EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Med i Cimet  (Read 25937 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Med i Cimet
« on: March 09, 2009, 10:30:51 AM »
Ljudi jesteli culi o ovom da med i cimet pomazu u regulaciji telesne tezine... :bored: :)
To mije reko jedan kolega iz teretane. on je nekad se takmicijo u bodibildingu...JEDAN OD USPEHA JE u Novomsadu jos kad je bio rat..
bijo je prvi i trebo tad ici na evropsko pr. al nas savez nije imo novaca,a znate da je tad bio glupi rat u RS...
tako da je odusto od zlatne medalje i uzo 2 mesto... on se zove BRDAR N.... E covek se nako 10 godina vraca
u teretanu sa 25 kg viska, i iza kratko vreme jedno 3 mjeseca lepo omrsavi, i izdefinise, ja se u cudu cudim i pitam kako je uspio, i on bi objasni za ovaj recept.... al kaze uz naravno odgovarajucu ishranu... :yes:

e posto sam bio skeptican i nisam mogo da verujem ja malo istrayivo po netu, i necete verovati da ima bezbroj adresa i foruma koji preporucuju ovaj hit kod mrsavljenja... i evo nisam naso na nasem forumu da ima o tome ista pa da podelim s vama ovaj recept... i da vidim sta mislite o ovom... ;)

Napitak za mršavljenje
Pola kašičice cimeta preliti šoljom ključale vode, poklopiti i ostaviti da odstoji 30 minuta. Kad se ohladi, dodati kašiku meda. Pola šolje popiti neposredno pred spavanje, a drugu polovinu poklopiti i ostaviti u frižider. Ujutru, na prazan stomak, popiti preostalu količinu napitka, ali nipošto ne podgrevati-uzeti ga hladnog ili ostaviti da se ugreje na sobnoj temperaturi
ukucate na google MED I CIMET i sve ce vam biti jasno.. :yes: :rolleyes01:

Ljudi pisite sta mislite o ovom... moracu probati ovo...  PoooZ
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Med i Cimet
« Reply #1 on: March 09, 2009, 02:22:45 PM »
pa google izbacuje da je ova kombinacija dobra za koje kakve stvari, ne samo za mrsavljenje, i sigurno jeste s obzirom na to da je med zdrav. ali meni ovo opet zvuci kao "carobni napitak" a u to sam prestala da verujem. za cimet znam da podstice metabolizam, kao i gomila drugih zacina, ljute papricice itd, ali bez adekvatne ishrane tesko da ce ovo da te otopi. a sa druge strane uz odgovarajucu ishranu ovo ti ne treba. nemam pojma  :dunno:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Med i Cimet
« Reply #2 on: March 09, 2009, 02:33:54 PM »
I zeleni caj je dobar i potpomaze u gubljenju masnih naslaga, ali recimo on ce ti od 10 Kg pomoci da se resis mozda pola kilograma (slucajno sam bubnuo cifru), naravno pod uslovom da se pridrzavash ishrane i kardio treninga.

Bas ovih dana gledam telesop i prodaju idiotima flastere koji eto imaju extrakt zelenog caja, a on pomaze u gubljenju kila pa cete zahvaljujuci njemu smrshati ko zna koliko za 1. mjesec, a naravno necete se nichega odricati...kakav idiotizam.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Milos_Miletic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 675
  • Gender: Male
  • "Im big because im strong" Levrone
Odg: Med i Cimet
« Reply #3 on: March 09, 2009, 04:14:35 PM »
Stvarno,kad vidim one fore izgubite 10 kg za mesec dana ne odricuci se omiljene hrane...ne znam
I oni cajevi zmajevi :)
"Unleash the beast within
I walk around with the strength of 100 men
You better run before I count to ten"

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Med i Cimet
« Reply #4 on: March 10, 2009, 12:19:23 AM »
pa google izbacuje da je ova kombinacija dobra za koje kakve stvari, ne samo za mrsavljenje, i sigurno jeste s obzirom na to da je med zdrav. ali meni ovo opet zvuci kao "carobni napitak" a u to sam prestala da verujem. za cimet znam da podstice metabolizam, kao i gomila drugih zacina, ljute papricice itd, ali bez adekvatne ishrane tesko da ce ovo da te otopi. a sa druge strane uz odgovarajucu ishranu ovo ti ne treba. nemam pojma  :dunno:

Jeste,ali opet sta gubis ako pokusas ?:) ni ja nisam pristalica tih svemirnih napitaka,ali ovo cu bas probati.
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Med i Cimet
« Reply #5 on: March 10, 2009, 08:58:31 AM »
naravno  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Med i Cimet
« Reply #6 on: March 10, 2009, 10:40:04 AM »
Uvek treba pokushati ako nishta ne koshta...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: Med i Cimet
« Reply #7 on: March 10, 2009, 11:36:42 AM »
aravno da nepostoje carobni napitci... :nonono:
to zna svako... cak i moj deda... :lol:
al ovo kao pomaze naravno uz odgovarajucu ishranu... da ti pomogne i ubrza napredak...
ovo cu poceti da probam od sl. sedmice. pa vam javim kako ide.. trenutno sam na defki i ovako mi ide dobro.. mada malo je nesto stalo, al sve u svemu ide polako. vazno mi je da negubim puno na m.m.

tjeobi da pitam: jel moze se za dorucak sa zobenim, i jogurtom0,5%m.m. pomjesati neko voce
izmiksana<jabuka, jagoda , visnja, itd... kad si na defki...
malo mi dosadio onaj isti ukus zobi i jaja...
PoooZ ;)
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: Med i Cimet
« Reply #8 on: March 10, 2009, 11:48:01 AM »
aravno da nepostoje carobni napitci... :nonono:
to zna svako... cak i moj deda... :lol:
al ovo kao pomaze naravno uz odgovarajucu ishranu... da ti pomogne i ubrza napredak...
ovo cu poceti da probam od sl. sedmice. pa vam javim kako ide.. trenutno sam na defki i ovako mi ide dobro.. mada malo je nesto stalo, al sve u svemu ide polako. vazno mi je da negubim puno na m.m.

tjeobi da pitam: jel moze se za dorucak sa zobenim, i jogurtom0,5%m.m. pomjesati neko voce
izmiksana<jabuka, jagoda , visnja, itd... kad si na defki...
malo mi dosadio onaj isti ukus zobi i jaja...
PoooZ ;)


ja bi pre ubacio 20-30g lesnika ili badema  :)
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: Med i Cimet
« Reply #9 on: March 10, 2009, 12:03:06 PM »

ja bi pre ubacio 20-30g lesnika ili badema  :)
proba cu... barem cu ako nista drugo povecat proteinski unos za barem 3 grama... :evillaugh: :lol:
Hvala stari na pomoci.... :)
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)