EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Žene i anabolički steroidi  (Read 8972 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline @Bestia@

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: Zene i anabolicki steroidi
« Reply #20 on: July 07, 2010, 09:36:11 AM »
nisam toliko kompetentan sto se tice zena i koriscenja aas ali sto kaze lokk virilizacija je nesto najgore sto prvo treba da odvrati ovu devojku od koriscenja,prvo mora da postavi slike da vidimo da li uopste ona ima i sta da reze,pa produbljivanje glasa,uvecan klitoris,akne,neredovne menstruacije,uvecanje kostane mase skeleta brade i kompletno lica,maljavost,katastrofa...kod muskarca se mnogo redje javljaju veci problemi sa aas isto tako zene znaju da podnesu jako lose odredjene kolicine aas,uopste informisanost u srbiji je jako mala o pomenutom tako da nzm. sta bi bio moj savet...dooobrooo razmisli pre nego sto se unakazis i psihicki i fizicki,kako god...kod nas nije problem ni maljavost na licu ni akne ni produbljivanje glasa,mnogo su da tako kazem prilagodljiviji nama muskarcima jer su se i prvobitno aas koristili samo kod muskaraca...to je iizuzetno veliki korak za jednu zenu i ako ulazis u sve i zelis povece rezultate,nagazi ga lepo,ako me razumes...ili ili !

Offline Yelena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
  • Gender: Female
  • " Pain is temporary, Victory lasts forever!"
Odg: Zene i anabolicki steroidi
« Reply #21 on: July 07, 2010, 10:42:48 AM »
Hvala.

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: Zene i anabolicki steroidi
« Reply #22 on: July 07, 2010, 11:02:34 AM »
 :wallbash1: :wallbash1:............. Gotovo ....izgleda da je realnost presla u urbanu legendu...Winstrol je za definiciju i to je to,pomirite se sa tim  :hitself: :wallbash1:  :pullhair:

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Zene i anabolicki steroidi
« Reply #23 on: July 07, 2010, 05:26:44 PM »
Quote
Winstrol je za definiciju

uvek bio !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Yelena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
  • Gender: Female
  • " Pain is temporary, Victory lasts forever!"
Odg: Zene i anabolicki steroidi
« Reply #24 on: July 30, 2010, 11:27:32 PM »
Noćne more i loš san, navedeni kao sporedan efekat winsa definitivno nisu mit. Ne znam da li sam i jednu noć prospavala mirno u periodu druge sedmice kada sam uzimala  dozu 20mg.  Usput,to mi je i jedan jedini sporedan efekat od  prve kure....

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Zene i anabolicki steroidi
« Reply #25 on: July 31, 2010, 09:46:29 AM »
utisci?
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Yelena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
  • Gender: Female
  • " Pain is temporary, Victory lasts forever!"
Odg: Zene i anabolicki steroidi
« Reply #26 on: August 03, 2010, 08:15:17 AM »
Ništa ekstremno,barem ne oralna varijanta, solo i u dotičnoj dozi,1 tabla. Željeni efekat je postignut,recimo da mi je malo win olakšao put ka cilju.Imala sam dosta snage u tom,za mene iscrpljujućem programu definisanja i očuvala sam mišićnu masu.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Zene i anabolicki steroidi
« Reply #27 on: August 08, 2010, 12:06:09 AM »
ako si ti zadovoljna, nije bitno sta neko drugi misli..ali sam u principu, prvo pitaj pa uzimaj
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Zene i anabolicki steroidi
« Reply #28 on: August 08, 2010, 01:06:53 PM »
Nista ekstremno,barem ne oralna varijanta, solo i u doticnoj dozi,1 tabla. Zeljeni efekat je postignut,recimo da mi je malo win olaksao put ka cilju.Imala sam dosta snage u tom,za mene iscrpljujucem programu definisanja i ocuvala sam misicnu masu.

sta mislis...da nisi procitala da su to sporedni efekti dal bi imala problema sa snom? :wow:
al se nekad dobro jelo

Offline Yelena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
  • Gender: Female
  • " Pain is temporary, Victory lasts forever!"
Odg: Zene i anabolicki steroidi
« Reply #29 on: September 02, 2010, 07:20:08 PM »
sta mislis...da nisi procitala da su to sporedni efekti dal bi imala problema sa snom? :wow:

Uz duzno postovanje...dosta prazne diskusije. Ne interesuju me nikakvi "problemi" i prepucavanja sa tobom.

Konsultacije,informisanje i savetovanja su postojala i pre nego sam postavila pitanje na forum, no ovde sam preciznije trazila iskustva zenskih bodibildera ili nekog ko je imao kontakta i upucen je sa sportasicom koja je uzimala isto, s obzirom da je teorija ipak jedno a "praksa" drugo, pogotovo na zenskom telu....upucena u sporedne efekte i doze,nisam znala konkretno odgovore na pitanja npr. nakon koliko vremena zena moze ocekivati prve rezultate i slicno... jer na takve prakticne detalje osoba koja nije koristila ili pak' i muski trener cije su doze, kombinacije itd.drugacije, ne moze dati precizan odgovor.- No sada vise nije vazno, znam nakon sto sam testirala na svojoj kozi.

Quote
ako si ti zadovoljna, nije bitno sta neko drugi misli..ali sam u principu, prvo pitaj pa uzimaj

Slažem se.

 Hvala veliko svakom ko je bio otvoren produktivnu diksusiju.  :)