EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pomoc oko ishrane zato sto se ne razumem a nemam vremena da citam mnogo  (Read 9810 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bambi

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
Odg: Pomoc oko ishrane zato sto se ne razumem a nemam vremena da citam mnogo
« Reply #10 on: August 13, 2008, 12:50:04 PM »
Vec sam par nedelja na ovom forumu i mislim da sam jedan od starijih pocetnika,pa me interesuju mnoge stvari!Npr ja imam 35 god,184cm i 93 kg! Radim u urg. sluzbi gde ima stalno posla tako da se stalno krecem ali imam problem sa masom jer radim kod kuce sa bucicama i imam dve sipke(krivu i Onu veliku od 12,5kg pravu).Bicepse radim sa 20 kg vec 2 nedelje,tricepse sa 12,5kg benc  62kg,ledja 72kg( u pretklonu),razvlacenje za grudi sa 15kg,uglavnom radim torzo a noge jedanputa nedeljno.Od suplemenata ne uzimam nista sem dextroze i nekog belvit w koga sam nasao u prodavnici zdrave hrane.Jedem bukvalno sve sto nije masno ali zato mogu da pojedem veknu hleba sa mekinjama dnevno,tunjevinu u salamuri ,tunu u paradajz sosu,jaja meso ne tako puno (svinjetinu)vec belo meso i teletinu,poipjem 1l mleka ujutru sa 0,5%masti i 1l jogutra sa 0,5%masti uvece svaki drugi treci dan.Trbusnjake se trudim da radim svaki dan ali salo oko struka nikaok da ode.Treba mi neki savet ili program za ishrani i treninge ako moze  :blush: