EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Nikola Mladenovic 1994  (Read 7157 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline VojvodaDzoni

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
  • Go hard or go home.
Nikola Mladenovic 1994
« on: July 12, 2013, 05:20:18 AM »
Pozdrav ekipi :D zeleo bih sa vama da podelim svoja iskusta iz teretane,ishranu i treninge :) Imam 19 godina,u teretanu idem 6 meseci.Visok sam 185 i imam 89 kg. ne koristim nista od suplemenata,ni steroida.Ishrana mi se sastoji od 5-6 obroka u kojima se trudim da unesem sto vise proteina(piletina,riba,rostilj, jaja,mleko,bar litra dnevno,mahunarke,pasul,grasak,boranija.Ugljene hidrate unosim u vidu voca i povrca,testenine,redje hleba i peciva.Treniram 6 dana u nedelji. 1 dan biceps,2 dan triceps,treci ledja,cetvrti grudi,peti noge i sesti ramena, a sedmi dan odmaram. na svahim par nedeljamenjam redostled misicnih grupa koji radim u nedelji,stim da recimo mi umesto biceps prvi dan pada triceps,pa zatim sve ostalo po redu navedenom u tekstu iznad :D zanimaju me vasi komentari i sugestije :D

Offline VojvodaDzoni

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
  • Go hard or go home.
Odg: Nikola Mladenovic 1994
« Reply #1 on: July 22, 2013, 03:28:34 AM »
makar neki komentar,sugestija? da znam jesam li na pravom putu :)

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Odg: Nikola Mladenovic 1994
« Reply #2 on: July 22, 2013, 11:09:52 AM »
Ishrana: generalno gledano ok (uh uzimaj iz ovsenih, pirinca, krompira...). Moras detaljnije da pises ako ocekujes konkretan odgovor. Kad, sta, koliko unosis...

Koji je cilj?

Koncept treninga, tj split ti je... ubi boze :(
Odvajas poseban dan za biceps i poseban za triceps?!
Citaj po forumu pa sastavi bolji. Npr po danima radi: grudi, ledja, ruke i ramena, noge i tri dana pauze izmedju radnih dana. Ili ako bas hoces jedan dan cele ruke, a jedan ramena.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2


Offline VojvodaDzoni

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
  • Go hard or go home.
Odg: Nikola Mladenovic 1994
« Reply #3 on: July 24, 2013, 03:39:39 AM »
-Jutro,ovsene pahuljice i litra mleka,oko 9h
-oko 12 h 50g suvog vrata,nakon toga 1 ili 2 banane (one me drze sitim do rucka)
-u 2 rucak, belo meso,govedina ili svinjsko sa sto manje masti,2 ili 3 snicle,izbegavam pohovano,2 veca kuvanja krompira ili pirinac,zavisi sta me zadesi taj dan
 -treniram od 4-5 i zatim imam jos jedan obrok, najcesce mleko u kombinaciji sa keksom ili mleko sa pirincem,ali bez secera
- oko 8 sati vecera,tunjevina uz sezonsku salatu ili 2 parceta somovine sa pavlakom ili sirom.

cilj mi je jos 5-10kg mase,naravno kvalitetne pa zatim jedna dobra definicija :D


Offline vukasinami

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 127
  • Gender: Male
Odg: Nikola Mladenovic 1994
« Reply #4 on: July 24, 2013, 11:11:16 AM »
Ne valja uz svaki obrok ide uh+protein.
Npr ovsene u vodi i belanca ili ovsene sa merom wheya.rucak int pirinac i meso,vecera tuna i vlaknasto tipa salata e sad sta ces za uzinu to sam skontaj uvece mozes neke dobre masti tipa badem,lesnik i tako.
I vidim da ima i pohovanog mesa nemoj da ti postane navika jer ima dosta belog brasna

Offline VojvodaDzoni

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
  • Go hard or go home.
Odg: Nikola Mladenovic 1994
« Reply #5 on: July 24, 2013, 04:04:28 PM »
hvala puno na savetima :D Sto se tice uzimanja suplemenata,mislite da mi je vreme da krenem i sa njima? ili mi jos nisu potrebni. kapiram da bih prvo trebao da izvucem maksimum iz prirodnog,pa tek onda da uzmem suplemente,mozda i steroide :D

Offline vukasinami

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 127
  • Gender: Male
Odg: Nikola Mladenovic 1994
« Reply #6 on: July 24, 2013, 11:12:24 PM »
Suplementi su jedno,a steroidi su drugo,sve zavisi sta hoces.da li hoces da izazivas sebe ili da se puknes pa da je sve laganica.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Nikola Mladenovic 1994
« Reply #7 on: July 24, 2013, 11:47:32 PM »
Daj decko, nemoj vise da savetujes nikog. Ocigledno ti fali znanja.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline vukasinami

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 127
  • Gender: Male
Odg: Nikola Mladenovic 1994
« Reply #8 on: July 25, 2013, 12:11:58 AM »
Pa dobro nije mi teretana sve u zivotu,.!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Nikola Mladenovic 1994
« Reply #9 on: July 25, 2013, 01:14:00 AM »
I ne treba da ti bude.Ali pogresni saveti mogu da budu nezgodni.Verujem da imas dobre namere.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380