EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Welness Keks  (Read 10337 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: Welness Keks
« Reply #10 on: December 03, 2009, 01:22:21 PM »
napisao je u drugoj temi da ima 12 god

Offline ivanx3m

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 141
  • Gender: Male
Odg: Welness Keks
« Reply #11 on: December 03, 2009, 01:24:13 PM »

Vukasine,

ja se ne bih toliko brinuo oko takvih sitnica kao sto je taj keks. Imas tek 12 godina, bavis se fudbalom i tesko da ce ti taj keks bilo kako skoditi.

A ako je pitanje generalno, u smislu sta mislimo o samom proizvodu, moj stav po pitanju integralnih proizvoda u zemlji Srbiji je krajnje skeptican. Mogu da napisu na kutiji sta god hoce, ja glavu dajem ako je to i priblizni sastav. Cisto sumnjam da ce neko odgovarati ako sastav nije kao na deklaraciji. Cist marketing! Integralni hlebovi kakaom i bojama obojeni, a u sustini od belog brasna. Cast izuzecima! Sokovi 100% voca, ista stvar. Ono sto je zaista 100% voca tesko da se moze kupiti za 100 din.
Uzmi papir i stavi jedan taj keks da odstoji neko vreme da vidis koliko masti ce se iscediti iz njega.

Ali kad se setim da sam ja u tvojim godinama najvise voleo Eurokrem i mleko za dorucak, a posle rucka dohvatim ostatak i kasikom ispraznim kanticu, mogu ti reci samo: Uzivaj i detinjstvu! ;-)

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Welness Keks
« Reply #12 on: December 03, 2009, 05:24:54 PM »
Odakle ti do da "dete" ima 12 godina?

citam jos ponesto
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Welness Keks
« Reply #13 on: December 03, 2009, 05:58:54 PM »
Nemoj ti puno milana da slusas ... i on je tako uzivao u detinjstvu pa vidi na sta sad lici  :nonono:  :evillaugh:

od kad si presao u musku teretanu i poceo da nosis air max postao si skroz zajeban  :blowkiss:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: Welness Keks
« Reply #14 on: December 26, 2009, 04:15:33 PM »
lako moze da se sazna koliko ima godina... samo treba znati gde proveriti  ;) ;) ;)
ja mislim da ima max 14
HAHAHAHAHAH koji LiK HAHAHAHA
Champions Train Losers Complain.