EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Žene i anabolički steroidi  (Read 8977 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: Zene i anabolicki steroidi
« Reply #10 on: July 06, 2010, 10:48:07 PM »
A cekaj jel ti planiras da se takmicis pa winstrol?ili ono,za definiciju  :lol: :dunno:

Offline Yelena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
  • Gender: Female
  • " Pain is temporary, Victory lasts forever!"
Odg: Zene i anabolicki steroidi
« Reply #11 on: July 07, 2010, 12:24:37 AM »
 Staž u teretani, 6 godina, no ovo mi je prvi put da se susrećem sa AAS. Winstrol za definiciju, no izašla bih na binu kada bih se osetila spremnom za to. Inače imam 24 godine,po konstituciji sam endomorf/mezomorf, zavisno od regije... radim prilično naporan i stresan posao koji mi ne ostavlja dovoljno prostora za odmor ,što je moguće uzrok zbog čega sam stala u napredovanju,no nemam trenuno mogućnost promene r.mesta. Po struci sam laboratorijski tehničar,tako da mi organska i farmeceutska jeidnjenja i ljudsko telo nisu ni najmanje stran pojam,te što se tiče tumačenja mog prohološkog profila, da li sam ja neozbiljna ili ozbiljna...da li sam bila lenja informisati se po forumima (ili 'pak vidim da i po netu svako andrlja svoju verziju o sterodidima)....ljudi, molim Vas....to ne spada u odgovor na moje pitanje.  :) ....Moj život,moj rizik,moji razlozi,ako sam već svesna možda sam onda luda da mi se hoće kockati ...na Vama nije da bacate prozivke jer ne vršim "elsperimente" na Vašem telu .  ;)

Uostalom kako momak reče,ovo je pre svega početak, treća tableta po redu ,može da se ispravi ako se pokaže da me sportisti koji su me savetovali ne znaju dovoljno....no vidim da mi ovde još niko precizniji odgovor dao nije. Kako god, hvala svima koji imaju dobru nameru.  :)  Kroz 3 nedelje i ja ću imati određeno pozitivno ili negativno iskustvo da dam savet nekoj ženi u vezi aas.  :)

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Zene i anabolicki steroidi
« Reply #12 on: July 07, 2010, 12:44:44 AM »
Staz u teretani, 6 godina, no ovo mi je prvi put da se susrecem sa AAS. Winstrol za definiciju, no izasla bih na binu kada bih se osetila spremnom za to. Inace imam 24 godine,po konstituciji sam endomorf/mezomorf, zavisno od regije... radim prilicno naporan i stresan posao koji mi ne ostavlja dovoljno prostora za odmor ,sto je moguce uzrok zbog cega sam stala u napredovanju,no nemam trenuno mogucnost promene r.mesta. Po struci sam laboratorijski tehnicar,tako da mi organska i farmeceutska jeidnjenja i ljudsko telo nisu ni najmanje stran pojam,te sto se tice tumacenja mog proholoskog profila, da li sam ja neozbiljna ili ozbiljna...mda li sam bila lenja informisati se po forumia (ili 'pak vidim da i po netu svako andrlja svoju verziju o sterodidima)....ljudi, molim Vas....to ne spada u odgovor na moje pitanje.  :) ....Moj zivot,moj rizik,moji razlozi,ako sam vec svesna mozda sam onda luda da mi se hoce kockati ...na Vama nije da bacate prozivke jer ne vrsim "elsperimente" na Vasem telu .  ;)

Uostalom kako momak rece,ovo je pre svega pocetak, treca tableta po redu ,moze da se ispravi ako se pokaze da me sportisti koji su me savetovali ne znaju dovoljno....no vidim da mi ovde jos niko precizniji odgovor dao nije. Kako god, hvala svima koji imaju dobru nameru.  :)  Kroz 3 nedelje i ja cu imati odredjeno pozitivno ili negativno iskustvo da dam savet nekoj zeni u vezi aas.  :)

jel ovo moguce ... uf ...

