EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kick box  (Read 78377 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: Kick box
« Reply #10 on: February 16, 2008, 10:23:41 PM »
Potpuno van konteksta samo da kazem Don Shone-u da isprazni sanduce da bih mu odgovorio na PM koju me je pitao


Offline cunego

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: Kick box
« Reply #12 on: March 03, 2008, 09:01:38 PM »
nasao sam trenera,idem individualno.Bio sam i kod Dache u Pinki,extra je trener,mislim da cu konbinovati ovu dvojcu,tako je bolje.jel neko od vas trenira

Offline Rema

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Odg: Kick box
« Reply #13 on: March 14, 2008, 08:05:57 PM »
Zanima me sta sve sadrzi jedan dan treninga?  :)

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Kick box
« Reply #14 on: March 14, 2008, 08:24:33 PM »
trening traje sat vremena,mislimda trening takmicara traje sat i 15 min,znaci ne vise
prvi deo je zagrevanje,znaci razna skakutanja,klackalice i sl+razgibavanja svih zglobova,spojeva u telu
zatim ide tehnicki deo..mozew biti na dzaku,moze biti sparing,moze biti uslovni sparing
na kraju se radi parter,znaci trbuh,razni sklekovi,cucnjevi i sl+ istezanje
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Rema

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Odg: Kick box
« Reply #15 on: March 15, 2008, 06:52:24 PM »
Moj burazer zeli da pocne sa treningom, ali ima problem uganuo je nogu (zglob na nozi) pre tri meseca,  i to od trcanja.
Ja mislim da mu se noga oporavlja i dalje jer se zali na bolove u zglobu ako dugo stoji,trci i skace! Ja nisam siguran sta da mu kazem za treniranje jer kick box moze i da mu ojaca zglobove, i da mu totalno sj*** nogu.
Dali je pametno da trenira ili ne? :dunno: (naravno trening, uz napomenu svog problema)

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Kick box
« Reply #16 on: March 15, 2008, 07:08:45 PM »
sve dok se skroz ne oporavi bez takvih treninga
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline NebojsaZemunTrg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 114
  • Gender: Male
Odg: Kick box
« Reply #17 on: March 21, 2008, 10:39:42 AM »
nasao sam trenera,idem individualno.Bio sam i kod Dache u Pinki,extra je trener,mislim da cu konbinovati ovu dvojcu,tako je bolje.jel neko od vas trenira
treninge drzi i Velja koji je ekstra trener,trenira Sretena Miletica i Duska Basraka.
Moj burazer zeli da pocne sa treningom, ali ima problem uganuo je nogu (zglob na nozi) pre tri meseca,  i to od trcanja.
Ja mislim da mu se noga oporavlja i dalje jer se zali na bolove u zglobu ako dugo stoji,trci i skace! Ja nisam siguran sta da mu kazem za treniranje jer kick box moze i da mu ojaca zglobove, i da mu totalno sj*** nogu.
Dali je pametno da trenira ili ne? :dunno: (naravno trening, uz napomenu svog problema)
Neka ne trenira jer moze da povredi zglob posto su udarci u kik boksu risom(deo izmedju cevanice i stopala)....mada su udarci podkolenicom ili cevanicom iz tai boksa mnogo efikasniji i bolni koje sam licno iskusio :boxed: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :lol: :lol: :lol:

Offline Toni

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: Kick box
« Reply #18 on: April 24, 2008, 12:22:19 AM »
Ko je onaj lik gore što udara fokusere?

Offline Alex91

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Male
  • Volja je najveci talenat!:)
Odg: Kick box
« Reply #19 on: June 08, 2008, 07:51:58 PM »
zemun definitivno..aa ovaj na fokuserima,brz momak,ali mase rukama:)..mene trenira reprezentativac,bio je 90 i neke 4. na svetu svojoj kategoriji..
Sloboda je mogucnost da sami izaberemo teret koji cemo nositi..