EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: premium whey od sci-mentora  (Read 6026 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kennan

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
premium whey od sci-mentora
« on: May 20, 2010, 04:07:50 PM »
Ljudi dajte mi samo kvalitetne i korisne savjete. Kupio sam premium whey od sci-mentora a imam noz od nutre takodjer.

1) prvo mi recite kakvi su ovo suplementi bez toga sto ih hvale na drugim forumima...
2) po sastavu, sto je preferiram da gledam, izgledaju veoma veoma dobro...

Zanima me samo jer sam dobio mjericu u proteinu ali su mi rekli da koristim 2 puta na dan. Jel se misli 2 puta jednu mjericu ili da je upolovim. A poznato mi je to, koliko kila imam toliko i proteina... vec me zanima jer na mjerici pise 70ml :/

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: premium whey od sci-mentora
« Reply #1 on: May 20, 2010, 04:46:19 PM »
Quote
A poznato mi je to, koliko kila imam toliko i proteina.
:wow: :wow: :clap: :clap:
odlicno
ako si tezak 80 kg treba ti 80 gr B dnevno sto bi znacilo 3 merice sci mentora i ne mora nista da jedes i rastes kao kvasac
jos ako povecas na 4 meerice dnevno...sky is limit  :evillaugh: :evillaugh:

gde si ovo video zivota ti tvoga??

Offline kennan

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: premium whey od sci-mentora
« Reply #2 on: May 20, 2010, 04:58:35 PM »
sampione,
jel imas ostecenja kakva na mozgu ili sindrom "vecernjih novina". Nema potrebe da skaces kao kakva zivotinja vec da me usmjeris i das kakav koristan savjet. Od ljudi u teretani, koji izgledaju... uostalom nije ni bitno, govore da uzimaju 1 gr proteina po 1 kg tezine i da to raspodjele tako sto uzimaju u razmacima od 2-3 sata...

Ne hvataj se odma za slamku, odnosno moje neke lapsuse i slicno., ako ne znas za tu firmu odnoso taj proizvod molim te da ne komentarises, jer me zanima kao sto sam to naveo, da li je ovaj protein dobar.. ima li boljih za te pare i slicno..

//pozdrav

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: premium whey od sci-mentora
« Reply #3 on: May 20, 2010, 05:11:43 PM »
majstore od zanata
ne skacem kao zivotanja jer to nijesam vec bice emtovino i nezno
a ne citam vecernje novosti vec samo politiku  :lol: :lol: :lol: :lol:

vidi ovako
ja tebi nisam kriv sto si ti malo "zaostao" kada je u pitanju ova matreija pa tako se hvalis da citas forume a ovamo pises tolike budlastine da to dira i onoga KO NEMA MOZAK a zamisli onda suprotno :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:
e sada
kako to da ne dira tebe veruj da nemam pojma. :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

elem
ti ljudi u teretani verovatno imaju mozga  toliko  kao i sto izgledaju ili obratno  :dunno: :dunno:
a ti da citas ono sto sam napisao onda bi video da ja u opste nisam KOMENTARISAO TAJ PROTEIN koji si ti naveo..

cek cek ..da podcrtam..

NISAM KOMENTARSIAO SCI MENTOR PROTEIN
vec sam ti rekao da je super to sto mozes da sa 3 merice proteina zadoviljis dnevne potrebe za B te da sa 4 merice vec moze da se ide na Mr O bez ikakvih problema...

pozdrav i za tebe

Offline Kappri

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 33
  • Gender: Male
  • Samo najjaci opstaju...
Odg: premium whey od sci-mentora
« Reply #4 on: May 20, 2010, 05:14:52 PM »
Ljudi dajte mi samo kvalitetne i korisne savjete. Kupio sam premium whey od sci-mentora a imam noz od nutre takodjer.

1) prvo mi recite kakvi su ovo suplementi bez toga sto ih hvale na drugim forumima...
2) po sastavu, sto je preferiram da gledam, izgledaju veoma veoma dobro...

