EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: nglwings- Dnevnik ishrane  (Read 3467 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nglwings

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
nglwings- Dnevnik ishrane
« on: October 25, 2010, 03:38:16 PM »
Pozdrav za sve vas!
Hmm... moja prica...
Cao,ja sam Bojana imam 23 godine,student sam Elektronskog Fakulteta u Nisu...nije mi prvi put da trazim pomoc za foruma,ALI sam na ovom forumu primetila da vi uopste ne pricate o dijetama vec o zdravoj ishrani sto je mene odusevilo.Kao mala sam bila da ne kazem Buca ali imala sam koji visak,sa devet godina sam krenula da treniram kosarku...i od tada krece ta neka aktivnost sve do kraja srednje skole...kada dolazi fax,sto se meni nije svidelo jer sam dobila 12kg za 2 godine.Drazala sam UN dijetu nekih mesec ipo dana i skinula 5kg,nisu se vratila(Hvala Bogu)...sada zelim da se vratim na tu neku moju staru kilazu.Visoka sam 170cm,imam 69kg...htela bih da dodjem do cuvenih 58-9kg ali ne skodi ako bih imala i 62kg...nije mi bitno vreme za koje cu da skinem kg ali zelim da se to desi na zdrav nacin.Inace sam dosta probirljiva sto se tice hrane,povrce bas ne volim da jedem(jedem krastavce,kupus,boraniju,pasulj i to je) :( nisam zavisna od slatkisa,u nedelju dana se zazelim neke cokoladice,ali obozavam da grickam cips i smoki... :D Inace se hranim u studenskoj menzi,ali posto zelim da krenem zdravo,isla bih samo za rucak u menzu a ostalo bih spremala kod kuce,posto je u menzi dosta masna hrana.Dorucak bih krenula sa pahuljicama i mlekom,ali me muci vecera i oko toga sam htela da pricam s vama...sta smem,do kada smem i koliko smem da jedem.Inace,trenutno nisam finansijski dobra da mogu da se luksuziram sa teretanama i nekom dijetom,zato sam i htela da popricam o svim tim sitnicama da bi me to sve nekako manje kostalo.Spremna sam da vezbam ujutru kad ustanem jer sam cele nedelje na predavanjima popodne do nekih 21-22h...da li je to uredu da vezbam ujutru?
Jos nesto,primetila sam da se spominje stitasta zlezda,sa nekih 9-10 godina mi je receno u BG da je meni zlezda usporena i zbog toga sam koristila jod,nekih 2-3 godine...posle 14 godina sam dosla ovde u Nisu na endokrinologiji da proverim sve to za zlezdom i receno mi je da mi je da mi je zlezda ok i da imam samo zadebljanje na vratu...tako da meni sada nista nije jasno.  :dunno:  Osecam se oke,T3 i T4 su mi uredu...tako da kao nemam problema sa zlezdom...samo tako od malena imam to neko zamaranje,uz stepenice,kada trcim...dosta brzo krene to neko tesko disanje...I eto to je sve sto sam imala da kazem,pa ako mogu da dobijem te neke savete,kako da krenem da li je oke kao sto sam isplanirala?Koliko puta nedeljno da vezbam...(najveci problem su mi butine i stomak...)preporucite neke vezbe...ako se setim jos neceg pitacu kasnije. Ljubim VAS!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: nglwings- Dnevnik ishrane
« Reply #1 on: October 25, 2010, 04:38:10 PM »
posalji mi neku fotku na mail da te vidim
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline nglwings

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
Odg: nglwings- Dnevnik ishrane
« Reply #2 on: October 25, 2010, 05:20:43 PM »
juuu,sto me sramotaaaa...kakvu sliku...uopste negde gde se vidim cela ili...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: nglwings- Dnevnik ishrane
« Reply #3 on: October 25, 2010, 06:23:18 PM »
ajde manje vise za ishranu znas,to cemo ispraviti
moj savet ti je da sto pre pocnes da korigujes to i da pocnes da vezbas sa tegovima, imas dosta posla nije neki haos i strasno ,ali si devojka, mada i svaka zeli da izgleda bolje nego juce
sto se mene tice racunaj na moju pomoc, ali sve je na tebi
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline nglwings

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
Odg: nglwings- Dnevnik ishrane
« Reply #4 on: October 26, 2010, 12:22:05 AM »
Huuu...ostro...uvek sam dobijala recenice pa daj ne treba tebi toliko. :) ali ok,ovo ce bar da utice na mene.Pa da krenemo...
Dorucak: nek to budu pahuljice s mlekom ili jogurtom(inace ne volim bas mnogo da jedem ujutru)
Rucak: rekli smo menza (ali samo po onome sto si dao u temi kako smrsati(sta smem i sta ne))
Vecera: pojma nemam (molim SAVET)
Uzine:ujutru izmedju rucka i dorucka neka vocka
A izmedju vecere i rucka mogla bih neki integralni keks,Bake Rolls,nesto tako i onda cuvena vecera...
Vezbe ujutru...ako mozes prepruci nesto,ja radim cindy crawford.
To je za sada.Cilj ove nedelje-BEZ CIPSA I SMOKIJA!
P.S. Ne pijem kafu,ne pijem alkohol(samo slava ili rodj),i ne pusim...i ne pijem gaziranoi sokove koji su iz tetrapaka i sl. :D (to ne dajem sebi kao kaznu nego to uopste ne konzumiram) :blush:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: nglwings- Dnevnik ishrane
« Reply #5 on: October 26, 2010, 07:29:21 AM »
dobro idemo par dana ovako, pa cemo da promenimo
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline nglwings

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
Odg: nglwings- Dnevnik ishrane
« Reply #6 on: October 26, 2010, 11:29:38 AM »
A vecera???

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: nglwings- Dnevnik ishrane
« Reply #7 on: October 26, 2010, 01:39:41 PM »
mozes
meso i salate
sira
jaja
jogurt
tuna
svasta po malo itd
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline nglwings

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
Odg: nglwings- Dnevnik ishrane
« Reply #8 on: October 26, 2010, 09:56:32 PM »
Oke,hvala to mi je trebalo.Od oke ishrane danas nista.Nisam isla u kupovinu,trebala sam da znam sta da kupim za veceru.Od sutra...
Ukoliko je neki problem da odgovaras na moja pitanja slobodno reci i iskljuci ovu temu...jer ja sam ovde da bih dobila savete...ove kometare koje si mi ti napisao moze svako da mi kaze...sve strpas u jednu recenicu...a ja od toga nista ne dobijem.Bitno mi je da znam da li ja pravilno krecem sa svim tim stvarima...pitala sam i jos na pocetku da li je ok raditi vezbe ujutru jer samo tada imam vreme za to,nisam dobila odg.Na drugim temam sve opsirnije odgovaras,zato sam i dosla ovde.Ako ti nisi u mogucnosti,moze neko drugi.Ako ne ide tako,slobodno delete ovu temu.Pa cu da idem po svome...Hvala!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: nglwings- Dnevnik ishrane
« Reply #9 on: October 26, 2010, 10:55:41 PM »
jos se i ljutis, to nije bas i posteno..  :bored:
ipak ja ovo radim free i kada stignem..
odgovaram ti ono sto moze ono sto je nepravilno i eventualno moze da pokvari neki tvoj napredak.
nekada mi nesto promakne, ali nije smrt da sama potrazis..

da, mozes ujutru da vezbas, u stvari mozes da vezbas kada kod ti to slobodno vreme dozvoljava, jer ako ti ja sada kazem vezbaj u 15 h, sta onda..
neces da vezbas.naravno da hoces ali kada to TI mozes.
vezbaj kada stignes i procenis da to nece remetiti neki tvoj primarni  cilj, jer je ovo sekundarno dok ne zavrsis faks..



Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap