EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: podlaktica  (Read 33642 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline voodookv

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
  • Gender: Male
Odg: podlaktica
« Reply #50 on: March 20, 2011, 06:22:59 PM »
Prike, ako nisu tegovi neophodni za tvoj trening ja ti mogu pomoci. Posto se bavim JJ i BJJ podlaktice su obavezne da jacamo. Imas nekoliko vezbi. Ako izuzme vezbu sa mokrim peskirom, peskirom na sipci i gumom, evo jos par vezbica. Nadjes vrlo jak zid i rukama guras isti, sto su ti jace podlaktice jace ces gurati i tako ces i napredovati. Takodje ako imas gumu... vezes gumu za neku sipku, stignes je sto jace mozes i razvlacis. Ima jos brdo vezbi, ali ove mi prvo padaju na pamet i jako su efikasne. :)

Offline voodookv

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
  • Gender: Male
Odg: podlaktica
« Reply #51 on: March 20, 2011, 06:23:44 PM »
E da zaboravih... ne znam da li ces dobiti masu, ali misice i snagu hoces sigurno.

Offline c0a007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 290
  • Gender: Male
  • picke se drogiraju,frajeri treniraju :)
Odg: podlaktica
« Reply #52 on: March 20, 2011, 07:33:55 PM »
ljudi koliko je dobro ja radim ruke u petak 4vezbe triceps 3 vezbe biceps ,a odmah zatim u subotu radim noga i tu ubacim podlakticu jel necu mnogo da opteretim ruke?

Offline RoflKopter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 183
  • Gender: Male
Odg: podlaktica
« Reply #53 on: March 20, 2011, 07:50:05 PM »
ljudi koliko je dobro ja radim ruke u petak 4vezbe triceps 3 vezbe biceps ,a odmah zatim u subotu radim noga i tu ubacim podlakticu jel necu mnogo da opteretim ruke?
A što fino ne bi odradio podlaktice uz triceps i biceps? Kad ih već opterećuješ dok radiš nadlakticu, odradi tri serije za nju, muški i idi kući. :)

Offline Zirafa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 104
  • Gender: Male
  • ja
Odg: podlaktica
« Reply #54 on: March 21, 2011, 03:14:14 PM »
EDIT: kada ti neko izbriše poruku izbrisana je s razlogom, i nema potrebe ponovo da kucaš

Offline Boconi

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Odg: podlaktica
« Reply #55 on: June 08, 2011, 12:09:49 AM »
po mom misljenju greota je odraditi biceps bez podlaktice
kad ruku skines sa tega znas da je podlaktica gotova i picis doma