EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moj log treninga  (Read 89744 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #250 on: August 03, 2008, 09:13:34 PM »
To mozda za 3 godine ali za sad  :nonono:  .Ali jel si video filmic sto sam napravio  ;)
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: Moj log treninga
« Reply #251 on: August 03, 2008, 09:26:51 PM »
To mozda za 3 godine ali za sad  :nonono:  .Ali jel si video filmic sto sam napravio  ;)

Meni je gotivan,ali opet,to moze biti sto si mi drugar..... :lol:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #252 on: August 23, 2008, 03:08:13 PM »


Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #253 on: July 06, 2009, 05:43:28 PM »
danas,onako,resio da probam keca benc..dugo,ali bas dugo nisam presao 100kg i to kad radim ravni benc a to je bilo mozda 1 u tri nedelje..uglavnom radim do otkaza..stavio 130,most koliko sam god mogao,bez pete na podu,spustio u nivou bradavica,malo uzi hvat,lako ga odlepio od grudi a tesko zakljucao..tj najteze mi bilo na 15ak cm od grudi
jebeno je dobar osecaj
radicu
naredne tri nedelje floor malo,kosi benc i potiske bucicama..i dalje potisak za ramena jako..max mi je nekih 90kgx3 sad,mada razmisljam da radim te tri nedelje samo sa bucicama..najvece su 30kg al nema veze..montiracu 35+
mozda i gurnem 140 :D
jes ambiciozno al nista ne kosta probati :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #254 on: July 06, 2009, 06:24:20 PM »
Dobro se vratio  :lol: :lol: :lol:...
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: Moj log treninga
« Reply #255 on: July 06, 2009, 11:50:43 PM »
danas,onako,resio da probam keca benc..dugo,ali bas dugo nisam presao 100kg i to kad radim ravni benc a to je bilo mozda 1 u tri nedelje..uglavnom radim do otkaza..stavio 130,most koliko sam god mogao,bez pete na podu,spustio u nivou bradavica,malo uzi hvat,lako ga odlepio od grudi a tesko zakljucao..tj najteze mi bilo na 15ak cm od grudi
jebeno je dobar osecaj
radicu
naredne tri nedelje floor malo,kosi benc i potiske bucicama..i dalje potisak za ramena jako..max mi je nekih 90kgx3 sad,mada razmisljam da radim te tri nedelje samo sa bucicama..najvece su 30kg al nema veze..montiracu 35+
mozda i gurnem 140 :D
jes ambiciozno al nista ne kosta probati :)

Samo udri floor i kosi/sve uzi hvat za sirinu sake od normalnog/,pa rotiraj sa bucicama i sigurno ce da bude.

Nego,kako su SQ i DL?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #256 on: July 07, 2009, 02:29:13 AM »
Dobro se vratio  :lol: :lol: :lol:...

ovo je vanredna situacija..i dalje tvrdim da sam zdraviji sa ovim nacinom treninga..cak mi je i najbolji zg deadlifter,ninja :) rekao jednom da je shvatio sta sam mislio kad sam mu rekao o bb bencu i bolovima u ramenima :)

@aragorn

mislio sam da i dalje radim grudi u 1 treningu,da nemam klasican benc dan,vec da samo jednu od vezbi koje radim zamenim floorom a kosi potisak bih svakako radio..ovo je verovatno rezultat forsiranja kosih potisaka,sto bucicama,sto sipkom..danas sam uradio kosi benc u poslednjoj seriji 100x5..floor benc i kosi  bih radio svaki put..floor uvek sipka a kosi potisak bih radio jednom bucice a jednom sipka da uklopim tako da kad radim kosi potisak bucicama floor press bude glavna vezba i obrnuto..u poslednje vreme,floor je nasao mesto u treningu mnogih bildera koje zanima i snaga,koji se vode old school metodama treninga

cucanj i dl...cucanj retko radim,spao sam u obe vezbe..cucanj 180 mogu u pola noci..vec sve preko toga bi bio problem..i kad uradim 180 taj levi erektor mi je zgrcen danima posle sto mi jako ubija psihu oko toga da li mi se nesto desava sa nervima i da li to ima uticaj na bolje pogadjanje svih misica na levoj strani tela par dana posle tog cucnja dok je erektor zgrcen

dl mi ne pravi takav problem,a i njega cesce radim jer ga vise volim..210-220 sad max...,samo senka od nekadasnjih 250 kg i 200x5 bez pojasa i ostalih igranja sa tim tezinama..to je bila raw power :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #257 on: July 07, 2009, 02:30:12 AM »
a da,natural sam jos neko vreme  :rolleyes01:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #258 on: July 07, 2009, 03:02:29 AM »
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #259 on: July 07, 2009, 03:23:00 AM »
:rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

gle ga ovaj dundjerski sto mi izvlci recenice iz konteksta  :pullhair:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380