EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Steros za pocetnike  (Read 9801 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DavidSRB

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #20 on: September 12, 2013, 08:08:39 AM »
Lazicu postujem tvoje misljenje, ali postavio sam obicno pitanje , i na pitanje dobijem potpitanje , umesto odogovr, sto se tice teretane ... smorio sam se posle 3 meseca ,  razocaraio i reko jebo te idem da uzmem neki steroid ... dodjem ovde i dobijam teorije ... no ' dobro mozda i gresim u ishrani . eto to je bila moja ishrana...

1. dorucak – 7 jaja tj belanca i 1 zumance  + zitarice ovsene,jecmene ,ubacim po svojoj zelji 100gr crnog hleba + 1 tbl. vitamin c-500 posle jela
2 medjuobrok – 30 gr. gormula 80+
3,rucak – 250 gr. piletine nekad teletine + 200 gr. pirinca + zelena salata (maslinovo ulje) posle rucka ABC+ multivitamin
4. ponovo medjuobrok – voce (2,3 jabuke, narandze..)
5. trening
6. posle treninga . 30- gr. formula 80+
7. ponovo 250 gr mesa belog, sa nekom salaticom
8. .neka vecera ..250 gr tunjevine , sira nekog mladog posnog , maslinovo ulje,bareni krompir
9. pred spavanje 150.200 grama onog ruznog i odvratnog ela sira ...

10. ubacivao sam u obrocima po 50 grama, badema, orasa ...

@ citiram milana :

Vodite se pogresnim stvarima, a to je da se ne raste od steroida nego od hrane.Sa njima mozes vise da ugradis.A to kao nemam para,jedem 70gr dnevno i uzecu steroide jer nemam za 200gr dnevno je teska glupost.
Odvojite pola god i jedite pola kg pirinca dnevno,10 celih jaja i pola kg mesa i pratite napredak.Cisto kao eksperiment.

- Sta mi vredi da pojedem pola kille mesa kad covekov ogranizam generalno po obroku moze da svari nekih 40 grama ...pirinac isto,. puno je to ... uh-a kad mi organizam nece pola toga uzeti..po obroku.. bolje da ga raspodelim .. steta baciti :). al ' ok .. probacu i tako :)

, eto to je bila moja ishrana, jebem li ga .. mozda raspored, redposled nije bio dobar or smth ... ali ja 3 meseca ni kilu nisam dobio .. haha ... pathetic... sto se tice treninga radio sam ga odlicno, do iznemoglosti, i vezbe sam pravilno radio ...

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #21 on: September 12, 2013, 08:47:44 AM »
1. dorucak – 7 jaja tj belanca i 1 zumance  + zitarice ovsene,jecmene ,ubacim po svojoj zelji 100gr crnog hleba + 1 tbl. vitamin c-500 posle jela
2 medjuobrok – 30 gr. gormula 80+
3,rucak – 250 gr. piletine nekad teletine + 200 gr. pirinca + zelena salata (maslinovo ulje) posle rucka ABC+ multivitamin
4. ponovo medjuobrok – voce (2,3 jabuke, narandze..)
5. trening
6. posle treninga . 30- gr. formula 80+
7. ponovo 250 gr mesa belog, sa nekom salaticom
8. .neka vecera ..250 gr tunjevine , sira nekog mladog posnog , maslinovo ulje,bareni krompir
9. pred spavanje 150.200 grama onog ruznog i odvratnog ela sira ...

Malo hrane, ovo ti ispadne:
2265 kalorija
~200g proteina
258g uh
29g masti

Eto vidis da sam bio u pravu, jedes kalorija kao da hoces da smrsas, tih 2200 kalorija potrosis u toku dana i da samo lezis.


uvek sam isti, imam 70 kg, jeo sam 6 puta dnevno... kazem ti nisam dobo ni kilu ... kad god stanem na vagu ja 70 ravno...
Vidis od gore da nisi ni blizu dovoljno jeo. Da jedes po 500 kalorija u plusu svaki dan, za nedelju dana ces dobiti barem 1kg. Ako ne dobijes onda pali kod doktora.