znachi struchnjak si za ljudsko telo znash sve procese u organizmu i nisi neozbiljna da se informishesh po forumima (pored zivih pedje , lazica , seleta itd  :lol:)  i onda otvoris temu na istim tim ,,neozbiljnim '' forumima i trazish savete ..

na netu su ti zivi ljudi kao i u stvarnom zivotu .. samo zavisi koga pitash .. ovde imash odlichne nepresushne izvore informacija ..ali ok .. tvoja stvar .. tvoj zivot ..

kontam onda da si se edukovala iz struchne literature ??? shta je tebi ozbiljan prilaz problemu .. ti bukvalno nisi ni svesna u shta si se upustila i u kako ozibljnoj materiji se pricha ... znachi ja verovatno znam 10000 x vishe od tebe o toj temi ali kada me neko pita neshto o tome kazem ,, braet neam pojma '' , zato shto ono shto ja znam je samo vrh ledenog brega .. nije igra o lekovima se radi ..

tvoji razlozi .. da ! ali da li je to racionalno ?? logichno ?? opravdano ?? jel znatizelja dovoljan razlog da se trujesh (neplanski uzimati aas je chisto trovanje i glupiranje ..) ako je tebi do experimentisanja slobodno do apoteke i redom sve lekove pa experimentishi .. koliko god to bilo glupo tako je i ovo shto radish .. ne radi se to tako ..

da li uopshte znash shta su steroidi .. kako rade ... kada se koriste... kako se koriste ... koje su nuspojave .. shta se deshava tvom telu u poz i negativnom smislu... ljudi decenijama uche o tome i nikad ne nauche sve .. a ti cesh za 3 nedelje da savetujesh druge  :wow:  nemoj MOOOLIM te ..  i ovo je krajnje dobronamerno .. shvati kako hocesh , bez obzira na ton i stil pisanja ..


i za kraj savet prochitaj sve ove teme u sticky-ju ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: Zene i anabolicki steroidi
« Reply #13 on: July 07, 2010, 01:19:50 AM »
Nadam se da si makar pogledala sporedne efekte .. posto su uvek moguci koliko god hemija bila slaba.
Champions Train Losers Complain.

Offline Yelena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
  • Gender: Female
  • " Pain is temporary, Victory lasts forever!"
Odg: Zene i anabolicki steroidi
« Reply #14 on: July 07, 2010, 01:21:04 AM »
 Savetovati nakon 3 nedelje u smislu sopstvenog iskustva kroz koje sam zapocela put. Nista vise od toga. Strucne ljude na ovome forumu nisam potcenila,naprotiv , ali koliko ovde ima "bisera" toliko ima tek na drugim forumima tako da sam se zaista svega nacitala.
  Prvenstveno sam trazila da mi opise svoju kuru clan ili jos pre clanica koji su koristili isto, ali cini se takvih nema ili se ne otkrivaju.  A od filosofije, racionalnosti , psihologije i moralioh nacela, ja nemam koristi u vezi odgovora, no mogu da ti zahvalim na dobroj nameri.Ako zaista znas mnogo o aas, vise od mene,onda mi kazi nesto konkretnije sto sam pitala..... a ne to da je wins opasan, da u vecim kolicinama bez zastite razara jetru, da su sporedni efekti opadanje kose, nesanica, razdrazljivost,impotencija,gubitak menstuacije....
 Recimo da su razlozi puteva koje biramo u zivotu pa tako i konzumacije steroida prvenstveno psiholoski, a ovo nije forum na temu psihologiji da na to gubimo vreme i redove.
  Molim Vas,hajde da zavrsimo sa tim i sacekamo ako naidje neko ko je vec koristio isto?


@Nadam se da si makar pogledala sporedne efekte .. posto su uvek moguci koliko god hemija bila slaba.

