EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Teretana u Sremskoj Mitrovici, pomoć  (Read 9866 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Volim te najvise

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
Teretana u Sremskoj Mitrovici, pomoć
« on: March 15, 2012, 08:37:36 PM »
Potrebne su mi hitne informacije u vezi postojećih teretana na teritoriji Sremske Mitrovice, ili bliže okoline (okolnih naselja), kao i o ceni tih teretana/e. Biću zahvalan na odgovorima, jer će nam mnogo značiti. Unapred hvala. :)

Offline Volim te najvise

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
Odg: Teretana u Sremskoj Mitrovici, pomoć
« Reply #1 on: March 15, 2012, 10:06:15 PM »
Molim za odgovore, potrebni su mi što pre... :(

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Teretana u Sremskoj Mitrovici, pomoć
« Reply #2 on: March 15, 2012, 10:16:01 PM »
pff.ako boban naidje slucajno , on je iz mitrovice
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: Teretana u Sremskoj Mitrovici, pomoć
« Reply #3 on: March 15, 2012, 10:53:17 PM »
Postoje 4 teretane u SM, s tim sto je jedna zadnjih godina otvorena samo za kajakase KK "Val", tako da ostaju tri.

 - "Eurosport" iliti kod Spanca: dobar prostor, solidne sprave (Spanovic se bavi proizvodnjom i prodajom istih), dovoljno tegova. Clanarina trenutno 1000din za muskarce i 800 za zenske, ja dobio popust za uplacenih 6 meseci pa me izaslo 3500. Malo se steka za grejanje ali su uslovi ok, pogotovo sto ja nisam neki zahtevan i skoro pa sam izasao iz cele ove price, ne lozim se vise a i radim u kladionici pa sam se vratio kladjenju :D

- "Force fitness" iliti kod Spaleta: Otvorena pre mozda 3 godine, udaljena od Spancove stotinak metara (od Aureusa i SUP-a 50m), novije sprave, solidno sredjeno, prostor manji nego kod Spanca pa zna da bude guzva cesto ali se opet moze korektno odraditi trening. Cena od prvog dana 1200 mesecno, za zenske 600, i nema popusta na 6 meseci ili godinu sto je i presudilo da svoj povratak vezbanju posle 7 meseci pauze nastavim ipak kod Spanca.

- Treca je legendarna teretana u hali Pinki i tamo sam nekad bas voleo da vezbam ali nisam bio tamo par godina pa ne znam kakva je ekipa sad, jel ima novih sprava i slicno... Cena je valjda isto hiljadu mesecno za muskarce, ako nisu menjali.


Ima i slika na fejsbuku ali me mrzi sad da kopiram linkove jer sam na poslu jos uvek :D
#15 Vince Carter

Offline Volim te najvise

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
Odg: Teretana u Sremskoj Mitrovici, pomoć
« Reply #4 on: March 16, 2012, 08:35:12 PM »

Postoje 4 teretane u SM, s tim sto je jedna zadnjih godina otvorena samo za kajakase KK "Val", tako da ostaju tri.

 - "Eurosport" iliti kod Spanca: dobar prostor, solidne sprave (Spanovic se bavi proizvodnjom i prodajom istih), dovoljno tegova. Clanarina trenutno 1000din za muskarce i 800 za zenske, ja dobio popust za uplacenih 6 meseci pa me izaslo 3500. Malo se steka za grejanje ali su uslovi ok, pogotovo sto ja nisam neki zahtevan i skoro pa sam izasao iz cele ove price, ne lozim se vise a i radim u kladionici pa sam se vratio kladjenju :D

- "Force fitness" iliti kod Spaleta: Otvorena pre mozda 3 godine, udaljena od Spancove stotinak metara (od Aureusa i SUP-a 50m), novije sprave, solidno sredjeno, prostor manji nego kod Spanca pa zna da bude guzva cesto ali se opet moze korektno odraditi trening. Cena od prvog dana 1200 mesecno, za zenske 600, i nema popusta na 6 meseci ili godinu sto je i presudilo da svoj povratak vezbanju posle 7 meseci pauze nastavim ipak kod Spanca.

- Treca je legendarna teretana u hali Pinki i tamo sam nekad bas voleo da vezbam ali nisam bio tamo par godina pa ne znam kakva je ekipa sad, jel ima novih sprava i slicno... Cena je valjda isto hiljadu mesecno za muskarce, ako nisu menjali.


Ima i slika na fejsbuku ali me mrzi sad da kopiram linkove jer sam na poslu jos uvek :D


Hvala na odgovoru, puno, puno, puno nam znaci! :) A, ono sto bi nam sada jos vise znacilo je jos jedna informacija, a ta je, ako je ikako mozete saznati, za halu Pinki, konkretno, molio bih Vas, ali bi moglo i za ostale, je cena za jedan trening u njoj??? Unapred hvala na svakom odgovoru!!! Pozdrav :)

Offline Volim te najvise

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
Odg: Teretana u Sremskoj Mitrovici, pomoć
« Reply #5 on: March 16, 2012, 09:55:20 PM »
Molim za odgovor, sto pre :(

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Teretana u Sremskoj Mitrovici, pomoć
« Reply #6 on: March 16, 2012, 11:49:13 PM »
mislim da ti je i ovo dovoljno od njega..polako put pod noge obidjes i vidis sta ti najvise odgovara
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: Teretana u Sremskoj Mitrovici, pomoć
« Reply #7 on: March 18, 2012, 12:38:24 PM »
Izvinjavam se zbog kasnjenja, uglavnom sam radio ovih dana pa sam slabo obilazio forume... Dnevni trening je po 100 din u hali i kod Spaleta (bar je tako bilo do skoro, mislim da nisu menjali) a kod Spanca je 200.
#15 Vince Carter

Offline Volim te najvise

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
Odg: Teretana u Sremskoj Mitrovici, pomoć
« Reply #8 on: August 29, 2012, 10:26:40 PM »
Evo, imam pitanje, ako mozete, da mi odgovorite:

Koliko kosta mesecna clanarina u hali u SM, i kakva su vasa iskustva sa halom, da li je teretana dobra? :)

P.S. Pitam za mesecnu clanarinu za devojku, posto vidim da je razlicito cesto, da spomenem. Unapred hvala. :)

Offline Volim te najvise

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
Odg: Teretana u Sremskoj Mitrovici, pomoć
« Reply #9 on: September 01, 2012, 01:20:06 PM »
.