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #22 on: September 12, 2013, 01:52:18 PM »
 imas haman duplo jaci jelovnik od mene, a et imam nekih 40kg tjel mase vise, mora da mi neko sipa nesto u vodu :lol:

Druze nemoj da se smaras od teretane, ako ides preko klinca, ili ako cekujes neki instant napredak u rekordnom roku izgorit ces od silne zelje. Ne mogu svi ni imati u sebi metar i vagati se na kantaru :lol:
 polako i rekreativno i doci ce sve i masa i snaga.

Offline Stevcho

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 276
  • Gender: Male
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #23 on: September 13, 2013, 11:14:02 PM »
Majstore, da pojedes kako ti je Milan rekao pola kg pirinca, 10 celih jaja i pola kg mesa dnevno, ne samo da bi ustedeo para, nego bi i video napretka.
Ja sam radnik na pilani zemo
s motorkom bi ko međed zadremo

Offline BUKAS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 983
  • Gender: Male
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #24 on: September 17, 2013, 01:10:01 PM »
70kg i kura  :nonono:
Long live Galenika!

Bukas- Lični trener
https://www.facebook.com/BUKAS88?ref=aymt_homepage_panel

Free Fighters Gym- FFG Novi Sad

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #25 on: September 26, 2013, 12:05:20 PM »
Jedno pitanje...da li jedeš na silu ili ti je apetit normalno toliki?
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline tasmaniskidjavo

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #26 on: September 30, 2013, 05:50:48 PM »
Pozdrav ljudi, evo i mene da se nadovezem, posle tri nedelje sa depoom, dekom i boldom od 96 na 104kg, naravno da nije sve misic ali ja sam prezadovoljan, dosta sam dobio i na snazi a kada zavrsim kuru krecem da se secem polako pa videcemo sta ce ispasti.  :clap: Hvala na savetima koje sam ovde pokupio, sa Vama nema greske....  :yes:

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #27 on: September 30, 2013, 06:51:34 PM »
Pozdrav ljudi, evo i mene da se nadovezem, posle tri nedelje sa depoom, dekom i boldom od 96 na 104kg, naravno da nije sve misic ali ja sam prezadovoljan, dosta sam dobio i na snazi a kada zavrsim kuru krecem da se secem polako pa videcemo sta ce ispasti.  :clap: Hvala na savetima koje sam ovde pokupio, sa Vama nema greske....  :yes:

Sto ne pises u svojoj temi?  :)

Koji su lab deka i eq i koje su doze?


Offline tasmaniskidjavo

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #28 on: September 30, 2013, 08:03:54 PM »
Pa nemam poima, video ovde ovu temu i rekoh ajde da se nadovezem.... Pa sa Dekom, Britisch Crown, idem jednom nedeljno 200mg i tako cu 6 nedelja a sa testom od Galenike dva puta nedeljno po 250mg i to cu 8 ili 10 nedelja, jednom u nedelju Test i Deka i drugi put u sredu samo Test, jedem kao provaljen i desi se cak i da preteram  :lol: mnogo volim da krkam bukvalno sve, jedino sto sam morao da izbacim slatkise  :nonono:
i tako je za sada....

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #29 on: September 30, 2013, 08:17:27 PM »
Pa nemam poima, video ovde ovu temu i rekoh ajde da se nadovezem.... Pa sa Dekom, Britisch Crown, idem jednom nedeljno 200mg i tako cu 6 nedelja a sa testom od Galenike dva puta nedeljno po 250mg i to cu 8 ili 10 nedelja, jednom u nedelju Test i Deka i drugi put u sredu samo Test, jedem kao provaljen i desi se cak i da preteram  :lol: mnogo volim da krkam bukvalno sve, jedino sto sam morao da izbacim slatkise  :nonono:
i tako je za sada....
Deka ti je prekratko 6 nedelja, treba joj sigurno 4-5 nedelja samo da postigne dobru koncentraciju u krvi, a tebi i nema sta da postigne posto od 200mg nema 'leba. Test vozi 10 nedelja opusteno. Rekao si da koristis i bold?
Ne preteruj sa hranom, nije ni cudo sto si dobio 8kg vec  :lol: Hemija nije jos ni dostigla neku koncentraciju tako da su to uglavnom samo nekvalitetni kilogrami, glikogen, voda itd.