EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: UH  (Read 173484 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline invplg

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: UH
« Reply #260 on: January 14, 2013, 03:35:10 PM »
Da, 500 kalorija u deficitu(pola kile nedeljno) i jedi 100 do 150g proteina.

To ti je najbezbednija varijanta i sad zavisi koliko imas kila viska.. ali nemoj preko 5 kila mesecno recimo

Offline nikola1992

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #261 on: January 14, 2013, 05:10:54 PM »

Pozdrav, imam pitanje pa da ne pokrecem novu temu postavicu ovde.

 Da li postoji neki nacin da ishranom i treningom smanjujem body fat a povecavam ili koliko toliko odrzavam msicnu masu ?:)

Da, 500 kalorija u deficitu(pola kile nedeljno) i jedi 100 do 150g proteina.

To ti je najbezbednija varijanta i sad zavisi koliko imas kila viska.. ali nemoj preko 5 kila mesecno recimo

 :suicide:
Pa nemaju priblizan izgled jer treniraju bas kao sto je ovde okacen trening cak i vise..gledaju kojekakve gluposti po netu....rade kardio do besvesti...nemaju pojma sta jedu i koliko jedu i tako dalje da ne nabrajam sad milion je razloga zasto ljudi ne napreduju u teretani.

na kraju krajeva na sebi sam iskusio......rade ljudi pregibe mlate onim bucicama..aa ne mogu ovamo 3 zgiba da urade kako treba, cucanj i osnovne vezbe...ostaju u teretani po 2 sata i tako...ne spavaju dovoljno, po ceo dan pored kompa....sve je to stres veliki za organizam aa pod stresom neces napredovati kako treba i da je sve perfektno


cista klopa 3 obroka ..teretana 3 puta nedeljno osnovne PL vezbe i tezis da budes sto jaci...pominjao je to Milan kako on misli da treba da treniraju natural ljudi  samo heavy duty...

A inace meni je najveci problem stres i mislim da cu jos vise da naprdujem ako se njega resim....

i da zaboravio sam mao njih je istrajno u svemu ovome...treba nanizati godine rada zato sam i rekao za 5-10 godina ja sam siguran da cu biti jako bolji nego sada(mozda ce mi i vise trebati nznm)

FOREVER NATURAL, EVERYTHING IS IN YOUR HEAD   STRPLJEN SPASEN

Offline BUKAS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 983
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #262 on: January 14, 2013, 05:33:40 PM »
@invlpg ti si se tako isekao i povecao misicnu masu?
Long live Galenika!

Bukas- Lični trener
https://www.facebook.com/BUKAS88?ref=aymt_homepage_panel

Free Fighters Gym- FFG Novi Sad

Offline KimiMML

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
Odg: UH
« Reply #263 on: January 14, 2013, 07:07:14 PM »
:suicide:
aha, znaci na mojih 93 kg, dnevno bi trebalo da unesem 2400 kcal,i to samo smanjim za 500 i dobijem nekih 1900.. naravno povecam unos proteina... cilj mi je inace da kolko tolko "ocrtam" trbusnjake. hvala ti

Offline invplg

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: UH
« Reply #264 on: January 15, 2013, 12:10:34 AM »
@invlpg ti si se tako isekao i povecao misicnu masu?

Tacno tako... -500 kalorija ~140g proteina dnevno, bez secera i losih masti i uspeh je zagarantovan.(IF rezim bi ti pomogao jos)

Offline nikola1992

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #265 on: January 15, 2013, 12:32:59 AM »
aha, znaci na mojih 93 kg, dnevno bi trebalo da unesem 2400 kcal,i to samo smanjim za 500 i dobijem nekih 1900.. naravno povecam unos proteina... cilj mi je inace da kolko tolko "ocrtam" trbusnjake. hvala ti

 :hitself:

Tacno tako... -500 kalorija ~140g proteina dnevno, bez secera i losih masti i uspeh je zagarantovan.(IF rezim bi ti pomogao jos)

koliko si misica nabacio dok si se SEKO ?  :lol: daj sliku neku ?

 
Pa nemaju priblizan izgled jer treniraju bas kao sto je ovde okacen trening cak i vise..gledaju kojekakve gluposti po netu....rade kardio do besvesti...nemaju pojma sta jedu i koliko jedu i tako dalje da ne nabrajam sad milion je razloga zasto ljudi ne napreduju u teretani.

na kraju krajeva na sebi sam iskusio......rade ljudi pregibe mlate onim bucicama..aa ne mogu ovamo 3 zgiba da urade kako treba, cucanj i osnovne vezbe...ostaju u teretani po 2 sata i tako...ne spavaju dovoljno, po ceo dan pored kompa....sve je to stres veliki za organizam aa pod stresom neces napredovati kako treba i da je sve perfektno


cista klopa 3 obroka ..teretana 3 puta nedeljno osnovne PL vezbe i tezis da budes sto jaci...pominjao je to Milan kako on misli da treba da treniraju natural ljudi  samo heavy duty...

A inace meni je najveci problem stres i mislim da cu jos vise da naprdujem ako se njega resim....

i da zaboravio sam mao njih je istrajno u svemu ovome...treba nanizati godine rada zato sam i rekao za 5-10 godina ja sam siguran da cu biti jako bolji nego sada(mozda ce mi i vise trebati nznm)

FOREVER NATURAL, EVERYTHING IS IN YOUR HEAD   STRPLJEN SPASEN

Offline invplg

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: UH
« Reply #266 on: January 15, 2013, 12:26:04 PM »
Nikola, znam da ti je tesko da se spustas na moj nivo, ali molim te, daj mi barem hint u cemu je problem, gde to katastrofalno gresim

Offline BUKAS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 983
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #267 on: January 15, 2013, 01:04:10 PM »
@invplg Koliko si tezak i visok?
Long live Galenika!

Bukas- Lični trener
https://www.facebook.com/BUKAS88?ref=aymt_homepage_panel

Free Fighters Gym- FFG Novi Sad

Offline invplg

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: UH
« Reply #268 on: January 15, 2013, 01:19:04 PM »
@invplg Koliko si tezak i visok?

194 91 godinu i po dana staza u teretani

objasni mi sta je pogresno -500 kalorija


Offline BUKAS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 983
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #269 on: January 15, 2013, 01:28:32 PM »
Na tu visinu ti treba jedno 5+kg sa %bf maksimum 10, da bi moglo da se prica o nekoj misicnoj masi i to koja je u pocetnoj fazi "izrade".
Long live Galenika!

Bukas- Lični trener
https://www.facebook.com/BUKAS88?ref=aymt_homepage_panel

Free Fighters Gym- FFG Novi Sad