EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Žene i anabolički steroidi  (Read 8975 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Yelena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
  • Gender: Female
  • " Pain is temporary, Victory lasts forever!"
Odg: Žene i anabolički steroidi
« Reply #30 on: May 07, 2012, 01:13:01 AM »
Ponovo gledam ovu temu nakon dugo vremena a potom svoju facu u ogledalu i pitam se gde su mi brkovi i faca Silvestera Stalonea od to malo vinstrola sto uzeh tad. Slazem se da steroidi nisu za igru, no lakse je neznalice osuditi i zaplasiti nego uputiti, jer zapravo mnogi danas uzasnuti "naturalci (naturalni koliko i Jay Cutler) zapravo odbijaju da daju savet ili priznaju da uopste imaju znanja i iksutva o ovoj tabu temi. A meni je ocito trebalo poduze vremena da sama vremenom saznam i uvidim, sto teorijom sto praksom ,sto svojom kozom sto kozom drugih ljudi dosta stvari ...pogotovo presavsi iz rekreativnog rezima u takmicarski ...i sta da kazem, mogu samo da zahvalim manjini koja je tada odlucila da porazgovara sa neukim ( po pitanju aas) rekreaticem, dok ostalima samo mogu da se namsesim.  ;)

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Žene i anabolički steroidi
« Reply #31 on: May 07, 2012, 08:36:04 AM »
Sad sam procitao temu, ljudi su te napadali samo zato sto si prvo uzela a nisi ni znala sta radis. Super sto si zadovoljna rezultatima i sto nije bilo nuspojava.  :)

Offline Yelena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
  • Gender: Female
  • " Pain is temporary, Victory lasts forever!"
Odg: Žene i anabolički steroidi
« Reply #32 on: May 07, 2012, 12:15:05 PM »
Pa u sustini,kako sam mogla znati sta radim kad je upravo to tabu kod vecine ljudi, ne zeli svako o tome da prica i ne mozes svugde pronaci pravu informaciju. Sa druge strane sam verovala svom (kasnije i jedno vreme) treneru da me nece ubogaljiti sto ni nije. Vinstrol je niskoandrogen, uzimala sam ga ukupno dva puta. Tada i kasnije BS-ov u tableticama oral, 30mg dvevno rasporedjeno u doze 3x10 u kombinaciji sa t3 i klenbuterolom,kako bih sacuvala misic dok topim visak. Naravno da se ova druga kura pokazala spram prve tek jos bolja i nezamenljiva po efikasnosti. Jedini negativan efekat jeste sto sam imala grceve u listovima dok trcim ili brzo hodam jer izbacuje vodu iz misica i cini ga "suvim"....sto se veoma brzo vrati na staro po prestanku kure. Vinstrol ne daje znatno na masi, snagu tek tek nesto povecava, najvise daje crvstinu i zaokrugljenost misicu, da cak u danima pauze misici budu napeti i tvrdi poput kamena,kao da je jak trening tek uradjen. Sa oralnim oblikom treba biti oprezan prvenstveno zbog jetre....a sa injektivnim (boljim nacinom uzimanja istog) treba biti oprezan jer je na trzistu gomila injektivnih fejkova.

Offline Otorinolaringolog

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 70
  • Gender: Male
Odg: Žene i anabolički steroidi
« Reply #33 on: May 10, 2012, 03:40:38 AM »
stavi neke svoje slike na forum da vidimo napredak.

Offline Yelena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
  • Gender: Female
  • " Pain is temporary, Victory lasts forever!"
Odg: Žene i anabolički steroidi
« Reply #34 on: May 11, 2012, 05:36:11 PM »
Imam svoje slike u svojoj temi...no kao prvo nisam popila citavu Galeniku da bi se videla "iz aviona" razlika pre i posle kure osim sto sam varirala u kilazi u korist ocuvanih misica spram dijetom smanjene masti... vise je osetim i primetim ja sto mi je bitno....a drugo, nisam bilderka da bih kampovala pred ogledalom i objektivom praveci foto zabeleske tipa "before" i "after". Nemam strpljenja da se non stop skidam i slikam....nit imam potrebu.