Naravno, mogu se javiti i u malim količinama, već od 2 mg, isko du črćši pri overdose-u.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Zene i anabolicki steroidi
« Reply #15 on: July 07, 2010, 02:03:17 AM »
Savetovati nakon 3 nedelje u smislu sopstvenog iskustva kroz koje sam zapocela put. Nista vise od toga. Strucne ljude na ovome forumu nisam potcenila,naprotiv , ali koliko ovde ima "bisera" toliko ima tek na drugim forumima tako da sam se zaista svega nacitala.
  Prvenstveno sam trazila da mi opise svoju kuru clan ili jos pre clanica koji su koristili isto, ali cini se takvih nema ili se ne otkrivaju.  A od filosofije, racionalnosti , psihologije i moralioh nacela, ja nemam koristi u vezi odgovora, no mogu da ti zahvalim na dobroj nameri.Ako zaista znas mnogo o aas, vise od mene,onda mi kazi nesto konkretnije sto sam pitala..... a ne to da je wins opasan, da u vecim kolicinama bez zastite razara jetru, da su sporedni efekti opadanje kose, nesanica, razdrazljivost,impotencija,gubitak menstuacije....
 Recimo da su razlozi puteva koje biramo u zivotu pa tako i konzumacije steroida prvenstveno psiholoski, a ovo nije forum na temu psihologiji da na to gubimo vreme i redove.
  Molim Vas,hajde da zavrsimo sa tim i sacekamo ako naidje neko ko je vec koristio isto?


@Nadam se da si makar pogledala sporedne efekte .. posto su uvek moguci koliko god hemija bila slaba.

Naravno, mogu se javiti i u malim kolicinama, vec od 2 mg, isko du crcsi pri overdose-u.


moram da primetim da nisi napisala efekte virilizacije ... ?? to te ne zanima ?? gubitak zenstvenosti ti nije problem ??

poshto mushkarac moze da uzme antie , u krajnjem sluchaju operishe gyno .. ali tebi su virilizirajuci efekti tu da ostanu .. znachi produbljen glas , uvecan klitoris , dlake na licu itd ..

a winstrol zbog svoje androgenosti (iako ne prevelike ) itekako moze da ima efekte na to .. koliko znam  javljaju su se problemi i pri manjim dozama ... neshto preko 10 ili 15 mg .. ne secam se .. a i to je anegdotalno tako da ne preporuchujem da me drzish za rech shto se doza tiche. .

po meni ,zdravorazumski bi bilo koristi fast acting stvari .. da vidish kako cesh reagovati i ako dodje do problema da brzo izadje ... koliko znam anavar je gold standard shto se tiche aas kod zena .. msm sve zavisi .. ti i dalje nisi napisala shta ti je cilj .. konkretno ..

i na kraju sve ovo sa rezervom prihvati .. cekaj komentare pedje koji je ,pretpostavljam , dolazio dosta i u kontakt sa zenskim takmicharkama poshto je i sam takmichar ... sele naravno  ....

a pooosebno hans kad se vrati s mora ... on ima iskustva sa zenama na aas  :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Zene i anabolicki steroidi
« Reply #16 on: July 07, 2010, 02:19:16 AM »
moj savet je:  sacekati lazica, pedju i seleta...
ne vidim nilkog drugog dovoljno kompetentnog da daje savete devojci
filmovi.infopult.net

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Zene i anabolicki steroidi
« Reply #17 on: July 07, 2010, 02:21:52 AM »
moj savet je:  sacekati lazica, pedju i seleta...
ne vidim nilkog drugog dovoljno kompetentnog da daje savete devojci

slazem se ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Zene i anabolicki steroidi
« Reply #18 on: July 07, 2010, 05:58:39 AM »
pa ja citam sve sto je napisano,i negde  celom textu sam video cini mi se da je devojka napisala da je CILJ uzimanja winstrola DEFINCIJA :bored:- sto dajnju raspravu cini besmislenom.
bar sa moje tacke gledista A POGTOVO KADA SU ZENE U PITANJU..

Offline MilosM

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Male
  • \ ______
Odg: Zene i anabolicki steroidi
« Reply #19 on: July 07, 2010, 06:17:51 AM »
Dovoljno je reci - clitoris a la Denise Massino!  :yes:
Valjda ce je to odvratiti od visokoandrogenih steroida... :dunno:
Have you ever been alone at night,
Thought you heard footsteps behind,
And turned around and no-one's there ?
And as you quicken up your pace,
You find it hard to look again,
Because you're sure there's someone there!