EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pomoc  (Read 2098 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline drdrax

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Pomoc
« on: September 10, 2013, 09:54:20 PM »
Imam 25 godina... Uzeo sam steroide prvi put. Uzeo sam danabol ds i testosteron. Popio sam 70 tableta danabola od 10 mg, i uzeo sam u 3 nedelje po 2 depoa od 250 mg. Medjutim meni to nista ne deluje...
Ni 1 kg nisam dobio... Nisam imao ni snage nesto vise.... Ishrana mi je bila normalna 3 obroka dnveno... Da li moze to da bude do ishrane ? Ili sam mozda pogreiso sa izborom sterida ?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Pomoc
« Reply #1 on: September 10, 2013, 10:07:04 PM »
Nisi pogresio, svima rade, problem je do tebe.Napisi tacno jednu nedelju treninga po vezbama, serijama, odmorima izmedju, serija, tezinama,tempu.Napisi koliko si tacno hrane jeo po danima i iz kojih izvora.
I nemoj da otvaras teme sa imenom "pomoc,savet" i sl.Milion vas otvara tako i milion tema sa istih imenom.I koristi edit opciju, ne pisi post za postom.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline drdrax

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Pomoc
« Reply #2 on: September 10, 2013, 10:13:46 PM »
A mrzi me da pisem sad sve... ponedeljak grudi biceps, utorak ledja triceps, sreda ramena trbusnjaci, cetvrtak pauza, petak noge, subota biceps triceps nedelja pauza... inace teretanom se bavim vec godinu dana... https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1011623_10200319961788919_1336877999_n.jpg  Ovo je neka slika pre steroida, a i posle da stavim isto je xD A za svaku grupu misica radim po 5 vezbi sa po 5 serija.... Ishrana je losija mozda unosim oko 70g proteina dnevno....

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Pomoc
« Reply #3 on: September 10, 2013, 10:18:24 PM »
Tebe mrzi da ispises 10 min sve pa i nas mrzi da tebi pisemo. Definitivno je problem u tebi.70gr proteina..5 vezbi po 5 serija ne znaci nista.Ali posto te mrzi da das osnovne informacije stavicemo lock.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380