 jaj dnevno..SAMO 10 kazem...pa ces da vidi sta ce da ti se desi
eto..probaj jbg....nemoj da tvrdis nesto sto nisi rpobao.......

recimo..da je zelena trava No1 supelmetn za masu  :lol: :lol: :lol:...mislim jbg....bar malo ozbiljnosti....

ovo ne govrim tebi.....sampione  :wow: :wow: :wow:

evo i sam kazes..ajde probaj ..samo nemoj kasnije da krivs nekoga ovde...

shampione :lol: :lol: :lol: :lol: ko pricha o tebi ... i ko pricha o 40 jaja ...

ja 10+ jaja jedem godinama ... skuvam ujutru i pojedem 5odmah i 5 tokom dana ... ne bih rekao da imam nekih problema ... KOJI EGO omg :D pa tih ,,jedva 120g prot. '' nekome iznosi tih recimo 2 g/kg proteina shto bi trebao da unese ..SAMO IZ belanaca ... 10 celih jaja 60g prot .. i to odlichnih prot .. meni npr to nije zanemarljivo  .. gde je meso , riba  , whey ....  gadjash se ciframa ... nisam nigde rekao da neko ko se takmichi treba da jede brdo celih jaja. . eo ja prvi kada bih hteo da spustim bf izbacio bih zumance(izmedju ostalog ) ... naravno ne sva zumanca ali regulisao bih to .. iz daljeg texta zakljuchujem da mislish na markonija i opet povezujesh mene i njega ... ja i on nismo ni rech progovorili o ovoj tematici ...ali eto izgleda da imamo slichne autoritete shto se tiche ishrane i sporta pa je za ochekivati da ce nam se mishljenja poklapati cesto ... s tim shto njemu kapa dole na nachitanosti i kolichini informacija koje poseduje kao i za sve stvari koje je isprobao na sebi .. tako da mogu samo da mu budem zahvalan na svim stvarima koje me je nauchio
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Vreme razlaganja i apsorbcije odredjenih namirnica u nasem organizmu
« Reply #61 on: September 06, 2008, 12:22:58 AM »
ajoj..brate..  :hitself:
izvini ,sta ti treniras? sta markoni trenira?
ako ste bilderi rekreativci, gde mogu da vas pronadjem i slikam vase uspehe. :rolleyes01:
evo i ja cu da se slikam sa vama..bice mi cast..toliko znanja i inovacija..toliko potrosenih suplemenata..mora da odlicno izgledate...to naravno ako ste bilderi ili dizaci tegova(tako zovem ljude koji su godinama u teretani a nista ne postizu)
ako ste neki sportisti, to me ne zanima..ako niste primetili ovo je bb i fitness forum

dosta zajebancije..pricate neke stvari koje neko moze da procita i da se unakazi...
ako hocete jedite i punu kutiju celih jaja i uzimajte kantu ulja..vasa stvar...kada budete nesto postigli, da je to vas licni uspeh onda se cujemo..to tada..cenzura..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Vreme razlaganja i apsorbcije odredjenih namirnica u nasem organizmu
« Reply #62 on: September 06, 2008, 12:29:01 AM »
nasao sam tvoje slike..bespotrebno je polemisati..odjavljujem se sa teme..
za markonija sam cuo da kao igra fudbal..pa da i tako izgleda..
 mozda u tim sportovima vase misljenje ima neku tezinu,mozda....za ovu tematiku-jok..
zanimljivo je podeliti sta ste culi ili procitali od drugih , ali je glupo pricati sta ste probali, jer se to nigde ne vidi..moj i vas sport se razlikuje kao nebo i zemlja  ;)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Vreme razlaganja i apsorbcije odredjenih namirnica u nasem organizmu
« Reply #63 on: September 06, 2008, 12:48:15 AM »
nasao sam tvoje slike..bespotrebno je polemisati..odjavljujem se sa teme..
za markonija sam cuo da kao igra fudbal..pa da i tako izgleda..
 mozda u tim sportovima vase misljenje ima neku tezinu,mozda....za ovu tematiku-jok..
zanimljivo je podeliti sta ste culi ili procitali od drugih , ali je glupo pricati sta ste probali, jer se to nigde ne vidi..moj i vas sport se razlikuje kao nebo i zemlja  ;)


hhhhh :D pa video sam i ja tvoje i ? ... nemamo svi iste ciljeve .. ja sam sa 55kg doshao do 72 za 6 meseci ... svaka kila vishe meni SMETA ... ali sam ubedjen da kad bih hteo ili imao potrebe da dignem kilazu to bih uradio relativno brzo ... nije bash najpametnije vaditi stvari iz kontexta ... postoje ljudi koji sigurno znaju mnogo vishe od tebe a imaju nogu ko tvoja podlaktica .. tako da :)  mi ne prichamo o sportu prichamo o ishrani ..  a kada sam krenuo sa teretanom imao sam cilj kao vecina BB .. da shto vishe dignem masu a da mi ne raste bf .. tako da iz tog ugla mogu da pricham .. i nije glupo prichati o tome .. po vashoj  prichi ja bih trebao da imam bf 100 ,jebote .. kao pricha se o nekim mega posledicama ..:D  eo po mojim slikama npr jel bi rekao da ja jedem 10+ jaja dnevno ?
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Vreme razlaganja i apsorbcije odredjenih namirnica u nasem organizmu
« Reply #64 on: September 06, 2008, 12:59:20 AM »
Quote
li sam ubedjen da kad bih hteo ili imao potrebe da dignem kilazu to bih uradio relativno brzo .

