EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Testosteron...  (Read 9325 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tasmaniskidjavo

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
Testosteron...
« on: September 16, 2013, 11:46:54 PM »
Pozdrav svima....
Jedno pitanje za sve koji bi znali dati odgovor na isto i imaju iskustva... Napominjem da imam 32god i prvi put uziam ASS nakon citanja i citanja mesecima o ASS....Da li uz jednu laganu kuru Deke i Winsa u trajanju od 6 nedelja bi bilo dobro i preporucljivo uzeti i Testosteron i koji, naime brine me nivo testosterona za vreme kure...ili ce biti dovoljno da nakon zavrsene kure odradi posao Tribulus.....HVALA UNAPRED....

Offline filip85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 963
  • Gender: Male
Odg: Testosteron...
« Reply #1 on: September 17, 2013, 12:26:02 AM »
al si čitao, svaka ti čast :crazy:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Testosteron...
« Reply #2 on: September 17, 2013, 07:22:14 AM »
Moras ti jos da citas posto  ni osnove nisi savladao.A kad se to vidi iz ovih par redova..POmama u poslednje vreme-svi bi da uzimaju a nisu napravili natural bazu.Ne ulazi u to nepripremljen, bice ti zivot lepsi.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline tasmaniskidjavo

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
Odg: Testosteron...
« Reply #3 on: September 17, 2013, 08:57:19 AM »
Dobro ljudi, dajte neke konkretne savete,  sta, kako bi trebalo i td.....

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Testosteron...
« Reply #4 on: September 17, 2013, 09:03:11 AM »
Mozes ti da das predlog ciklusa po nedelja kako bi uzimao, koji ti je ciklus po redu, koje doze pa da ti neko ispravi.
Bilo bi lepo i da napises kako bi jeo i trenirao, okacis sliku pocetnog stanja pa da pisemo.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline tasmaniskidjavo

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
Odg: Testosteron...
« Reply #5 on: September 17, 2013, 09:45:44 AM »
E tko vec moze....Evo primera kako su me savetovali....
Dakle, nabavio mi kolega koji se navodno razume i bavi duze vreme ovim stvarima sledec: Nandrolone Decaonate 200mg po ml od British Crown Pharmaceuticalsa i Stanabol 10mg od British Dragona.....plus uz to Elite Whey Protein Isolate od Dymatiza 2 kantice od po 2,268kg, Glutamin istog proizvodjaca 2 po 500g i BCAA od Labrade 2 po 500g i Dextrozu uz to....
1 nedelja 100mg Deke i po 10mg Wins
2 nedelja 200mg Deke i 20mg Wins
3 nedelja 200mg Deka i 30MG Wins
4 nedelja 200mg Deka i 30mg Wins
5 nedelja 200mg Deke i 20mg Wins i
6 nedelja 200mg Deke i 10mg Wins
Ishrana bi mi bila bazirana na ugljenim hidratima i proteinima (glavnom ovsene pahuljice,pirinac i voce i curetina i piletina) u prepodnevnim satima i nakon treninga i samo na proteinima iz namirnica u vecernjim satima plus suplementacija.....
Sta Vi mislite
Prvi mi je ciklus, imam 95kg i 182cm, malo sam mastan.... Treniram sa tegovima cetri puta nedeljno bazicne vezbe i tri puta nedeljno kardio uglavnom trcanje na otvorenom oko 30min srednji intezitet.....

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Testosteron...
« Reply #6 on: September 17, 2013, 09:59:58 AM »
6 nedelja za deku prekratko.
Doza za deku je daleko ispod minimalne.
Doza winsa je mala. I cemu kombinovanje deke i winsa.

Sta ti je cilj? Posto misicne mase od ovoga neces videti ni grama.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Testosteron...
« Reply #7 on: September 17, 2013, 10:03:36 AM »
znas kada ces se oporaviti od deke u 32 godini, jbs to za malo misica
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Testosteron...
« Reply #8 on: September 17, 2013, 10:08:04 AM »
Jos bez testa..Ja ne bih tako radio.
KOja je minimalna doza deke? Buduci da planiram da idem 300mg nedeljno steroksa.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline tasmaniskidjavo

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
Odg: Testosteron...
« Reply #9 on: September 17, 2013, 10:13:30 AM »
Pa zato  pitam ljudi da li da ubacim test i koliko i kad i koji....ima li neko dobar predlog da ispravi ovo sto sam napisao, zato sam ovde da naucim nesto od Vas i da me ispravite da bi dobio malo misica i istopio viska sto imam, da se dovedem u red sto se kaze.....