EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Trening moj plan, moja tema  (Read 86433 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pajseras

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 129
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #170 on: April 30, 2012, 12:02:12 AM »
Nisam bas u toku,ali vidim da je nesto oko podlaktice i tvog programa. Ne znam kakav si sa vremenom i ostalim,ali ako vec ne radis partije posebno,zasto ne spojis ledja i biceps,pa tu ubacis i podklakticu i npr.triceps i bices i tu ubacis podlakticu,stim da ledja radis ranije...

Tacno ,ali ipak sve mu je jedno gde ce da radi podlakticu , samo je vazno da bude minimum 2 puta nedeljno  :yes:

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #171 on: April 30, 2012, 08:45:41 PM »
Braco jedno dobro pitanje:
Npr danas sam imao tako los dan po pitanju ishrane i da li  je bolje ne vjezbati danas, da ne potrosim te kalorije sta vec to sto sam pojeo.

Da li je bolje sutra odraditi, kada cu imati ok ishranu, nemojte racunati prvi maj :P  ?

Offline Pajseras

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 129
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #172 on: April 30, 2012, 09:14:50 PM »
Braco jedno dobro pitanje:
Npr danas sam imao tako los dan po pitanju ishrane i da li  je bolje ne vjezbati danas, da ne potrosim te kalorije sta vec to sto sam pojeo.

Da li je bolje sutra odraditi, kada cu imati ok ishranu, nemojte racunati prvi maj :P  ?


Pa za 1. maj valjda najbolja ishrana , tad se samo meso jede  :yes:

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #173 on: April 30, 2012, 09:39:13 PM »


Pa za 1. maj valjda najbolja ishrana , tad se samo meso jede  :yes:

Pa jeste to, ali ima i vina i onda prefosirsas i ode u . sve :D !hahahha

De mi bo odgovori na ono pitanje :) !

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #174 on: April 30, 2012, 09:46:53 PM »
Pa jeste to, ali ima i vina i onda prefosirsas i ode u . sve :D !hahahha

De mi bo odgovori na ono pitanje :) !
Izvini ako smem da pitam.....da nisi mozda iz Bosne???
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline Pajseras

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 129
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #175 on: April 30, 2012, 09:47:48 PM »
Pa jeste to, ali ima i vina i onda prefosirsas i ode u . sve :D !hahahha

De mi bo odgovori na ono pitanje :) !

Iskreno ,sve to zavisi od toga kako se ti osecas , ja nekad i kad ne jedem lepo mogu da treniram bolje nego kad jedem perfektno ..

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #176 on: April 30, 2012, 10:12:44 PM »
Ali cuo sam od nekog davno, da ako ne uneses dovoljno kalorija proteina cega vec nebittno i plus odradis trening a nisi imao dobru ishranu onda mrsas :/

Offline Pajseras

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 129
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #177 on: April 30, 2012, 10:37:11 PM »
Ali cuo sam od nekog davno, da ako ne uneses dovoljno kalorija proteina cega vec nebittno i plus odradis trening a nisi imao dobru ishranu onda mrsas :/

Pa pazi , uvek je bolje da jedes dobro , a ovo za kalorije jeste manje-vise tacno , ako potrosis vise nego sto uneses normalno je da mrsas  ;)

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #178 on: May 01, 2012, 08:35:35 PM »
Ne znam jesu li bolja pitanja ili odgvori... bez ikakve zlonamere, ova tema zvuci kao neka sprdnja ...

elem

Ali cuo sam od nekog davno, da ako ne uneses dovoljno kalorija proteina cega vec nebittno i plus odradis trening a nisi imao dobru ishranu onda mrsas :/




Ne zivis za jedan dan i mnogo je veci uticaj na tvoje telo od cinjenice sta si DANAS  jeo i kako si DANAS trenirao. Tako da cak i ako lose jedes, a odradis trening taj dan, NECES se osusiti, smrsati, propasti itd.


A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Pajseras

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 129
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #179 on: May 01, 2012, 09:21:41 PM »
Ne znam jesu li bolja pitanja ili odgvori... bez ikakve zlonamere, ova tema zvuci kao neka sprdnja ...

elem




Ne zivis za jedan dan i mnogo je veci uticaj na tvoje telo od cinjenice sta si DANAS  jeo i kako si DANAS trenirao. Tako da cak i ako lose jedes, a odradis trening taj dan, NECES se osusiti, smrsati, propasti itd.


A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:

Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...