EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Problemcic!  (Read 4209 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline aki567

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Problemcic!
« on: February 01, 2013, 09:58:50 PM »
Izvinjavam se ako sam napravio topic koji lici na hiljade drugih,ali molim vas pre nego sto ode pod kljuc da mi neko odgovori.
E ovako,vec mesecima planiram da uradim nesto po pitanju viska kilograma,ali nikako da se odlucim.Nemam nikakve komplexe tipa "Jao debeo sam,niko me ne voli",na protiv druzim se sa malim milionom ljudi.Kako god,imam 15 godina,ne bavim se sportom(trenirao sam jiu-jitsu do pre neki mesec),ishrana mi je krajnje jadna(ne znam koliko je to moj problem,ali verovatno jeste);ne jedem povrce,voce tu i tamo..Elem vec mesecima ljudi mi govore da bih trebao da pocnem da idem u teretanu;kako bih se sredio s obzirom da imam masu(I visok sam^^)..Ali s druge strane dosta prijatelja mi govori da od toga nema nista,i da ne mogu nista da uradim,i da je sve bazirano na trcanju.Iskreno ne verujem da je bas sve bazirano na trcanju pored 10000 sportova.Par ljudi koji su isli u teretanu su mi rekli da na primer tegovi(itd..) ne reaguju kod svakog coveka isto,kod nekog to ide na misice,kod nekog na mrsavljenje..S druge strane ne pada mi napamet da uzimam bilo koji vid hemije jer stvarno ne bih voleo da mi srce stane u 20etoj(doduse stace ako nastavim ovako :()Ne bih voleo da ljudi koji procitaju ovo me preusmere na neki drugi topic,da mi kazu kako trebam da imam volju itd,volju i imam do nekle s obzirom da kao sto sam reko ne bih voleo da umrem u 20etoj godini..
Znaci molim vas objasnite mi sve ko god ima slobodnog vremena

Hvala unapred!

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Problemcic!
« Reply #1 on: February 01, 2013, 11:16:05 PM »
Kao sto si i sam rekao, ishrana je jadna, zato i imas problem. U svakom slucaju ishranu moras korigovati pa tek onda sve ostalo.

Offline Dare Bilder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Male
Odg: Problemcic!
« Reply #2 on: February 01, 2013, 11:55:09 PM »
Na prvo mesto ti je ishrana zatim suplimenti i na kraju trening . Ne slusaj nikog sta ti kaze u vezi teretane postuj ova 3 pravila i imaces rezultate !!!!!!!!

Offline filip85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 963
  • Gender: Male
Odg: Problemcic!
« Reply #3 on: February 02, 2013, 12:32:39 AM »
Na prvo mesto ti je ishrana zatim suplimenti i na kraju trening .

pa da, i onda tako imamo ljude koji troše 10.000 din. mesečno na suplemente, imaju čučanj 120kg i proklinju kurvu genetiku što noge neće da rastu... jer trening je, naravno, na poslednjem mestu...
« Last Edit: February 02, 2013, 02:12:35 AM by filip85 »

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Problemcic!
« Reply #4 on: February 02, 2013, 08:02:08 AM »
"Objasnite mi sve"
Evo, trcimo, pisali smo to u hiljadu tema i sad bi ti i u svojoj jer te mrzi da pomeris guzicu i procitas nesto, pa bi sve na gotovo.


Ili otvori ovako temu ili ide pod kljuc.
Code: [Select]
http://www.exyu-fitness.com/forum/problemi-sa-viskom-kilograma/pravila-za-pokretanje-nove-teme!/
http://www.exyu-fitness.com/forum/problemi-sa-viskom-kilograma/pravila-za-pokretanje-nove-teme!/
Mozda ce neko biti voljan da ti objasni sve ako mu platis.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Dare Bilder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Male
Odg: Problemcic!
« Reply #5 on: February 02, 2013, 10:50:22 AM »
FILIPE  znas li u 100 % bodibildinga  sta ide ???? 70% je ishrana, 10% trening, 10% suplimenti, 10% hemija
Znaci da prvo moras ishranu da sredis pa onda sve !!!!!!!!!!!

Offline Fat Dragon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1032
  • Gender: Male
Odg: Problemcic!
« Reply #6 on: February 02, 2013, 11:16:02 AM »
Kad bi tako bilo onda neko ko se rekreativno bavi bodibildingom ne bi uopšte imao potrebe da trenira.
Po toj teoriji bolje će napredovati neko ko ima sređenu ishranu , suplemente i hemiju a ne trenira nego neko ko trenira sa krš ishranom i bez suplemenata i hemije.
Neka osjećaj bude s tobom.
Gym & Gym, Slovačka 17, Novi Sad.Tu Bukas ko kanda bilduje.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Problemcic!
« Reply #7 on: February 02, 2013, 11:42:57 AM »
Dare, razumemo i kad stavis 1 znak pitanja i 1 znak uzvika. Ne mora po 10 komada odjednom.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline BUKAS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 983
  • Gender: Male
Odg: Problemcic!
« Reply #8 on: February 02, 2013, 11:56:54 AM »
Filipe neznalice jedna  :lol:
Long live Galenika!

Bukas- Lični trener
https://www.facebook.com/BUKAS88?ref=aymt_homepage_panel

Free Fighters Gym- FFG Novi Sad

Offline Dare Bilder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Male
Odg: Problemcic!
« Reply #9 on: February 02, 2013, 12:33:09 PM »
 Fat Dragon- nisam rekao da trening nije potreban , potreban je naravno zavisi ko sta zeli intenzivnije jaci ili ne ali ja bitnija ishrana od treninga jer bez treninga necemo nista uciniti
 MIKI - pa to mi je navika zato pisem tako ...