Zanima me samo jer sam dobio mjericu u proteinu ali su mi rekli da koristim 2 puta na dan. Jel se misli 2 puta jednu mjericu ili da je upolovim. A poznato mi je to, koliko kila imam toliko i proteina... vec me zanima jer na mjerici pise 70ml :/

Pokazi malo postovanja prema ljudima na forumu...a pogotovu prema sampionima koji se muce da nam daju odgovor na svako DEBILNO pitanje koje postavimo...
Covek nije mislio nista lose,a tvoja konstantacija da znas da se uzima 1 gr proteina po 1 kg je zapanjujuca.  :wallbash1:

Offline ssijak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 321
  • Gender: Male
Odg: premium whey od sci-mentora
« Reply #5 on: May 20, 2010, 05:16:19 PM »
A sto si prvo kupio pa pitas kakav je? Cisto me interesuje.
U PWM uzimaj bar jednu mericu a za ostali deo dana gledaj da bude kroz hranu. A ako hoces bas dodatno npr. mozes ujutru sa ovsenima i omega3.
Proteina gledaj BAR 2gr po kili, ali ni ne sad lupam 5gr po kili, procitaj malo forum pa ces videti sta i zasto.
Mislim, ako uzimas 1gr po kili to je npr 85gr sto je 340 kalorija. A ostalih 2200cal (primer) je recimo iz 50gr masti i 450gr UH, sto bi bilo previse UH a premalo proteina. A svakako ti treba suficit da bi rastao, ako to zelis.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: premium whey od sci-mentora
« Reply #6 on: May 20, 2010, 05:19:10 PM »
Ljudi dajte mi samo kvalitetne i korisne savjete. Kupio sam premium whey od sci-mentora a imam noz od nutre takodjer.

1) prvo mi recite kakvi su ovo suplementi bez toga sto ih hvale na drugim forumima...
2) po sastavu, sto je preferiram da gledam, izgledaju veoma veoma dobro...

Zanima me samo jer sam dobio mjericu u proteinu ali su mi rekli da koristim 2 puta na dan. Jel se misli 2 puta jednu mjericu ili da je upolovim. A poznato mi je to, koliko kila imam toliko i proteina... vec me zanima jer na mjerici pise 70ml :/
na kojim forumima ih hvale..to u srbiji ima samo na crno i to neko navodno pokrao neko skladiste u pancevu..
protein kao protein....
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: premium whey od sci-mentora
« Reply #7 on: May 20, 2010, 05:22:52 PM »
Quote
A ostalih 2200cal (primer)

po xxxxxxxx put
meriti kalrije vi kao pocentici i nadokandjivati iste zato jer nemate para da jedete kako treba i kako dolikuje i onda se trpati sa UH i mastima JE GLUPOST!!!!

ti kao dete trea da jedes 500-600 gr mesa,10 ak belanca od toga 3 cela.3 merice proteina,200 gr pirinca ili krompira maximalno 300 ne kuvane mere, riba,pola ella ili ceo ella sir,bcaa.creatin,glutamin, i DA VIDIS KAKKO SE RASTE..
PUSTI GLUPOSTI I SAVETE RETARDA

Offline ssijak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 321
  • Gender: Male
Odg: premium whey od sci-mentora
« Reply #8 on: May 20, 2010, 05:31:21 PM »
po xxxxxxxx put
meriti kalrije vi kao pocentici i nadokandjivati iste zato jer nemate para da jedete kako treba i kako dolikuje i onda se trpati sa UH i mastima JE GLUPOST!!!!
...

Pa to sam i napisao, 2200cal sam lupio kao primer da bi video koliko bi morao da se natrpa sa UH da bi imao suficit ako jede tako malo proteina (na stranu i brdo drugih razloga sto ih treba biti vise). Naravno da sam mislio da je lose to.
A ovo dole sto si nabrojao jedem manje vise tako, +ovsene, + salate, + bademi, +omega3 (ako je bilo namenjeno meni), samo -kreatin, -deo rize, varijacije za skidanje masti.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: premium whey od sci-mentora
« Reply #9 on: May 20, 2010, 05:38:47 PM »
ma jebo suficit
jedi meso i jaja i uzimaj dobre suplemente
a racunanje pusti keyborad sturcnjacima