EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: ODGOVORI NA PM  (Read 121149 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #10 on: December 04, 2007, 02:44:15 PM »
Libido je opšta oznaka za psihičku energiju. To je jedan od ključnih pojmova psihoanalize i odnosi se na energiju seksualnog nagona. Zato su nagonske težnje uvek usmerene ka traženju prijatnosti i zadovoljstva bilo na sopstvenom telu (autoerotsko) na spoljašnjem objektu (stvarno) ili fantazmatsko, incesno, homoseksualno i sl. Energija libida, odnosno seksualnog nagona, menja se u fazama, kao što su oralna i analna, dok ne dostigne genitalni stadijum i ne pronađe odgovarajući seksualni objekt koji nije dat pre ovog iskustva. Po Jungovom shvatanju libido se definiše kao celokupna psihička, odnosno životna energija kojom svaka osoba raspolaže.


http://sr.wikipedia.org/sr-el/Либидо
al se nekad dobro jelo

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #11 on: December 04, 2007, 10:01:08 PM »
Quote
Zasto je boldenon bolji od deca-durabolina?
Od kojih sve aas se moze desiti da se . nece dizat? Koliko to traje?

"Bolji" je zbog toga sto od njega nemozes dobiti deca dick i zbog toga sto je brzi oporavak poslije ciklusa.S druge strane kod boldenona nije izrazen taj efekat "podmazivanja" zglobova po kojem je deca poznata. Boldenon generalno ima manje nuspojava,manje nakupljanje vode i daje onaj tvrdi izgled misicima ali i manje "misica".Boldenon obicno sluzi kao "zamjena" za decu u ciklusu iako je boldenon blizi testosteronu nego deci po svojoj strukturi.Dakle i jedan i drugi imaju svoje prednosti i sve zavisi od ciljeva koji neko hoce da postigne.
Od bilo kojeg ciklusa ces poslije ciklusa imati pad libida il ti zelje za sex-om samo sto je sa decom taj proces tj. kako sam objasnio moze biti ako se ne pridrzavas pravila duzi i tezi.
Koliko to traje je individualna stvar i zavisi od mnogih faktora.
Dizat ce se tebi ali ti nece padati na pamet sex jer ces biti pun estrogena i niskog testa i gledat ces samo spanske sapunice i roniti suze.Ali i taj period mozes skratiti na vrijeme PCT-a poslije toga ce sve biti ok!!!

Nema potrebe da se toliko bojis dece jer su to exstremni slucajevi.Koji se nece desiti ako se budes pridrzavao pravila.
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #12 on: December 06, 2007, 09:51:28 PM »
Quote
Znaci ako ne uzimam 1-2 ciklusa godisnje, ne isplati se ni uzimat aas??

Kratko i jasno NE!!!
Jer ako bi napravio pauzu od godinu dana izmedu ciklusa definitivno bi izgubio sve sto si stekao na ciklusu.
A o tome da se nabildas od ciklusa i onda nikada vise neuzmes steroide a da ti ostanu miske nema ni govora.
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline nokidude

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 516
  • Gender: Male
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #13 on: December 08, 2007, 01:01:35 PM »
Pa koliko onda treba ciklusa da se odradi da kada vise nikad ne bi uzeo aas ostanu ti misici???

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #14 on: December 08, 2007, 04:26:39 PM »
Quote
A o tome da se nabildas od ciklusa i onda nikada vise neuzmes steroide a da ti ostanu miske nema ni govora.

rekao je sele
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #15 on: December 13, 2007, 11:03:05 AM »
Quote
sele jel mozes da ispises tamo sta mislss o clenu i semu uzimanja tj obe seme

Quote
ma da..sta mislis o njemu,koliko se isplati koristiti ga,a kolika su ta njegova anabolicna svojstva
zanima me,jer svi nesto hvataju krivine kad ih pitas o tome,a verujem da i druge zanima
hvala  :)

