EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ketogena dijeta (DETALJNO)  (Read 162086 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline malimrav

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
  • Gender: Male
Odg: Ketogena dijeta (DETALJNO)
« Reply #330 on: February 21, 2012, 05:56:41 PM »
Ajde da postavim ovde pitanje, da ne otvaram bez veze novu temu.

Posle 3 meseca pauze i maksimalnog opustanja po pitanju ishrane, postigao sam odlicne rezultate u stvaranju stvaranju slaufa, pa sad pre inteziviranja treninga i pravilne ishrane htedoh da odradim dve sedmice keto dijete, cisto da povratim moral (lakse ce mi biti da nastavim ako u jako kratkom roku skinem znacajniju kilazu). Krenuo sam da treniram pre dve sedmice, jaci kardio i malo slabije teretana (teretana taman toliko da se misici malo naviknu i da me prodju upale).

Pitanje je, da li savetujete ketogenu dijetu na samom startu, odnosno da li ce i koliko biti efikasna?

Ako je od pomoci, sad imam 101 kg, a 95 kg je neka standardna kilaza koju imam.

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Ketogena dijeta (DETALJNO)
« Reply #331 on: February 21, 2012, 06:47:53 PM »
poslje tolike pauze bolje uradi neku rotaciju uh , i to vise "vrsta" rotacija mijenjaj svake sedmice ..poslje par sedmica idi na keto to ostavi za kraj ..i ispisi jelovnik

Offline malimrav

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
  • Gender: Male
Odg: Ketogena dijeta (DETALJNO)
« Reply #332 on: February 22, 2012, 08:27:27 AM »
Hvala na brzom odgovoru. Na rotacije planiram ici u svakom slucaju, samo me zanima da li ima smisla pre rotacija ici na ket i da li ce imati ikakvog efekta. Naravno, pre leta cu odraditi takodje ketogenu dijetu.

Moj jelovnik se uklapa u prosek. Kada sam u treningu 5-6 obroka. Piletina, pirinac, tuna, quark sir, krompir, povrce, maslinovo ili laneno ulje, orah, badem,... UH ne jedem posle 3 sata. Nikakav hleb, niti hranu przenu na ulju ne jedem.

Sta si mislila pod tim "vise vrsta rotacija"?