EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Trening moj plan, moja tema  (Read 87246 times)

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #250 on: July 07, 2012, 08:37:28 PM »
E jedno pitanjce samo:

Je li ima razliek u tunama osim u njihovom ulju u kojem se nalaze, tako evo  u prodavnici kod nas imaju 2 tune, jedna je 2 marke, a druga je 1,40 KM .

Ova od 2mmarke je La perla i ima 170 grama ukupno  a pise ocjedjena masa 120.

Ova od 1.40 i ne pise fakticki ime firme na njoj, ali ona ima 185 grama i ocjedjena masa je 135 grama.
Ovu od 1.40 evo skenirao sam omot pa pogledajte ako ima sta da se pogleda: http://fotkica.com/imgs3/1_223614878_scan0001.jpg
Ovo sto pise BIngo to je glavno to je brate naziv mega marketa :D !
Ali tuna je ukusna pravo!

Razlika kad uporeidm je ova jeftinija je tamnija malo a ova skuplja je svetla .


Obadvije su u sojinom ulju!


Ima li sta tu razlike ili ne, meni se vise uzima ova jeftinija posto na vise kad uzimam isplati se dosta !

Aj molim Vas !

Nije bitno. Mada zar nije jeftinije kupiti belo meso na pijaci?
A i ta tuna u sojinom ulju koje je smece, ne mozes ni ocediti to skroz, to bi mi bila zadnja opcija u ishrani a ne glavni izvor proteina kao tebi.

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #251 on: July 07, 2012, 08:58:23 PM »
@Becks imas :*

Hvala ti !

Mjenjam ishranu, od sada ce biti  u mom danu samo jedna obrok tuna, a ostalo cu posle rasporediti uglavnom prelazim da mi glavni izvor bude piletina.

Radicu tako kao sto si mi rekao , samo me buni kad ona ima 27 gram aproteina tuna na 100 g, a pilece na 100 g ima 17.6 ali nema veze poslusacu te i otici kupiti.



Kada kazes pileitina mislis samo na bjelo meso?


ps. gledajte veceras Vladimira Klicka na RTS 2 oko 23h LIVE ! ;)

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #252 on: July 07, 2012, 09:07:59 PM »
@Becks imas :*

Hvala ti !

Mjenjam ishranu, od sada ce biti  u mom danu samo jedna obrok tuna, a ostalo cu posle rasporediti uglavnom prelazim da mi glavni izvor bude piletina.

Radicu tako kao sto si mi rekao , samo me buni kad ona ima 27 gram aproteina tuna na 100 g, a pilece na 100 g ima 17.6 ali nema veze poslusacu te i otici kupiti.



Kada kazes pileitina mislis samo na bjelo meso?


ps. gledajte veceras Vladimira Klicka na RTS 2 oko 23h LIVE ! ;)

Da, samo belo meso kupis. I belo na 100g ima 22g proteina. U svakom slucaju kvalitetniji izvor proteina, bez tog smeca od ulja. Najlakse ti ga je skuvati i cao. Ubacis meso u vodu, sacekas da prokljuca, ostavis jedno 20 min.
A ako imas tiganj na kome mozes peci bez ulja onda mozes i peci.

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #253 on: July 07, 2012, 09:11:23 PM »
Da, samo belo meso kupis. I belo na 100g ima 22g proteina. U svakom slucaju kvalitetniji izvor proteina, bez tog smeca od ulja. Najlakse ti ga je skuvati i cao. Ubacis meso u vodu, sacekas da prokljuca, ostavis jedno 20 min.
A ako imas tiganj na kome mozes peci bez ulja onda mozes i peci.

OK prvo cu pojesti belo meso od pilica koje sma klao pa onda kad pojedem od njih belo meso onda cu ici u mesaru kupovati ! :D

Hvala!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #254 on: July 07, 2012, 10:44:24 PM »
Jedi i batake i karabatake u tvom slucaju.
U tim tunjevinama gomila ulja i dobijemo , ako su mlevene, oci i peraja..
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #255 on: July 08, 2012, 09:14:31 AM »
Quote
ako su mlevene, oci i peraja...
Uglavnom i jesu mljevene, u 90 posto slucajeva, ove druge kostaju ihahaj...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #256 on: July 11, 2012, 09:09:25 PM »
uu braco hvala vam onda :)

JEscu onda do novembra samo piletinu, sve zivo batak karabatak i belo.


I onda kad pojedem do tad onda cu kupovati belo, ali opet ce biti i tada mi pilici za klanja :D .



Nego imam opet onaj stari problem sa desnom sisom, nnikako ne napreduje, kao da je donji desni ugao odsecen.

Lazic mi je rekao da produzim desnom rukom 2 puta i radio sam to uvek produzim 2-3 puta i evo vec 3 meseca nista !

A leva sisa je tako fino uradjena , a desna haos :( , ruzno !

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #257 on: July 13, 2012, 10:21:10 PM »
S drugovima malo vozikam bicikl, kako to utice na mene.

Uopste bicikl kako utice ?

Znam da se sagorijeva normalno kalorije, i kad bilo sta radim oko kuce, kopam itd itd sagorijevam kalorije.

Dodje li dobro to voziti biciklo nekad?

Ali koliko je to lose i tako to.

Hvala!  :beerbros:


Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #258 on: July 13, 2012, 10:32:08 PM »
uu braco hvala vam onda :)

JEscu onda do novembra samo piletinu, sve zivo batak karabatak i belo.


I onda kad pojedem do tad onda cu kupovati belo, ali opet ce biti i tada mi pilici za klanja :D .



Nego imam opet onaj stari problem sa desnom sisom, nnikako ne napreduje, kao da je donji desni ugao odsecen.

Lazic mi je rekao da produzim desnom rukom 2 puta i radio sam to uvek produzim 2-3 puta i evo vec 3 meseca nista !

A leva sisa je tako fino uradjena , a desna haos :( , ruzno !
Idi kod plasticnog neka ti ugradi silikon u desnu sisu...a usput mozda i sredis onaj problem sa bradom...... :wow:
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #259 on: July 13, 2012, 10:37:18 PM »
haha oke oke :) , odoh u grad, dodjite u Doboj, ko hoce castim xD   , odgovorite mi za zadnju poruku :/ !