Clenbuterol je selektivni beta-2 agonist koji se koristi za stimulaciju beta receptora u  masnom i misicnom tkivu.
Najveci efekti clena se vidi kroz stimulaciju beta 2 i 3 receptora.
Tu odmah dolazimo do anabolickog efekta clena.
Problem kod anabolickog efekta clenbuterola je taj sto ljudi imaju veoma malo beta 3 receptora za razliku od zivotinja na kojima je dokazano anabolicko dejstvo clena.Beta 3 receptori povecavaju insulinsku osjetljivost i njegovo otpustanje i tako izazivaju vece pohranjivanje glukoze i aminokiselina u misice i tako izazivaju anabolicki efekat koji se kod nas ljudi nevidi i zbog nedostatka beta 3 receptora a i u tim istrazivanjima sa zivotinjama koristene su apsurdne doze koje bi covjeka "ubile".

Naravno debata oko ovoga se i danas nastavlja no do novih dokaza po meni clen nije anabolican...barem ne u mjeri gdje bi se to primjetilo kao kod steroida!!!
Moze se reci da je clen blago anabolican/antikatabolican bez vidljivih rezultata!!!

Bodybuilderi koriste clen primarno za ubrzanje izgaranja masnoca i za vrijeme PCT-a gdje se zeli smanjiti visak koji bi mogao nastati unosenjem vece kolicine hrane za vrijeme PCT-a a sa ciljem da se zadrzi sto vise misica.



Postoji mnogo teorija kako da se clen uzima i nijedna nije 100% dokazana, medutim jednu teoriju mozemo poprilicno iskljuciti a to je 2 ON 2 OFF.
Clenbuterol ima dug poluzivot tako da klen i u onih 2 dana OFF nastavlja svoj efekat tako da se nedolazi do cilja tj. osvjezavanja beta receptora, a svakako dodje do zasicenja nakon otprilike dvije sedmice samo sto onda izgubis dosta u onim off danima.
Dakle za sada 2 weeks ON 2 weeks OFF je za mene najbolje uzimanje clenbuterola.

To bi izgledalo ovako:

Dan1: 20mcg
Dan2: 40mcg
Dan3: 60mcg
Dan4: 80mcg
Dan5: 80mcg (povecavajte dozu dokle mozete tolerisati nuspojave za nekoga 80mcg za nekoga 160mcg)
Dan6-Dan12: 100mcg
Dan13: 80 mcg (Spustanje doza nije neophodno ali nekima pomaze)
Dan14: 60 mcgs
Dan15: off
Dan16: off
Dan 17: eca - efedrin - kofein - aspirin

Doze mozete uzimati odjednom u pocetku a kada povecate doze podijelite na dvije doze.
Nemojte previse kasno uzimati clen zato sto moze omesti spavanje i kad radite kardio pozeljno je da izbjegavate HIT rutine tj. najbolji je stalni jednolicni tempo.Pijte puno vode.



Zasto efedrin u OFF danima?
Pored ocite stvari zbog cega se ECA i koristi tu je i dokazano osvjezavanja/povecavanje broja beta receptora(nakon hronicne upotrebe).
Tako da ce clen bolje djelovati kad opet budete ON.
Clenbuterol takoder usporava konverziju T4 u T3 sto je naravno nepozeljno a efedrin cini upravo suprotno.
Zbog male usporedbe i dodatne edukacije trebate znati da efedrin povecava metabolizam za 2-3%, clenbuterol za 10%.

Postoji i mogucnost da se produzi upotreba clena na vise od 2 sedmice a to je moguce uz pomoc ketotifena (galenika/Galitifen).
Ketotifen je antihistamin koji se upotrebljava za alergije.
Upotrebom ovog lijeka ciklus sa clenbuterolom se moze produziti na 6-8 sedmica.
Takoder ketotifen povecava efikasnost clena tako da morate prilagoditi doze.
Nuspojava ovog lijeka je sto izaziva ekstremnu glad kod nekih ljudi sto naravno nije pozeljno za vrijeme dijete ali to se moze rijesiti tako sto ce se uzimati pred spavanje.Takoder on izaziva pospanost tako da je to jos jedan od razoga da se uzima prije spavanja.
Doziranje je 2-3mg ED (svaki dan).

Uobicajni sporedni efekti clenbuterola:
Glavobolja
Misicni tremor (specijalno ruke)
Misicni grcevi
Nervoza
Nesanica
Znojenje
Povecan apetit
Mucnina
Lupanje srca
Visok krvni pritisak
Moguca srcana hipertrofija zato sto clen. utice na  srce i glatka misicna vlakna.
Nekroza srcanog misica je takodjer primjecena u studijama na zivotinjama.
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #16 on: January 28, 2008, 10:52:30 AM »
Quote
Pozdrav,vec smo culi jedan za drugog na forumu pa bih te zamolio da mi pomognes ako mozes

Ovako imam jos 2 sedmice sa tren. pa bih da odradim jos jedan ciklus imam na raspolaganju depo,decu,metan ako treba da jos nesto nabavim reci

Do sada sam koristio samo depo+metan i sada tren. nikada nisam koristio nikakav vid zastite niti odradio pct do kraja

ZAMOLIO bih te da mi napravis neku kombinaciju jer do sada sam uglavnom lutao i nisam nista uradio osim gubio vreme i unistavao zdravlje

Imam 105kg i 187cm definicija=0 ali nisam ni sav u salu,onako krupan

AKO MOZES DA MI POMOGNES DA SE NE UNISTAVAM ZA DZABA I DALJE :respect:

PS:Vidim da si iz BIH pa samo da kazem da sam ja  onako cisto inf.

IZVINI NA SMARANJU :respect:

Hoces da odradis novi ciklus odmah?
Ako je to slucaj to nije pametno jer pravilo je da se izmedu ciklusa pravi pauza barem onoliko koliko si bio ciklusu.

Dakle sad bi trebao odraditi PCT pa tek onda novi ciklus.Tako je bolje vjeruj mi.

Takoder imam osjecaj da negdje previse zuris i imas potrebu za napucanim ciklusima jer mislis da ces se od njih brze nabildati,a to vjeruj mi nije slucaj za sve treba vrijeme.
Vise steroida neznaci vise misica nego bolja ishrana sa steroidima znaci vise misica.
Sa istom dozom od recimo 500mg testa neko moze napredovati 5 ciklusa i vise samo ako ishranu i suplementaciju prilagodi tj. pravilno jede.

Ovo ti sve pricam ne da ti ispiram mozak nego da shvatis da steroidi nisu svemoguci i da je puno bolje zadubiti se u ishranu i suplementaciju a steroide drzati samo na nivou za anabolizam.

Sto se tice PCT-a koji bi trebao odraditi poslije svakog ciklusa imas dvije verzije...cisto da znas prva verzija je ona koja se najvise koristi i koja se najvise preporucuje poslije punog ciklusa (ja je nikada nisam koristio jer mi se cini da je to previse).

Klomid prvi dan ili prva dva dana 200mg svaki dan i jos 21 dan po 100mg.

Ja licno 15-20 dana uzimam 50mg klomida jer se lose osjecam na njemu ono nekako se fucking raznjezim.

Naime on povecava nivo prirodnog testosterona ali i utice na  SHBG tako da imas manje slobodnog testosterona dok si na njemu.Zbog toga ljudi misle da neradi jer se osjecaju lose i slab im je libido i sl.
Iz iskustva bolje je "izdrzati" tih par dana jer se 100% vise misica zadrzi i brze se vratis sexualno i na svaki drugi nacin.

Dakle ako ti je ciklus bio kratak preporucujem ti moju verziju PCT-a ili da prvu verziju prilagodis tako sto ces recimo uzimati prva dva dana 100mg klomida a ostatak po 50mg.
Dobro bi bilo da ubacis i 10-20mg nolvadexa  svaki dan uz klomid i da kad zavrsis sa klomidom uzimas 10-20 mg svaki drugi dan jos par dana (desetak dana).
Poslije svega ovoga mozes ubaciti i tribulus koji sigurno pomaze u ovim slucajevima kad ti je prirodni test nizak.
Mozes pojacati i antioksidante tipa vit. C nastavi da se hranis pravilno i cak bi bilo bolje da ubacis dodatnih cistih kalorija iz proteina i sve sto je antikatabolicno,glutamin,bcaa,kreatin i sl.
Nastavi trenirat tesko ali smanji volume tj. obim treninga upola do si na PCT-u.

