EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Vjezbe za definiciju  (Read 4554 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Marko8721

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Vjezbe za definiciju
« on: May 24, 2012, 04:25:30 PM »
Vjerovatno da je ovakva ili slicna tema vec na forumu,izvinjavam se ako je dupla.Visok sam oko 1.83cm,imam 79-80 kg...Mislim da je to za moju visinu dobro.Malo sam se bio ugojio (stomak najvise),pa sam poceo sa treninzima vec pocetkom Marta,tacnije ranim trcanjem 4 puta nedjeljno,po oko 5km...ishranu sam korigovao (malo varam,ali to su oni ''filteri'' koje dopustim sebi jednom nedjeljno da pojedem npr.neki kolac, (jer su kolaci jedino slatko sto volim)),izbacio sam tijesta,palacinke,sokove,gazirano inace ne volim,kao ni cips,smoki,stapice i ostale grickalice,tako da mi to nije problem....i dosao sam na kilazu kojom sam skoro pa zadovoljan.E sad bih da malo oblikujem svoje tijelo.
Dakle,nije mi cilj da imam ogromne misice,zelim malo da dobijem na misicnoj masi i da ih oblikujem.Za taj moj cilj,da li moram ici u teretanu?Tacnije ,da li i koliko mogu postici,radom sklekovima,da li mogu njima formirati grudi i ruke...i konkretno me zanima ucinak ''kucnih vjezbi'',jer sam za teretanu jako lijen,a i nervira me guzva.
Zahvaljujem na pomoci!

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Vjezbe za definiciju
« Reply #1 on: May 24, 2012, 05:18:52 PM »
Pa kad vec ima tema na ovu foru sto je ne procitas onda???
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline Marko8721

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Odg: Vjezbe za definiciju
« Reply #2 on: May 24, 2012, 08:10:30 PM »
Pa zato legendo jer je ne vidim a ima milion tema,zato sam se unaprijed izvinio.Administratori ce znati sto treba da urade ako ima,ti se nemoj opterecivati.