joj kad vidim ovako nesto dodje mi da se upucam...znas ja da hocu ja bi mogao ali necu...pa ajde uradi nesto pa pricaj a ne ovako...znas da hocu znaci da se bas trudim mogao bih da gurnem 200kg benc...ali posto se ne trudim ne mogu...dok nesto ne uradis nemoj ni da pricas o tome sta bi mogao da si hteo...
al se nekad dobro jelo

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Vreme razlaganja i apsorbcije odredjenih namirnica u nasem organizmu
« Reply #65 on: September 06, 2008, 01:11:37 AM »
Quote
hhhhh :D pa video sam i ja tvoje i ? ako da   mi ne prichamo o sportu prichamo o ishrani
odlicno..bar znas sa kime pricas..nije neki baja teoriticar..i druga stvar..ne pricamo o ishrani trudnica..nego ovde dolaze oni koji zele da imaju plaza, fitness ili bildersko telo..manje vise oni koji treba da istrce 100 km za 3 sata..

Quote
... nemamo svi iste ciljeve .. ja sam sa 55kg doshao do 72 za 6 meseci .
a vidis ja sam se ugojio  48kg  na 70kg  za isto vreme, naravno na pocetku svog ulaska u teretanu, imao sam 13 godina
 nisam imao pojma o ishrani..,krenuo da se ugojim..nisam imao savetodavce.. a nabacio sam tu kilazu..tako da nije neko merilo

Quote
postoje ljudi koji sigurno znaju mnogo vishe od tebe a imaju nogu ko tvoja podlaktica
slazem se ..zato se uce skole..ali postoje mnogi ljudi koji nesto znaju a u praksi na svojoj i tudjoj kozi-truba....mnogi od njih dolaze kod mene za savete a sve to ucili u skoli, cak mnoge stvari i istrazivali..zato se neko zove vezbac, a neko trener..a ako uklopis oba, to je idealno..

ti imas nizak bf..samo zato sto ..koliko sam razumeo treniras fudbal..i moj komsija fizikalac ima nizak bf, ali ceo dan nosi dzakove..jede pasulj i krmenadle..
sta je tu dokaz..da ako mnogo radis.mnogo se trosis, jos ako si mlad.. mozes da jedes i riblje brasno pod izgovorom da je puno proteina..kapiras..
a ovde ljudi mnogo bukvalno shvataju neke stvari..ok, za omega 3..ako neko pretera , osim sto ce da se ugoji nema nista lose..ali mnogo zumanaca..sta da ti kazem..kada budes licno radio sa ljudima..znaces da je teorija jedno praksa drugo.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Vreme razlaganja i apsorbcije odredjenih namirnica u nasem organizmu
« Reply #66 on: September 06, 2008, 01:16:19 AM »
joj kad vidim ovako nesto dodje mi da se upucam...znas ja da hocu ja bi mogao ali necu...pa ajde uradi nesto pa pricaj a ne ovako...znas da hocu znaci da se bas trudim mogao bih da gurnem 200kg benc...ali posto se ne trudim ne mogu...dok nesto ne uradis nemoj ni da pricas o tome sta bi mogao da si hteo...

pa pucaj brate .. shta da ti kazem .. ne kontam neko ovde ima neki crusade protiv mene ??JA mislim da je pricha sa jajima ovakva  .. vi mozete da misliste shta god hocete i da verujete i u uskrshnjeg zeca ako hocete ... nisam ja tema.. mani se mene .. ne bih ni ja to pisao da lazic nije pokazao veliko intresovanje za moju formu ...  ne znash shta igram , ne znash kako igram ... meni ni gram vishe ne treba shto se mene tiche nashao sam savrshen odnos masa/brzina  i to mi odgovara .. digao sam na 74 i uopshte mi nije prijalo .. usporio sam se dosta ... pa sam spustio na 72... trenutno radim na skochnosti , koordinaciji  forsiram pliometriju , odrzavam explozivnost .. hvala na prikazanom intresovanju za mene :D a btw nije bash da ja sedim kuci i glumim internet-konana koji moze sve samo kad bih hteo :D .. ali smatram da dovoljno jako treniram i da imam sasvim dobru ishranu ..prema tome zashto mislish da ja ne bih mogao da nabacim dodatnu masu ?  dobio sa m 15kg za 6-7 meseci  ZA VREME SEZONE .. shto znachi ekvivalent nekog ko je na definiciji a dobio je 15 kg .. dodushe to je razumljivo posht osam se pre toga hranio katastrofa i bio sam praktichno izgladneo ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline stojkovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Female
Odg: Vreme razlaganja i apsorbcije odredjenih namirnica u nasem organizmu
« Reply #67 on: September 06, 2008, 01:17:40 AM »
tako je

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Vreme razlaganja i apsorbcije odredjenih namirnica u nasem organizmu
« Reply #68 on: September 06, 2008, 01:22:38 AM »
vecina pocetnika ima taj bum u prvih par meseci...skoci kao ti 15kg sa 6-7 meseci...ali posle prc bato moj...ima da jedes da ti bude muka i da se nalivas poske kiselom vodom da bi mogao da dises a kilogrami jedva da se pomeraju..tako da mislim da hoces da nabacis jos 10-15kg...trebalo bi ti mnogooo vremena

i jos da dodam...kad sam poceo da treniram rvanje imao sam 50kg...sad imam duplo vise...i to moze se reci za plazu solidnih 100kg..po tvom ja bih mogoa na 120-130 bez problema da odem
al se nekad dobro jelo

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Vreme razlaganja i apsorbcije odredjenih namirnica u nasem organizmu
« Reply #69 on: September 06, 2008, 01:23:52 AM »
ubili ste me u pojam...ne mogu jaja vise da vidim ocima  :wallbash1:


Uploaded with ImageShack.us