Vjerovatno si sav u salo i izmedu ostalog sto nisi odradio nikada pct jer poslije ciklusa estrogen je visok i dosta ljudi znacajno navuce cistog sala :evillaugh: za vrijeme odmora od steroida.
Druga stvar je vjerovatno ishrana...na sljedecem ciklusu i poslije ciklusa  probaj da se hranis pravilno dakle brdo kalorija ako radis na masi ali neka ti vecina tih kalorija dolazi iz cistih izvora proteina i kompleksnih ugljikohidrata i zdravih masti.
Vjeruj mi ishrana oblikuje sve i na steroidima i natural i ako se budes pravilno hrani na iducem ciklusu mozes dobiti misica i izgubiti sala.

Buduci da ti je ovo drugi ciklus nemas sta posebno kombinovati i izmisljati.

TEST,sedmica 1-10:500mg u jednoj dozi ili u dvije podjeljenje dakle 2x250 svake sedmice.
DECA,sedmica 1-8: 200-400 mg kako ti se vise svidja a najbolje je zlatna sredina :yes:
D-bol,sedmica 1-4:30-45mg svaki dan

Uvijek na svakom ciklusu moras prvo kupiti nolvadex da ga imas pri ruci za vrijeme ciklus u slucaju ginekomastije jer je u tom slucaju najbolje i najefikasnije je ragovati na vrijeme.
Dodatno ako skontas da si osjetljiv mozes koristiti 10mg nolvadexa za vrijeme citavog ciklusa i/ili proviron 25mg ED.
Polije i/ili za vrijeme ciklusa mozes koristiti i LIV koji se pokazao kao dobar za oporavak jetre.
Ako se odlucis da uzimas test dva puta sedmicno mozes u injekciji smjesati i decu da se nebodes bezveze zbog 1ml.Ako mislis da ti je 10 sedmica premalo mozes napraviti ekstenziju na npr. 12 sedmica s tim da decu iskljucis ranije kao sto je i u ovom gornjem ciklusu.

Poslije ovoga naravno PCT i pauza barem onoliko koliko si bio na ciklusu.

Trebas znati da bi bilo pozeljno za tvoje zdravlje ukoliko si u mogucnosti da redovno radis i pretrage tj. najbolje bi bilo da to radis prije ciklusa i poslije PCT-a jer jedino tako mozes igrati na sigurno tj. znati da se u tvom tjelu neodvija neki nepozeljni proces.
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #17 on: February 09, 2008, 09:28:41 AM »
Quote
Koliko se isplati ili ne isplati uzimat stanozolol solo na definiciji ?

Svakako je bolje nego nista ili prohormone :yes: ovdje mislim posebno na injektivni oblik winsa.

U sustini na definiciji trebas uzimati onoliko steroida koliko ti treba da sprijecis katabolizam usljed dijete (a to zavisi od tvog iskustva sa steroidima/tezine i sl.) i zbog toga mislim svakako da i netreba pretjerivati na defki sa steroidima jer u toj fazi nema svrhe.
Ako zelis istovremeno dobijanje misica i definicije to je onda druga i teza prica.
Po meni puno efikasnije i lakse je ostaviti podjelu masa/definicija.

Moras samo uzeti u obzir vremenske ogranicenosti i oralnog i injektivnog oblika  winsa njegov uticaj na tjelo i sl.
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #18 on: February 09, 2008, 02:23:09 PM »
ne mogu da verujem.definitivno cu nekima da  ukinem privatne poruke..pa zar ova pitanja nisu mogla i javno da se  postavljaju
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: ODGOVORI NA PM
« Reply #19 on: February 09, 2008, 02:25:20 PM »
lazicu mozda je neko za koga se ne zna da koristi AAS , a mozda taj ni ne zeli da drugi znaju...