EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Dorucak  (Read 9170 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dejan92

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Male
Dorucak
« on: November 16, 2008, 10:44:25 PM »
Poz svima ;)
Zanima me da li je ovo dobar raspored ishrane za dorucak:
Ovsene pahuljice - 100 ili 150 gr , sa obicnim mlekom tj sa vise masti ( nije onaj "Ella")  :rolleyes01:
2 Bonzite
1-2 Banane
3 Kasike meda
I kako kad pojedem po 2,3 belanca..

Hvala unapred.
Dobio sam 7kg za 1 mesec:) Idemo dalje:)

Offline Dejan92

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Male
Odg: Dorucak
« Reply #1 on: November 18, 2008, 01:29:05 AM »
Niko nema odgovor ? :(
Dobio sam 7kg za 1 mesec:) Idemo dalje:)

Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: Dorucak
« Reply #2 on: November 18, 2008, 01:44:05 AM »
Previse UH...
Izbaci banane, a ubaci jos 2-3 belanca...
Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Dorucak
« Reply #3 on: November 18, 2008, 01:49:08 AM »
ne znamo jel mrsavis ili radis masu ili nesto trece
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Dejan92

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Male
Odg: Dorucak
« Reply #4 on: November 18, 2008, 09:29:45 AM »
Radim na masi jer imam oko 58kg na 178cm :S
Dobio sam 7kg za 1 mesec:) Idemo dalje:)

Offline milan90sd

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 181
  • Gender: Male
Odg: Dorucak
« Reply #5 on: November 18, 2008, 10:15:28 AM »
sto kaze ovaj lik izbaci banane dodaj jos belanceta
i onda se pobijes....i batine dobijes onako pijan

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Dorucak
« Reply #6 on: November 18, 2008, 12:13:55 PM »
Poz svima ;)
Zanima me da li je ovo dobar raspored ishrane za dorucak:
Ovsene pahuljice - 100 ili 150 gr , sa obicnim mlekom tj sa vise masti ( nije onaj "Ella")  :rolleyes01:
2 Bonzite
1-2 Banane
3 Kasike meda
I kako kad pojedem po 2,3 belanca..

Hvala unapred.

 ok je otprilike,treba ti kalorija,dok ne dodjes do neke granice kad pocnes da jedes ciste kompleksne uh
vama koji tesko nabacujete masu moze i da se oprosti neki junk s vremena na vreme
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Dorucak
« Reply #7 on: November 18, 2008, 01:56:21 PM »
Poz svima ;)
Zanima me da li je ovo dobar raspored ishrane za dorucak:
Ovsene pahuljice - 100 ili 150 gr , sa obicnim mlekom tj sa vise masti ( nije onaj "Ella")  :rolleyes01:
2 Bonzite
1-2 Banane
3 Kasike meda
I kako kad pojedem po 2,3 belanca..

Hvala unapred.
zasto jednostavno ne jedes plazmu i mleko, ili keks i mleko ima sve potrebne materije da nabacis kilograme..kada dodjes do nekih 70 kg onda menjaj dorucak....
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: Dorucak
« Reply #8 on: November 18, 2008, 05:47:52 PM »
Ili samo jedi ovesne, pa za 30 min neku uzinu pa za 30 min neki jaci obrok, oni fazoni riba, piletina itd...jedes manje obroke vise puta time ces svo vreme imati konstantno snabdevanje svime potrebnim, sad zavisi da li imas vremena za to...

ok je otprilike,treba ti kalorija,dok ne dodjes do neke granice kad pocnes da jedes ciste kompleksne uh
vama koji tesko nabacujete masu moze i da se oprosti neki junk s vremena na vreme

Moze se oprostiti, al mora da se ima mera, ne sme da ti se dopadne masa koja je u sustini salo tesko ces je skinuti, a mozda i ne primetis da ti krece salo ko ludo, kao i ja prvi put kad sam krenuo da dobijam na masi, upropastio sam defku maximalno, a to nije poenta...ako uzimas junk food pazi se u kojoj meri i slikama je najbolje da pratis napredak u definiciji, a brojkama u masi..

zasto jednostavno ne jedes plazmu i mleko, ili keks i mleko ima sve potrebne materije da nabacis kilograme..kada dodjes do nekih 70 kg onda menjaj dorucak....

Najprosce moguce je obicno najbolje...

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Dorucak
« Reply #9 on: November 18, 2008, 08:02:27 PM »
Quote
Moze se oprostiti, al mora da se ima mera, ne sme da ti se dopadne masa koja je u sustini salo tesko ces je skinuti, a mozda i ne primetis da ti krece salo ko ludo, kao i ja prvi put kad sam krenuo da dobijam na masi, upropastio sam defku maximalno, a to nije poenta...ako uzimas junk food pazi se u kojoj meri i slikama je najbolje da pratis napredak u definiciji, a brojkama u masi..

pa cek kad krenes na masu naravno da ne mozes da zadrzis linije kao i kad si definisan
pretpostavljam da je momak onaj tip koji tesko nabacuje masu tj hardgainer..doduse jos je mlad
ugljeni hidrati su masa..zato rekoh njemu i moze da radi slobodnija ishrana,ali ne stalno naravno..
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380